Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem lehozta az új pasiját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem lehozta az új pasiját a baráti körömbe szórakozni. Nagyon idegesít. A barátaim egy része elfogadta, de a többiek engem kérdeztek miért hagyom ezt? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tavaly év végén mentünk szét mondhatni közös megegyezéssel, többet veszekedtünk mint ami normális, és azt mondtam legyen vége,mert ennek így semmi értelme.

Több mint 1 évig voltunk együtt, sokat jártunk bulizni a saját baráti körömmel, nagyon jó társaság, gyakran járunk össze.

Az elmúlt hét végén a törzshelyünkön voltunk, mikor betoppant az Exem az új pasijával és elkezdte bemutatni a társaságnak(főleg a lányoknak), amin nagyon felkaptam a vizet, néhány barát odajött hozzám és kérdezte is, hogy engem ez nem zavar, és miért hagyom hogy ezt csinálja velem. Odamentem hozzájuk és enyhén ingerülten közöltem velük, hogy eltévedtek és semmi keresnivalójuk itt, de nem nagyon hatotta meg őket. Az exem közölte velem, hogy a barátnőivel jött beszélgetni és nem velem.....



2016. febr. 26. 11:37
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
84%
Egy ostoba kisgyerek vagy...
2016. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
79%
Mellesleg ki a tököm vagy te, hogy embereket sajátítasz ki az alapján, hogy ki ismerte őket hamarabb??? Attól még az exedet igenis kedvelhetik, mint embert, mert nem ribi volt, nem csalt meg csak nem ment köztetek a dolog és ennyi. Attól, mert te szakítottál vele nekik miért kéne? Eszem megáll, mekkora s*ggf*j vagy.
2016. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%
sokat hiszel magadról...
2016. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valakivel szakítasz, akkor egyben a baráti társaságának is búcsút intesz....ez így lenne normális?!!" - Miért is lenne ez normális?


"Az egyik haver nagyon letolta a párját miért állt szóba velük, de ez sem normális szerintem." - Mint nagyanyámék, ha ők összevesztek az egyik szomszéddal, mi se beszéljünk a szomszéddal...

2016. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%
Nah most vagy az fog történni, hogy a banda kétfelé szakad, és minden mehet a régiben, vagy te is beszerzel egy csajt, szerelmes leszel, és jóban lesztek az exszel is, és egy banda lesztek.
2016. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%

Azért a haverok tudják, hogy TE szakítottál a lánnyal, és nem ő dobott ki téged, vagy nekik bemeséltél valami hazugságot?

Amennyiben a szórakozóhely nem a te tulajdonod, senkit nincs jogod kiutasítani onnan, csak mert ti oda szoktatok járni.

2016. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%

"miért hagyom ezt?" - röhej...

Szerintem az ember a párjának se tilthat meg semmit nemhogy az exének :O

2016. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

Mint már korábban írtam nem azzal van a bajom, hogy az exem lejön a barátnőjével beszélgetni, hanem azzal, hogy a pasiját is hozza magával és büszkén mutogatja a barátaim előtt.

Aki itt osztja az észt gondoljon már bele, hogy mikor volt ez jellemző magatartás? Azért az sokat elmond egy párról, hogy az exe baráti társaságába jár bulizni?! A barátaim le sem szarják az Exemet, mert Ők azt fogják elfogadni akit bemutatok nekik, Ők sokkal többre értékelik a barátságunkat annál,minthogy egy sértődött Exbarátnővel foglalkozzanak. Ők is arra voltak kiakadva, hogy a pasiját odahozta.

2016. febr. 26. 12:33
 19/55 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az jön le, hogy azt hiszed, körülötted forog a világ... azt írod: "sértődött exbarátnő". Ebben a sztoriban te vagy az, aki sértődött, ő továbblépett, éli tovább az életét, új kapcsolata van, és tartja a kapcsolatot a barátnőivel (akik történetesen a te barátaid barátnői, ez van).

Te meg túlzottan meg akarsz felelni a haveroknak. Amikor megkérdezték, hogy téged nem zavar, elég lett volna méltóságteljesen közölni, hogy NEM, szakítottatok, azt csinál, amit akar. Ebből az jön le, hogy te még nem léptél túl a dolgon, az exed viszont igen. Bocs, de ebben a sztoriban te vagy az, aki hülyét csinált magából, és az exednél van az erkölcsi fölény.

2016. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
84%
Igen, még mindig hülye vagy. Ő most boldog és szerelmes a barátokkal meg megszokás osztani a boldogságot és bemutatjuk a párunkat is. Mit nem tudsz ezen felfogni basszus?
2016. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!