Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az ha kapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha kapcsolatban vagyok, de szeretek másoknak is tetszeni?

Figyelt kérdés

Jelenleg komoly kapcsolatban élek, de sok olyan ruhám van amik elég kihívóak viszont nagyon szeretem őket. Ezek a ruhák leginkább dekoltált felsők és szűk, testre simuló nadrágok(leginkább ez utóbbihoz ragaszkodom). Szeretek csinos lenni és tetszeni másoknak, még akkor is ha éppen van barátom:)

Neki nem tetszik,hogy emberek fordulnak meg utánam az utcán, én viszont nem fogom kidobni a fél ruhatáram emiatt...szóval ezzel a vitával sosem jutunk előre és mindig előkerül:(

Vélemény?

20/L


2016. ápr. 19. 22:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Öltözz csinosan. De nem kell ahhoz mindent kitenni a kirakatba. Az a tapasztalatom, hogy a fèrfiaknak tetszik az, hogyha valamit csak sejtetsz mintha direkt rájuk tukmálod. Mondjuk a sötèt agyuaknak bejön a kirakott cucc mert azok nem tudják elkèpzelni.
2016. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Titusztitusz ***** válasza:
Valahogy bizonyítsd be a barátodnak azt, hogy NINCS OKA KÉTELKEDNI a hűségedben, és csakis őtet szereted, és kivánod...Ha EZT sikerül megértetned a barátoddal, szerintem ő se fog annyit féltékenykedni...Merthát MINEK féltékenykedjen ez esetben?
2016. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
51%
Jaja, valahogy bizonyítsd be. Én azt akartam a volt barátnőmtől bizonyítékul, hogy ne öltözzön kihívóan. Nem tette meg. Ennél jobb bizonyíték arra, hogy nem érek neki igazán annyit, nekem nem kellett :D
2016. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Titusztitusz ***** válasza:
47%
23-as...Az én egykori barátnőim ezt a "bizonyítást" szinte mind megtették, aki nem, azt dobtam is rövid úton, éshát a feleségem is meggyőzött arrol már a kezdet kezdetén, hogy NINCS OKOM kételkedni a hűségében sohasem...Így akkor nemis zavar az, ha kihívóan öltözködik időnként...Sőt...Még én szoktam bíztatni sokszor, hogy csak ne fogja vissza magát...Meg vegyen rövidebb szoknyát..."Hadd csorogjon a nyála a sok lúzernek"...De ha csak EGYETLEN EGYSZER IS okot adna arra, hogy kételkedjek a hűségében, nemhiszem, hogy földig érő szoknyán kívül bármit is hagynék neki felvenni...Szóval ezen kérdés kapcsán a legfontosabb dolog mindig a BIZALOM...
2016. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene. Van az a fajta lány, aki szeretne tetszeni mindenkinek, kirakja mindenét, csinos ruhát vesz fel. De van a másik véglet is, aki tud öltözködni és ehhez mégsem kell "úgy" öltözködnie. Mindkettőről megvan a véleményem. Sajnos te a negatívba tartozol. Héy, de fel a fejjel.
2016. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
69%
Az én párom olyan,hogy ha megyunk valahova minél csinosabban oltozzek ki,mert o buszke ra hogy ilyen csinos baratnoje van, es masok is had irigykedjenek csak :D
2016. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy qvasan vagy csinosan oltozkodsz.Valszeg onbizalom hianyod miatt folyton szukseged van a pozitiv megjegyzesekre masoktol.Oltozhetnek kicsit visszafogottabban ugy is nezhet ki jol az ember.Neked arra van szukseged,hogy a pasik csorgassak utanad a nyaluk,hogy megd..nanak meg ilyenek.Megtudom erteni a parod aggodalmat.
2016. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Pff
2016. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Egy kérdés : s nem muszáj, leirva válaszolj. Van oka féltékynkedni ?Megcsaltad már valaha ? Flörtölsz másokkal ? Ha igen , akkor megértheted,hogy miért aggódik. Ha nem akkor pedig csak aza tanácsom,hogy fontos megtaláld azt a mércét ahol a párodnak szeretnél örömet okozni,de emellet, elegánsan fel öltözhetsz. Egy csinos, elegáns, s nem "örömlányos" kínézet között van egy határ. Ha igazi férfi,aaz elegáns oldaladra csak büszke lehet !
2016. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
68%

Szia! Nekem is barátom van már 3 éve, és én is imádok "szépen" öltözködni, ha néha kihívó akkor is.

A barátom néha féltékeny, ha picit jobban kivágott a felső, de én szeretnék tetszeni más fiúknak is.

Meg hát csak nők vagyunk!!! :)

Néha nem is fiúknak akarunk tetszeni, csak a más nőknek megmutatni, hogy mi szebbek jobbak vagyunk pl a szembejövő nőnél, és had irigykedjen, a fiúk meg nézzenek meg... :)

Szerintem ez nem baj! Ha csinosak vagyunk és szépek, ne takarjuk ha barátunk van :)


Persze, ellenzem a p***a nadrágokat és a has polót, ami a legtöbb tini r**ancon látható..

Azok nélkül is lehetünk vonzóak.

23 L

2016. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!