Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az ha kapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha kapcsolatban vagyok, de szeretek másoknak is tetszeni?

Figyelt kérdés

Jelenleg komoly kapcsolatban élek, de sok olyan ruhám van amik elég kihívóak viszont nagyon szeretem őket. Ezek a ruhák leginkább dekoltált felsők és szűk, testre simuló nadrágok(leginkább ez utóbbihoz ragaszkodom). Szeretek csinos lenni és tetszeni másoknak, még akkor is ha éppen van barátom:)

Neki nem tetszik,hogy emberek fordulnak meg utánam az utcán, én viszont nem fogom kidobni a fél ruhatáram emiatt...szóval ezzel a vitával sosem jutunk előre és mindig előkerül:(

Vélemény?

20/L


2016. ápr. 19. 22:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
95%

Addig oké, amíg ez ízléses és nem a hódítás a cél. Ha annyira segg és mell ki ruhákban jársz hogy nyálat csorgatnak a pasik, szemmel megcsinálnának, az gáz. Azt írod emberek: ergó a nők is? Mert akkor inkább megrökönyödés lehet.

Mert akkor olyan szintű férfiakat is fogsz meg, akik mindenkit megnéznek, nem kell hozzá sok.. A normális pasik nem erre buknak. Egy szép szem, mosoly megmarad bennük és később eszükbe jut.

A férfiakban az ösztön dolgozik, hogy ami az övéké, azon nem akarnak osztozni.

Az én párom is ilyen, aranyosan mindig mondja: nézd már hogy megnézett, persze büszke, de van egy határ, amikor azt mondja, hogy ne is próbáljam fel az adott felsőt, mert közönséges kategória, ő pedig nőt választott maga mellé, aki nem a ruhából kilátszó mellével és seggével hódít, és nem k*vát választott.

2016. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
mindenkinek jól esik ha tetszik másoknak (főleg az ellenkező nemnek).. akár van párja az illetőnek, akár nincs. nem bűn jól kinézni , nincs ezzel baj
2016. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm a válaszokat :))

Aki normálisan válaszolt, azoknak mind megy zöld kezecske:))

2016. ápr. 20. 18:42
 14/35 anonim ***** válasza:

Ezzel mit kompenzálsz?


22/N

2016. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Az mióta kompenzálás, ha szeretek csinos lenni és azokat a ruhákat viselni, amiket szeretek? :)

Nem hiszem, hogy tisztában vagy a szó jelentésével :)

2016. ápr. 30. 18:03
 16/35 anonim ***** válasza:
41%

Nem baj, ha ezt akarod csinálni, hát folytasd, de én ilyen nővel nem járnék.


Legalább őszinte vagy és megmondod, hogy ragaszkodsz a kihívó ruháidhoz. Van aki félrebeszél meg mindenfélével mentegeti magát ilyenkor. Az viszont már egy félhazugság, hogy "ki kellene dobni a fél ruhatárad". Erre a barátod sem kényszerít, te is tudod. Csak azt szeretné, hogy ne öltözz kihívóan, nem azt hogy dobd ki a ruháidat.


A 9-es válaszolo (21L) szépen elmagyarázta. Ugyanezt gondolom én is. Nekem nem szimpatikus, ha egy nő ennyire hatással akar lenni a férfiakra. Persze ez még nem megcsalás, de engem rettenetesen zavar. Éppen azért, mert nem megcsalás, de a megcsaláshoz képest egy kiskapu. Felkelted a többiek érdeklődését, élvezed a bókjaikat. A barátodnak nincs olyan eszköze amivel ehhez mérten visszavághat, úgy hogy "tisztességes" maradjon.


Most téged rengetegen támogatnak, hogy milyen jól teszed, milyen csinos vagy és ez így nagyon jó amit csinálsz és ne add fel önmagad. Azok támogatnak, akik ugyanígy gondolkodnak, vagy azok a férfiak akik szeretik a nyálukat csorgatni az ilyen típusú nőkre.


Igazatok van, ez egy szabad ország, mindenki azt csinál amit akar. De akkor legyen már meg nekem is a jogom a véleménynyilvánításhoz, mielőtt csoportosan meglincseltek :) Kérdező, te azt élvezed, hogy hatalmad van a férfiak felett. Bámulnak, rád izgulnak, fantáziálnak rólad. A pasid erre mit tud tenni? Férfiak számára a jelenlegi divat nem teszi lehetővé, hogy ugyanilyen hatást váltsanak ki nőkből. Ha elkezdene flörtölni vagy fűzni más nőket, akkor te azonnal kikiáltanád rá, hogy megcsal :)


Döntsd el, hogy mit szeretnél. A barátodat, vagy a többi pasi figyelmét. Választanod kell. Én ezt a viselkedésedet nem tűrném.


Egyébként valószínű, hogy olyan pasikat fogsz magad köré vonzani, akik csak a külsőségekre mennek. A rendesebb pasik nem igazán akarhatnak egy ilyen nőtől többet. Az meg külön rosszpont, hogy ha tudod jól az adott barátodról, hogy rosszul esik neki a kihívó öltözködésed és továbbra is folytatod. Ha tudod valamiről, hogy valakinek ártasz vele, de folytatod, mert növeli a te saját egódat és elégtétellel tölt el, abból nekem az önzőség jön le, mint tulajdonság.

2016. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 ~OnLány~ ***** válasza:
75%

Viszont utolsó,ha szeret valaki így öltözni,akkor miért baj ez?

Ha valaki szép,nem csak a csinos ruháktól fogják megbámulni,nem a ruha teszi az embert.

Nem adok igazat,hogy magamutogatónak kell lenni,az tényleg nem szép,viszont mindenki viseljen azt,amiben jól érzi magát.

Ha zsákban sétálna az utcán,akkor meg azért bámulnák meg az emberek.


Én nem azért öltözök úgy,ahogyan,hogy másoknak tetszek,magam miatt,mivel a páromnak mindenben szép vagyok.

Mondjuk kérdező talán kicsit ha visszafogottabban öltöznél,akkor nem lennének konfliktusok köztetek,lehet ízlésesen is szépen kinézni. :)

2016. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
55%

Kérdeztél valamit amire többféle válasz érkezett,nem értem,hogy mi a gondod ezzel,talán azt hitted,hogy mindenki egyet fog érteni veled?


Nekem nem szimpatikus a viselkedésed,de be kell vallanom,hogy én elég konzervatív felfogású pasas vagyok.:)


Nálam a "komoly kapcsolatban élek" és az "éppen van párom" kifejezések nem férnek meg egymás mellett.

2016. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Ha a barátod meg féltékeny akkor mond meg neki hogy attól hogy még utánad fordulnak te még így is mellette vagy és nem más mellett.
2016. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj.
2016. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!