Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem az elmúlt hónapban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem az elmúlt hónapban gyakorlatilag nem ér hozzám. Rideg, elutasító, kritikus. Törölgeti az én üzeneteimet. Ha itt olvasnám ezt a kérdést, kapásból rávágnám, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
3 gyerekünk van, a legkisebb két éves. Sportolok, nem hagytam el magam, 10 évvel fiatalabb vagyok nála. Vírusfertőzése volt a napokban, egy köszönetet nem mondott, sőt kritizált hogy én bunkó vagyok. kiszolgáltam a 3 gyerekkel együtt, csak az utolsó két napra a kicsi fulladni kezdett és ez tényleg felőrölt, plusz az egyheti kialvatlanság.-ezt csak azért írom, hogy világos legyen, a hozzáállás.
2016. febr. 26. 12:53
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
A gyerekekkel feltűnően kedves lett. Korábban mindig lecseszett ha vásároltam nekik az általa elégségesnek véltnél több ruhát, most azzal kedveskedik nekik, hogy a régen vágyott cuccokat megvegye nekik.Vagy tegnap kitalálta hogy menjenek közösen nélkülem a nagymamához- aki másik városban lakik. a legkisebb beteg most , ezért nekem esélyem sincs kimozdulni.korábban nem voltak ilyen külön kiruccanások.
2016. febr. 26. 13:43
 12/29 A kérdező kommentje:
azt se bánnám, ha kiderülne, csak ne legyen ez a szörnyű nyomasztó egyedüllét, és rettegek éppen mi nem tetszik neki.
2016. febr. 26. 13:44
 13/29 anonim ***** válasza:

#5

"Próbákozni a kutyák szoktak" Aha... És mégis mit tudna csinálni még szegény kérdező, ha állandóan csak azt kapja válasznak, hogy itt nincs is valójában probléma, csak ő generálja?! Erőszakkal bírja rá, hogy ugyan legyen már hajlandó vele beszélgetni, vagy ezt mégis hogy gondolod? Nyilvánvaló, hogy soha nem voltál még ilyen helyzetben.


Kérdező, sajnos nincs sok esély rá, hogy rendeződnek majd a dolgok. Már az elutasító hozzáállás is elég konkrét jele, de az, hogy folyamatosan törölgeti az üzeneteidet, sőt még a képeket is, amin ráadásul a gyereketek is rajta van... Egyértelműen azt jelenti szerintem, hogy valaki(k) előtt nagyon el akar titkolni titeket. Ha ennyire nem hajlandó beszélgetni amúgy, lehet, hogy utolsó lehetőségként a tettek mezejére kéne lépned, ultimátumot adni neki, majd ha nem változtat, ténylegesen lépni, és otthagyni őt. Talán (bár erre kicsi az esély) észbekap majd, hogy a család többet ér számára. Ha viszont nem, akkor csak feleslegesen húznátok egymás idejét, jobb ezen túlesni minél hamarabb. A gyerekeknek is jobb hosszabb távon, ha nem ilyen feszült légkörben kell felnőniük.

2016. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Én is attól félek, hogy valaki előtt úgy állítja be, illetve most már el is érte, hogy mi csak a gyerekek miatt vagyunk együtt. Ez a szex is furcsa volt, már akkor kerdeztem, hogy aggódnom kéne-e? gyakorlatilag nem volt neki jó, alig bírta kierőltetni az orgazmust. korábban ez elképzelhetetlen volt. Viszont tényleges szex nem biztos hogy történt, hacsak nem a munkahelyén.
2016. febr. 26. 13:51
 15/29 A kérdező kommentje:

mondtam azt is, hogy rendben van, váljunk el, gúnyosan nevetett, hogy egyedül nem élnék meg, és életképtelen vagyok. Viszont amikor szóba hoztam, hogy a gyerek már két éves, a két nagy suliban és szeretnék dolgozni, kikelt magából

, hogy a kicsit nem adhatom bölcsibe! ártanék vele.

2016. febr. 26. 13:56
 16/29 anonim ***** válasza:
28%

#13


Csak az önző egoista emberekkel nem lehet normálisan beszélgetni, mert ők csak a saját igazukat hajtják, nem képesek meghallgatni a másikat és nem látják a fától az erdőt.

Egy kapcsolatban, ha az egyiket zavarja valami, kész tényekkel alá tudja támasztani és ezt elmondja a másiknak akkor a másik úgymond zsákutcába szorul.

És ilyenkor az egoista ember csak tagad, támad, még a másikat hibáztatja, hogy még a másik érezze azt, hogy hibázott.

De egy párkapcsolatban a problémákat meg kéne oldani, vagy otthagyni, ha másképpen nem megy.



Igen, szerencsére még nem éltem át ilyen helyzetet, mert párommal minden meg lehet nyugodtan, nyíltan és őszintén beszélni.

2016. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
72%

menekülj!

te már csak anyuka vagy neki, ennyi.

2016. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Oké utolsó, a férjem tehetséges szakember, de itthon egoista, diktátor. Viszont van 3 gyerekünk, az egyik még pelenkás, szóval nem igazán ugrálhatok. Klassz dolog hogy neked ilyen rendes párod van, kívánom hírből se ismerd a problémámhoz hasonló eseteket. De végülis mi volt a mondandód? Vagy a tanácsod?
2016. febr. 26. 14:12
 19/29 anonim ***** válasza:
Az 5-ös kommentenben már leírtam.
2016. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Szerintem most csak sodródni tudok :(
2016. febr. 26. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!