Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem az elmúlt hónapban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem az elmúlt hónapban gyakorlatilag nem ér hozzám. Rideg, elutasító, kritikus. Törölgeti az én üzeneteimet. Ha itt olvasnám ezt a kérdést, kapásból rávágnám, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
3 gyerekünk van, a legkisebb két éves. Sportolok, nem hagytam el magam, 10 évvel fiatalabb vagyok nála. Vírusfertőzése volt a napokban, egy köszönetet nem mondott, sőt kritizált hogy én bunkó vagyok. kiszolgáltam a 3 gyerekkel együtt, csak az utolsó két napra a kicsi fulladni kezdett és ez tényleg felőrölt, plusz az egyheti kialvatlanság.-ezt csak azért írom, hogy világos legyen, a hozzáállás.
2016. febr. 26. 12:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nem sodródhatsz tovább! Érzed nagyon jól, hogy már csak eszköz vagy neki, nagy ívben lesz..r téged.


Ne a gyerekeket hozd fel kifogásként, hogy most csak sodródni tudsz.

Add be a válópert, és költözz el tőle minél hamarabb.


Téged már nem tisztel, nem szeret. Akkor miért maradnál egy fedél alatt vele?

Költözz anyukádhoz addig míg el tudsz menni dolgozni, utána menj albérletbe.


Tudod, a gyerekeknek egy harmonikus család szükséges. Itt ezt nem kapják meg. A gyerekeknek ti vagytok a példa, azt fogják csinálni, amit ti.

Ugye nem akarod, hogy a gyerekek az apjuk példáját vegyék át?

2016. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

#16

Így van, ezzel tökéletesen egyetértek. De nyilvánvaló volt eddig is a kérdező által leírtak alapján, hogy sajnos most pont egy ilyen önző emberrel áll szemben, azért írtam, hogy ettől többet nemigen tud tenni, és ez nem az ő hibája. Valószínű csak az fogja megoldani a dolgokat, ha végleg kilép a kapcsolatból.

Annak egyébként örülök, hogy nem kerültél még ilyen helyzetbe, kívánom hogy ez maradjon is így. Mondjuk azt hozzáteszem, szerencsére én se párkapcsolatban tapasztaltam hasonlót, hanem családi körben, de az is épp elég volt.


Próbálj meg változtatni kérdező, vedd kezedbe a dolgokat! Először is mérd fel a lehetőségeidet. Ha a szüleid esetleg a közelben vannak és megoldható, akár náluk is lehetne hét közben a kisebb gyerek, de ha nem, a bölcsöde se rossz ötlet. Érdkelődj utána, hogy hol tudnák a legkedvezőbb feltételekkel ellátni a gyereket, erről nem is kell, hogy tudjon a férjed. Aztán ha úgy látod, hogy ezt tudnád kivitelezni, akkor kezdj el munka után nézni. Biztos vagyok benne, hogy találni fogsz rövid időn belül valami számodra is megfelelő álláslehetőséget. Így lesz saját kereseted, elkezdhetsz ismét a saját lábadra állni. Azzal pedig ne foglalkozz, hogy ő mit mond. Ha te dolgozni akarsz, igenis dolgozni fogsz, és a bölcsi is teljesen jó opció, főleg egy ilyen helyzetben. Ha ennyire nem tetszik neki, akkor tessék, maradjon ő otthon, de arra nem kötelezhet, hogy ne vállalj munkát, ezzel csak téged akar teljesen ellehetetleníteni, hogy végképp rá legyél utalva. Csak rajtad múlik, hogy hagyod ezt, vagy pedig változtatsz.

2016. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Már el is hiszed neki, hogy életképtelen vagy?

Az baj... kétéves gyerek jól érzi magát a bölcsődében, (nekem több is van, mint neked), a gyerekügyek nem úgy mennek, hogy apuka eldönti...

Szerintem költözz, add be a válási iratokat - nem hiszem, hogy észre térne, de hátha.

Apám is ilyen ócska akarnok volt (szintn tehetséges) elég nyomasztó gyerekkorom volt.

A kereseted, CsP és a gyt simán elég, hogy megélj, és a gyerekeid se szorongásban nőjenek.

2016. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Én ezt végigcsináltam és tizenévet húztam az időt, nem éri meg!!!! A gyerekek sokkal jobban megsínylették ezt, mintha időben kiléptem volna.

Sürgősen változtass, még előtted az élet és lehet normális párod ahogy nekem is lett.

2016. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm a biztatást! Tájékoztatni foglak titeket a fejleményekről. Tényleg sokat jelentett hogy ilyen jóindulatú normális hozzászólásokat kaptam!
2016. febr. 26. 17:53
 26/29 anonim válasza:
Menekülj ebből a kapcsolatból!Én 16 évig tűrtem,de most vàlok.Szerinte én vagyok a hibâs.Tegnap vilàgosodtam meg végleg:egy délutàn leforgâsa alatt megtudtam,hogy végig megcsalt,most éppen 3 nője van,és van,amelyiket a közös hàzban d..ott meg.A 16 év alatt soha nem nézett sem nőnek,sem embernek.Kêsőn jutottam erre a döntő lépésre.Menekülj!
2016. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Most olvastam el a kérdésedet! Nagyon érdekel mizujs Veletek!
2018. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Minden második mondatod a gyerekeidről szól. Gondolom unja már. Foglalkozz vele!
2018. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Hogy alakult a történet?

2023. szept. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!