Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a férjem?

Figyelt kérdés
A férjemmel 2 éve házasodtunk össze, előtte 1,5 évig éltünk együtt. Mielőtt elvett azt mondta, hogy miután összeházasodtunk majd jöhet a gyerek, de azóta kb fel sem hozhatom neki, mindig csak annyit mond, hogy majd-majd. A másik problémám, pedig, hogy kb úgy élünk egymás mellett, mint két albérlő társ. Este hazajövünk a munkából és kb hozzám sem szól ő az egyik kanapén, én pedig a másikon fekszek, hozzám magától sose bújna, kb havi egyszer vagyunk együtt vele. Ő szerinte minden a legnagyobb rendben, van, mert még megbeszélni sem hajlandó velem ezt, mert azzal jön, hogy ne generáljam ezzel a problémákat, meg hogy ne sértegessem azzal, hogy keveset vagyunk együtt, hozzá teszem, hogy amúgy meg "egészséges". Ha együtt is vagyunk akkor is kb 2 perc az egész. Munkahelyi problémái nincsenek,mert saját vállalkozása van,amivel azért meg tudunk élni szépen. Semmi közös programunk nincs, mert vagy az unokahugát hozza velünk , vagy egyik haverját, ketten a tescon kívül nem nagyon megyünk sehova.Most jön haza egy haverja aki külföldön dolgozik és már szervezi a programokat vele, bezzeg velem semmit nem tervezne. Én 27 éves vagyok, ő pedig 40.

2016. ápr. 6. 11:40
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem se érdekli a dolog. Neki így jó. Van egy asszonykája, aki főz, mos, takarít, néha meg lehet fektetni, de ennyi.

Azt is megkockáztatom, hogy Ő nem is szeret igazán, mert akit szeretsz, azzal együtt akarsz lenni, programokat szervezel, minőségi időt töltötök együtt. Ha szeretsz valakit, nehéz "távol tartani magad tőle".


Vagy megszokod, hogy ő ennyit tud nyújtani neked, vagy elválsz tőle, és keresel egy olyan férfit, akivel összeilletek.

2016. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
0%
Ahelyett, hogy kötözködnél másokkal, inkább tarts önvizsgálatot. A kérdésedet mindjárt töröljük. :)
2016. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Te meg ne legyél ennyire megkeseredett és irigy, ha másnak egy BMW-je áll a garázsban :D
2016. ápr. 6. 12:21
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, olyan szerepekbe akarod belekenyszeriteni magadat, amikbe az o szemeben nem illesz bele. Az o szemeben valoszinuleg a fiatalsagod, az energiad volt vonzo benned. A fiatal 24-25 eves lany aki tele van elettel es a nagybetus ferfit latja benne pont a kora miatt. Viszont ennek a fiatal lanynak a kepe nem fer bele a feleseg szerepkorebe, aki gyerekert ragja a fulet... es ezert jobb passzivnak lenni es jobb mindenhol mashol lenni ahol meg esetleg uj friss husokat lathat akiknek o csak a ferfi, nem pedig az apajelolt. Mert o nem akar meg az lenni. Pontosan ezert is tudott kozos hangot talalni veled annak idejen.
2016. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
0%
Erre vagy büszke? 27 éves létedre elég gyerekesen viselkedsz. Juj neked BMW-d van... Na és?
2016. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
Nem csak erre vagyok büszke. Valószínűleg neked nincs vagy nem is lesz az ami a férjemnek és nekem eddigi munkánkból lett. Ismerem a fajtádat, irigykedni, másokat megszólni, csak mert neked nem lehet az,ami a másnak meg van. Ellenben velem,akinek nagyon mindegy, hogy a te irigy fajtádnak nincs annyi, mégsem kötözködök és szóllak meg. Akkor melyikünk is a szánalmas?
2016. ápr. 6. 12:28
 27/51 A kérdező kommentje:
Egyébként a válaszom iróniáját nem vetted észre, nincs se BMWénk se Mercink se Audink...csak mert látom az irigységed miatt nagyon leragadtál ennél..
2016. ápr. 6. 12:29
 28/51 anonim ***** válasza:
72%
GyakoriV, ritka egy megkeseredett ember vagy..
2016. ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
0%
Bekaphatjátok. Én meg rád lennék irigy? Inkább kinyírnám magam.
2016. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Akkor örülj a sikereidnek, ami van biztos dúskálsz benne, azért vagy ilyen jóindulatú ;)
2016. ápr. 6. 12:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!