Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem lehozta az új pasiját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem lehozta az új pasiját a baráti körömbe szórakozni. Nagyon idegesít. A barátaim egy része elfogadta, de a többiek engem kérdeztek miért hagyom ezt? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tavaly év végén mentünk szét mondhatni közös megegyezéssel, többet veszekedtünk mint ami normális, és azt mondtam legyen vége,mert ennek így semmi értelme.

Több mint 1 évig voltunk együtt, sokat jártunk bulizni a saját baráti körömmel, nagyon jó társaság, gyakran járunk össze.

Az elmúlt hét végén a törzshelyünkön voltunk, mikor betoppant az Exem az új pasijával és elkezdte bemutatni a társaságnak(főleg a lányoknak), amin nagyon felkaptam a vizet, néhány barát odajött hozzám és kérdezte is, hogy engem ez nem zavar, és miért hagyom hogy ezt csinálja velem. Odamentem hozzájuk és enyhén ingerülten közöltem velük, hogy eltévedtek és semmi keresnivalójuk itt, de nem nagyon hatotta meg őket. Az exem közölte velem, hogy a barátnőivel jött beszélgetni és nem velem.....



2016. febr. 26. 11:37
1 2 3 4 5 6
 31/55 Költőnő? ***** válasza:
74%
Az egyik exemnek 10 éves barátságai voltak, amikor megismerkedtünk. Nos mivel egy ideje radikálisan változik és nem jó irányba; van, aki a szakításunk óta inkább velem tartja a kapcsolatot, mint vele. Kezeltük a közös kör kérdését felnőtt emberek, nem hisztis kölykök módjára. Nagyon gyerekes vagy.
2016. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem a saját baráti társaságához viszi az új lovagot bemutatni? A válasz egyszerű, mert nincs,mert nem foglalkozott velük, mert ott nincs ilyen jó hangulat


Mekkora arogáns nemnormális vagy de komolyan...Mi vagytok ti valami VIP csapat akikhez csak engedéllyel lehet szólni? Ne legyél már ennyire dedós az Istenért. A haverjaid barátnőivel valószinüleg jóba lett és neked ehhez az ég világon semmi közöd. Jó hogy nem már megmondod ki kivel barátkozzon mert neked szúrja a szemed az exed jelenléte. Szerintem szimplán fétékeny vagy, mert ha nem lennél az nem csinálnál ekkora ügyet ebből. Bemutatta nektek, pontosabban a BARÁTNŐINEK az új srcácot. Mi van akkor? köszönsz neki aztán kész, nem elég nagy az a hely kettőtöknek????

2016. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
76%

"Ennyi erővel beugorhatna a testvéremhez is beszélgetni az új kérővel, mert mai napig jóban vannak. Szerintetek ez is életszerű lenne? "


Igen, az lenne. Az emberek ugye alakítanak ki különböző kapcsolatokat, amik teljesen függetlenek a párkapcsolattól. Pl. az egyik rokonom nagyon jóban volt a pasija anyukájával. Mikor szakítottak, az anyukával a kapcsolat fennmaradt és a mai napig tart. Attól, hogy egy pár szakít, még nem szükséges mindenkivel megszakítani a kapcsolatot!

2016. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:

Mint már mondtam korábban nem azzal van a bajom,hogy az exem odajön beszélgetni a barátnőjével, hanem azzal, hogy odahoz egy vadidegem férfit a baráti társaságomba és mondhatni elvárja, hogy fogadjuk be!!! Ez nem normális.

Pillanatnyilag nincs barátnőm, de alakuló félben van, és semmi kedvem sincs jó pofizni az exemmel, főleg majd ha személyesen meglátják egymást. Vagy kijönnek egymással vagy nem, ezt a Nőknél soha nem lehet tudni, volt már rossz tapasztalatom ezen a téren,és nagyon nehéz kezelni.

És ami itt a szegény Exbarátnő magasztalását illeti, attól még hogy én mondtam ki a szakítás szót az még nem jelenti azt, hogy ettől neki bármi jogosultsága is lenne velem vagy a barátaimmal szemben. Ha Ő mondta volna ki a szakítást, akkor máshogy nézne ki történet? Szerintem nem.

2016. febr. 26. 14:07
 35/55 anonim ***** válasza:
78%

"mondhatni elvárja, hogy fogadjuk be"

Ez a te feltételezésed. Ha így lenne, akkor nyíltan "nyomult" volna a társaságban, de a jelek szerint erről szó sincs. Elment szórakozni és váltott pár szót az ismerősökkel.

2016. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj, de hány éves vagy, hogy ilyen dedós módon gondolkodsz?
2016. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
Ha leültek volna egy külön boxba és csak a barátnőjével beszélt volna akkor igazad lenne, de nem ez történt. Korábban már írtam, hogy a saját haverjaim kérdezték meg tőlem, hogy miért hagyom hogy h....t csináljon belőlem. Valami miatt nekik sem volt olyan szimpatikus a viselkedésük.
2016. febr. 26. 14:15
 38/55 anonim ***** válasza:
76%

Mert ti mindannyian kib-szott hülye, pisis kis szarok vagytok.

Azt csinál a haverjaiddal,amit akar neked ahhoz sem lenne semmi közöd, mert nem rólad szól. Fogd már fel hülyegyerek, hogy nincs olyan az embereknél, hogy ez az enyém!!!Senkit de senkit nem birtokolhatsz az égvilágon.

2016. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
54%

Biztos te vagy a góré a bandában... Tudod, még ha hülyét is akarna csinálni belőled, azt is megérteném, hiszen kidobtad.

Na, és meddig rontották a levegőtöket? Órákig, vagy csak pár perc pofavizitre?

Szerintem te féltékeny vagy, hogy neki lett új kapcsolata, és nem utánad sír még mindig.

2016. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
76%
Nem érted meg, hogy a haverok direkt húztak, te meg hagytad magad? Értelmes ember ilyenkor simán közli, hogy nem zavarja a dolog, és akkor a haverok is befejezik. De te a haverok unszolására elkezdték pattogni velük, és ezzel csináltál hülyét MAGADBÓL.
2016. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!