Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem lehozta az új pasiját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem lehozta az új pasiját a baráti körömbe szórakozni. Nagyon idegesít. A barátaim egy része elfogadta, de a többiek engem kérdeztek miért hagyom ezt? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tavaly év végén mentünk szét mondhatni közös megegyezéssel, többet veszekedtünk mint ami normális, és azt mondtam legyen vége,mert ennek így semmi értelme.

Több mint 1 évig voltunk együtt, sokat jártunk bulizni a saját baráti körömmel, nagyon jó társaság, gyakran járunk össze.

Az elmúlt hét végén a törzshelyünkön voltunk, mikor betoppant az Exem az új pasijával és elkezdte bemutatni a társaságnak(főleg a lányoknak), amin nagyon felkaptam a vizet, néhány barát odajött hozzám és kérdezte is, hogy engem ez nem zavar, és miért hagyom hogy ezt csinálja velem. Odamentem hozzájuk és enyhén ingerülten közöltem velük, hogy eltévedtek és semmi keresnivalójuk itt, de nem nagyon hatotta meg őket. Az exem közölte velem, hogy a barátnőivel jött beszélgetni és nem velem.....



2016. febr. 26. 11:37
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
84%
Féltékeny buta kisgyerek :D
2016. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem onnantól kezdve, hogy közös lett a baráti kör, még ha csak részben is, pont teljesen mindegy, hogy kit hoz magával. Egyébként a leírásod alapján, pont magas ívben szrik rád is, meg a haverjaidra is, lett egy év után egy új barátja, miután te kidobtad, és most úgy viselkedik, mint kb minden csaj: bemutatja az új barátját a barátnőknek.


Szerintem neked csak az fáj, hogy előbb lett új párja, mint neked, és úgy viselkedsz, mint egy szánalmas féltékeny kisfiú. Ha eddig nem zavart, hogy a barátaiddal lóg, akkor ezt te vagy kénytelen lenyelni.

2016. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:

Biztosan igazatok van......és tök jól érzik magukat egy olyan társaságban ahol senki nem nézi őket jó szemmel.

Mondjuk a srácnak is lehetne annyi esze, hogy ilyen szituációba nem megy bele...de biztosan szerelmes vagy csak megkérték rá.Sokan keverik itt a szezont a fazonnal. Az exem azért ismerte meg a barátaimat,mert bemutattam nekik, több mint 10 éves ismeretség nem egyenlő egy pár hónapossal, ez könnyen belátható. Amíg nem szedte össze az "új lovagot", addig lapított mint szar a gazban, nem tartotta a kapcsolatot a baráti körrel(ez majd 3 hónap volt)...ezért is volt meglepő hogy csak úgy megjelent.

Azzal teljesen egyet értek, hogy mivel nyilvános helyről beszélünk akkor jön bulizni amikor csak akar, de ne az Én baráti körömmel haverkodjon. Mondjuk a barátnőkön kívül a kutya nem beszél vele, de ez neki biztosan jól esik...remélem majd megunja.

2016. febr. 26. 13:14
 24/55 anonim ***** válasza:
80%

kérdező, egy hisztis pitsa vagy :D

nem csalt meg, te szakítttál, minketten ezt akartátok...mit nyavajogsz?

nagyon kis elit csapat vagytok, elhiszem. de felnőtt emberek ennyin nem akadnak ki.

2016. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem teljesen érthető, hogy amíg egyedül volt, nem járt szórakozni, mikor lett párja, akkor meg igen.

Amúgy elmesélnék valamit... hasonló helyzetben voltam, én is az exem baráti körébe kerültem be sok évvel ezelőtt. Az évek során én is eléggé összebarátkoztam velük. Volt, aki egyszer félrehívott, és elárulta, hogy az exem egyáltalán nem kedveli, csak "megtűrik" a haveri körben, és engem sokkal jobban elfogadtak.

Amikor szakítottunk, az exem értelemszerűen több időt kezdett tölteni a baráti körével, közülük is csak pár emberrel. Viszont volt olyan buli, ahova engem hívtak meg, és nem őt. Az ő egykori barátai, akik időközben az én barátaim lettek!

Amikor neki lett kapcsolata, akkor számomra természetes volt, hogy viszi a KÖZÖS baráti körbe, nem csináltam belőle ügyet, mert számomra természetes, hogy attól, hogy mi nem vagyunk együtt, az élet megy tovább. Aztán nekem is lett kapcsolatom, akkor én is vittem az én párom, és kénytelen volt elfogadni. A közös baráti körünk amúgy sem teljesen homogén, vannak, akikkel ő van inkább jóban, és vannak, akikkel én. Jól megférünk egymás mellett. Felnőtt, értelmes emberek módjára.

2016. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

Az exed összebarátkozott a haverjaid barátnőivel. Innentől kezdve ők egy külön baráti kört is alkotnak, akár tetszik ez neked, akár nem. És az ember az új párját bemutatja a barátainak is, akik történetesen ebben az esetben a haverjaid barátnői is.

Mi a problémád? Hogy ő már talált új párt magának és nem lohol utánad, hogy újrakezdjétek, te meg azóta is egyedül vagy? Ebben a sztoriban te tűnsz sértődöttnek, nem ő.

2016. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj már túllépni azon, hogy amikor szakítottál vele nem könyörögte vissza magát hozzád... talált jobbat, keress te is.

Ha a baráti köröd nem komálja az új párt, majd találnak ők is más társaságot.

2016. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel beugorhatna a testvéremhez is beszélgetni az új kérővel, mert mai napig jóban vannak. Szerintetek ez is életszerű lenne? Miért nem a saját baráti társaságához viszi az új lovagot bemutatni? A válasz egyszerű, mert nincs,mert nem foglalkozott velük, mert ott nincs ilyen jó hangulat. Mondjuk a társaságot biztos hogy nem fogja megosztani, leginkább annak a havernak kínos, akinek a párjával nagy barátnők.
2016. febr. 26. 13:39
 29/55 anonim ***** válasza:
81%

Tehát lapított egy pár hónapig, mint szar a gazban?

Nem lehet, hogy baromira szomorú volt, hogy megszakadt a kapcsolatotok és próbálta összeszedni magát?

Nevetséges vagy.

El sem gondolkodtál azon, hogy neki kellett az a pasi, hogy végre összeszedje magát utánad és most, hogy ki tud mozdulni megint egy olyan társaságba akar menni akiket ismer és szeretné jól érezni magát.

Ne te legyél már a sértődött idióta. El tudom képzelni milyen gáz látványt nyújthatsz, hogy ott duzzogsz a bár egyik sarkában az exed meg jól érzi magát a másik oldalon és téged meg esz a fene.

2016. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
66%

Te dobtad ki, mit izgat? Igen, ha a tesóddal olyan a kapcsolatuk, az is normális lenne. A rokonokat nem választhatjuk meg, a barátokat igen.

Tudod, volt nekem olyan haveri köröm, akikkel egy közösségbe tartoztunk több, mint 10 évig, mégsem voltak igazi barátaim, csak együtt nőttünk fel, így természetesnek tűnt. Aztán úgy voltam vele, hogy hagyjuk a megszokást, és lettek új, sokkal igazibb barátaim, mint az a régi kör valaha.

2016. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!