Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az ha kapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha kapcsolatban vagyok, de szeretek másoknak is tetszeni?

Figyelt kérdés

Jelenleg komoly kapcsolatban élek, de sok olyan ruhám van amik elég kihívóak viszont nagyon szeretem őket. Ezek a ruhák leginkább dekoltált felsők és szűk, testre simuló nadrágok(leginkább ez utóbbihoz ragaszkodom). Szeretek csinos lenni és tetszeni másoknak, még akkor is ha éppen van barátom:)

Neki nem tetszik,hogy emberek fordulnak meg utánam az utcán, én viszont nem fogom kidobni a fél ruhatáram emiatt...szóval ezzel a vitával sosem jutunk előre és mindig előkerül:(

Vélemény?

20/L


2016. ápr. 19. 22:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Én nem tudom hova tenni az ilyet, rühellem, és rbancosnak tartom. Röhej az ilyesmi....

17L

2016. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

En nem ertem a pasidat kerdezo, meg az itt hozzaszolo 'konzervativ' fiukat sem...


Aki nem akar olyan lanyt, aki kihivoan oltozik, ne jojjon ossze olyan lannyal, aki kihivoan oltozik. Elmegyek a boltba, latom h van szep alma, de nincs szep paradicsom. Veszek 2kg almat, hazamegyek paradicsomdalatat csinalni es egesz este probalom meggyozni a 2kg almamat (szavakkal, sot akar erzelmi zsarolassal) hogy legyen mar a kedvemert paradicsom. Hulyenek neznel? Mert en ugyanigy hulyenek nezem azt aki meg akarja valtoztatni a parjat. (Ha a kapcsolat soran valtozott es a regi jobb volt az mas szitu..)


Olyan kompromisszum oke, hogy par ruhadarabodat, ami nagyon irritalja, nem hordod. De csak nehanyat tenyleg. De az h mostantol legyel krimpluszsak... annak semmi ertelme. Eltelik x honap/ev es nem fogod magad jol erezni a borodben es te dobod ki ot. Annyi fele ember van, nem kell az elso szembejovot a mi izlesunknek megfelelore formalni, nem is lehet. Kompromisszumokra szukseg van, de van egy hatar.

2016. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
#30-as: simán leírod, hogy igen felveszed a kivágott felsőt, azzal nincsen semmi baj, de a következő mondatod az, hogy ellenzed a haspólót és a p..csa nadrágot, amit a sok ribi hord... Gratulálok, kettős mérce ;)
2016. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Soha nem szóltam bele, mit vesz fel a párom.

Azon viszont jókat kuncogtunk, ha sétáltunk és a pasik úgy bámulták, egyesek elestek, oszlopnak, szembe jövőnek mentek, stb. Engem, minket inkább szórakoztatott a dolog.

2016. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Engem az nem zavarna, hogy csinos ruhákban jársz, és a pasik megfordulnak utánad - nem vagyok féltékeny típus, kb. pont letojnám ezt a részét.

Viszont az, hogy ezt direkt azért csinálod, hogy megfordulhanak utánad, mert neked erre igényed van, és ezzel valamit kompenzálsz, a ire én nem vagyok elég - na ez viszont már komoly gond lenne.

Azt meg kifejezetten rossz jelnek tartanám, hogy ez olyan szinten szükséglet számodra, hogy még akkor is szemrebbenés nélkül ragaszkodsz ehhez, mikor pontosan jól tudod, hogy a barátodnak ez nagyon rosszul esik.


Én a barátod (vagy akár a te) helyedben elgondolkoznék azon, hogy tényleg kell-e ez nekem, mert lehet, hogy ez ( minden lehetséges pozitív oldal ellenére ) egy áthídalhatatlan szakadék, amit nem lehet valamelyik fél sérülése nélkül megoldani.

2016. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!