Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság, félrelépés?

Figyelt kérdés

10 éves a kapcsolatom, 5 éve vagyunk házasok.


Az az igazság, hogy nagyjából minden stimmel a kapcsolatunkban, a szex is. Bár a szexben az étvágyunk és az igényeink nem egészen stimmelnek, azért minden nap van szex.

Nekem mégis nagyon nehéz a kísértéseknek ellenállni. Évek óta állom a sarat, most mégis sikerült félrelépnem. Nem mondom, hogy sajnos, mert azóta rájöttem, hogy kell ez a plusz adrenalin az életemben, hogy kiegyensúlyozott legyek.

Mindig úgy voltam vele, hogy nálam fiatalabbal ( 27 vagyok) nem kezdek. A férjem 39 éves. De amit ettől a 24 éves pasitól kaptam az minden volt amire a szexben valaha is vágytam.


A nagy kérdés bennem az, hogy érdemes -e elhagynom a férjemet és új életet kezdeni, vagy kössek magammal kompromisszumot, hogy ha bár minden nap van szex, sosem lesz az én igényeimnek megfelelő 100%.

Mert a szeretősdit évekig nem tudnám játszani.


Volt valaki hasonló helyzetben?


2016. máj. 5. 10:10
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Annyi idős vagyok mint te, szintén hasonló vágyakkal és vérmérséklettel, és szintén 10 éves kapcsolatban. Nagyon szeretjük egymást, és a szex is szuper, csak éppen vannak olyan vágyaim amire a férjem nem nyitott, és neki is vannak olyan vágyai ami viszont nem az én világom. Nálunk a nyitott kapcsolat lett a megoldás, és azokat a vágyainkat amiket egymással nem tudunk mással éljük ki, de csakis azokat :) Ha szeretnél erről beszélgetni írj
2016. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

Az a baj - nekem legalabbis az lenne - h nagyon fiatalon mentel ferjhez. Ez a hatulutoje annak, ha vki nem eli ki magat. Velem is megtortent ez, amikor 26 eves voltam, de en nem voltam ferjnel, mindossze 2 eve voltam egyutt az akkori parommal, es egy 22 evestol kaptam meg azt a szexet, amire akkor vagytam. Az akkori parommal vege is lett a kapcsolatnak. Egy ideig meg elveztem a fiatalabb sraccal az egyuttleteket, de erre is hamar raun az ember, ha eppen nincs mas.

Egy ido utan eljut az ember arra a pontra, amikor egy kapcsolatot eretten tud kezelni, es nem a felrelepes lesz a megoldas, ha a szexben eppen hullamvolgyek vannak.

2016. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Neked többet ér az, ha valaki az igényeidnek megfelelően meg.bas.z alkalomadtán, mint a házasságod, a társad és az önbecsülésed, tisztességed??

Mert például számomra egyértelmű, hogy nem létfontosságú a szex, főleg nem azon az áron, hogy szembe köpjem magam, és azt az embert, akit egy életre választottam magam mellé...és egyébként jól megvagyunk. Szóval én nem értem, hogy hogyan lehet valakinek fontosabb az, hogy a szexben minden vágya teljesüljön...ahelyett, hogy a párjához lojális legyen. Nekem ez kínai. Egyszerűen nem értem.

2016. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

13-as

Attól, hogy nem érted, az még létezik és lehet is értelme.

Én pl nem értem a homokosokat, mert nem tud vonzani egy fas.z, ettől még elfogadom őket és a sajátos motivációikat.


A kérdező dilemmája igenis valid és vannak, akiknek a szex jóval súlyosabb ügy annál, mint mondjuk nálad.

Én is jó ideig dugtam nálam 10-15 évvel idősebb nőket, mert imádtam, ahogy élveznek és azt is, hogy a szexen kívül is nagyon jó a társaságuk.

2016. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
49%

Máshol nem lenne napi egy szex 10 éves kapcsolat után 39 éves férfival, azt azért remélem, tudod Kérdező...

Szerintem hagyd a csudába a szexistent, és vállaljatok gyereket a férjeddel, hátha alább hagy az étvágyad, meg vinne egy célt az életedbe is.

2016. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Válj el,keress aki az igényeidnek megfelel.Ennyi.:)
2016. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Azért a kettős érzések ellenére is azt mondom, hogy nem hagynám el a férjemet. Mindezek ellenére becsülöm őt, és a 10 év mellettünk szól, a kapcsolatunk, a házasságunk alapvetően jól működik. A szex is, de lehetne jobb. Lehetne kreatívabb és engedhetne bizonyos dolgokat. Ezért küzdök lassan 1 éve.

Lehet, hogy ő "öregszik", megnyugodott, de attól én még ilyen vagyok, és akkor is ilyen voltam mikor megismert. Ezen nem tudok változtatni.

2016. máj. 5. 13:38
 18/42 A kérdező kommentje:

15-ös!


Az engem nem nyugtat , hogy máshol sincs vagy máshol nem lenne egy 39 évessel napi szex 10 év után.

Mindig is ilyen voltam, és ezt ő is tudja. Ezen nem tudok változtatni.

2016. máj. 5. 13:43
 19/42 A kérdező kommentje:
És gyereket sem vállalnék a házasságom "megszépítésére". Ez nem így működik.
2016. máj. 5. 13:44
 20/42 anonim ***** válasza:
Ribiiiii :)
2016. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!