Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a férjem?

Figyelt kérdés
A férjemmel 2 éve házasodtunk össze, előtte 1,5 évig éltünk együtt. Mielőtt elvett azt mondta, hogy miután összeházasodtunk majd jöhet a gyerek, de azóta kb fel sem hozhatom neki, mindig csak annyit mond, hogy majd-majd. A másik problémám, pedig, hogy kb úgy élünk egymás mellett, mint két albérlő társ. Este hazajövünk a munkából és kb hozzám sem szól ő az egyik kanapén, én pedig a másikon fekszek, hozzám magától sose bújna, kb havi egyszer vagyunk együtt vele. Ő szerinte minden a legnagyobb rendben, van, mert még megbeszélni sem hajlandó velem ezt, mert azzal jön, hogy ne generáljam ezzel a problémákat, meg hogy ne sértegessem azzal, hogy keveset vagyunk együtt, hozzá teszem, hogy amúgy meg "egészséges". Ha együtt is vagyunk akkor is kb 2 perc az egész. Munkahelyi problémái nincsenek,mert saját vállalkozása van,amivel azért meg tudunk élni szépen. Semmi közös programunk nincs, mert vagy az unokahugát hozza velünk , vagy egyik haverját, ketten a tescon kívül nem nagyon megyünk sehova.Most jön haza egy haverja aki külföldön dolgozik és már szervezi a programokat vele, bezzeg velem semmit nem tervezne. Én 27 éves vagyok, ő pedig 40.

2016. ápr. 6. 11:40
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Ez azért ennél bonyolultabb, de legyen igazad, mert ha ez így van,akkor talán mégsem csak bennem van a hiba, mint ahogy eddig írtad ;)
2016. ápr. 6. 12:57
 42/51 anonim ***** válasza:
0%

ne vállj el, szépen megvagytok nyugisan.

viszont keress titokban egy fiatal csődört, akivel alkalmanként jól érzed magad. De ne beszélj róla senkinek sem.

Ha a férjed nem hajlandó erre, más majd az lesz :)

2016. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
50%
Legyél határozott vele. Csapj az asztalra, hogy márpedig megbeszélitek a gondokat, vagy egy jó pillanatában ülj le vele. Nyílván mindketten stresszesek vagytok a munkától. Hétvégén, vagy, amikor épp egyikőtök se dolgozik, akkor üljetek le. És bocsánat a rosszindulatú megjegyzésekért.
2016. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

37 volt mikor összejöttetek. Ha eddig nem volt párja, az nem véletlen.

Gyakoribb, hogy válás után újít be egy fiatalabbat.

Neki erről szól a házasság: négy fal közt ülni a tévé előtt, van kaja, tiszta ruha, időnként szex.

2 perc: gondolom előjáték se sokkal több.

Ez a tipikus "kifogott halat nem ettünk".


Ha van már gyereke, akkor azért nem akar. Pontosan tudja, mivel jár, köszöni, nem kéri.

Ha nincs, akkor öregnek érzi magát. Minimum 41 lesz mikor születik, az érettséginél 60.

Te meg pont benne vagy a korban.


És jól látod: életed végéig be kell érned havi 2 perccel, eddig se változott semmi, ez után se fog.

Vagy elválsz.

Vagy megcsalod, belezúgsz másba, és akkor válsz el.


Itt semmi nem fog változni, csak idővel megkapod hogy hisztizel meg házsártos vagy.


Ez szerinted egy jó házasság? Ez az amire te vágytál?

Ha igen, akkor sok boldogságot!

Ha nem, akkor addig válj el, amíg még kapós fiatal nő vagy, és nem csúszol le a családalapításról.

2016. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az én férjem lenne...rémes a hasonlóság.Köztünk 9év van,de kezdtem belátni hogy lépni kell és válni,ennek nincs értelme
2016. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
GyakoriV rendben, köszi a tanácsot :) én is elnézést kérek a megjegyzéseimért! Minden jót!
2016. ápr. 6. 13:47
 47/51 anonim ***** válasza:
48%
Semmi baj. Szívesen. Remélem rendeződnek a dolgok. Minden jót. :)
2016. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
67%

Engem ezek a dolgok mind nagyon zavarnának. Kevés együttlét, kevés minőségi program, a haver fontosabb neki mint te. 27 éves vagy, nagyon fiatal, előtted az egész élet. Ha a mostani férfi mellett maradsz, aki nem fog változni 40 után, akkor ilyen életed lesz később is.


Én azt tanácsolom hogy válj el (még ha fájdalmas is), és legközelebb egy aktívabb férfival gyere össze, aki gyereket is akar.


Mi 8 éve vagyunk együtt, mindketten 28 évesek vagyunk és szerintem többet szexelünk most, mint amikor "fiatalok" voltunk, minden hétvégén van valami közös program, pl.: mozi, étterem, vásárlás, wellness, séta, fagyizás, sziklamászás, túrázás akármi.

Sokat dolgozunk azon hogy 3 éven belül gyerekünk legyen, majd utána a következő és a következő :)


Szerintem te is jobb életet érdemelsz :)

2016. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Szerintem válj el. Még szerencse, hogy nem lett gyereketek. Azzal se sokat foglalkozna. Vagy keress meg és bosszuld meg a viselkedését:)
2016. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján ez halálra ítélt kapcsolat. Erre mondják, hogy megszoksz vagy megszöksz. Tehát vagy beletörődsz, hogy életed végéig így fogsz élni és vele maradsz. Vagy elváltok és még most keresel mást, amíg fiatal vagy és nagyobbak az esélyeid, hogy találsz is valakit. Amúgy legyünk őszinték, ha eddig nem kellett a férjednek gyerek, ezután sem fog. Még pár évig odázza a dolgot, aztán majd azzal jön elő, hogy ó, ő már nagyon öreg ilyen idősen apa lenni, mire a gyerek egyetemre megy, ő már nyugdíjas lesz, inkább nem is kell neki gyerek. Te meg hoppon maradsz mellette. :/
2016. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!