Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság, félrelépés?

Figyelt kérdés

10 éves a kapcsolatom, 5 éve vagyunk házasok.


Az az igazság, hogy nagyjából minden stimmel a kapcsolatunkban, a szex is. Bár a szexben az étvágyunk és az igényeink nem egészen stimmelnek, azért minden nap van szex.

Nekem mégis nagyon nehéz a kísértéseknek ellenállni. Évek óta állom a sarat, most mégis sikerült félrelépnem. Nem mondom, hogy sajnos, mert azóta rájöttem, hogy kell ez a plusz adrenalin az életemben, hogy kiegyensúlyozott legyek.

Mindig úgy voltam vele, hogy nálam fiatalabbal ( 27 vagyok) nem kezdek. A férjem 39 éves. De amit ettől a 24 éves pasitól kaptam az minden volt amire a szexben valaha is vágytam.


A nagy kérdés bennem az, hogy érdemes -e elhagynom a férjemet és új életet kezdeni, vagy kössek magammal kompromisszumot, hogy ha bár minden nap van szex, sosem lesz az én igényeimnek megfelelő 100%.

Mert a szeretősdit évekig nem tudnám játszani.


Volt valaki hasonló helyzetben?


2016. máj. 5. 10:10
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
30, Ez sehol nem emberi. De ha nekem nem hiszel kérdezze meg a párját a kérdező, mennyire emberi dolog félremenni a nem 100%-os vágyak kielégítése miatt. Persze lehet a kérdező is meggyőzi magát erről, hogy milyen emberi dolgot tett. Eleve amikor hozzáment gondolom akkor is így volt. Úgy ment hozzá, hogy tudta nem szereti pl a szájbaélvezést (zárójelbe, ez legyen valaki legnagyobb baja). tehát nem volt átverve, míg ő átverte a párját a háta mögött, mert gondolom nem úgy vette el feleségül, hogy kefélj félre nyugodtan, ha nem érzed hogy 100%-ot nyújtok.
2016. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Igen, ezek sajnos valid gondolatok, de most a kérdés az, hogy hogyan tovább.

Olyan sok lehetőség nincs:

1. Marad a régiben, nincs anál és CiM.

2. Valahogy ráerőszakolja a férjurát ezekre.

3. Szeretőt tart sutyiban.

4. Megpróbál nyíltan szeretőt tartani

5. Elválik


Mire szavazol?

2016. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki a kis kalandod! Aztán majd dönt Ő hogy mi legyen kettőtökkel .:) Én biztosan miután a p*cs*dban jártam,a szádba élveznék,aztán akkora herpeszed lenne hogy pislognál.Lehet ő nem élvezi vagy undorodik tőle.Megmondta miért nem akarja ezeket?
2016. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 pörölycápa ***** válasza:

Nem tudom hogy lehet tisztelni valakinek a párját, és közben megcsalni. Plána ha van szex, és ráadásul az jó is, csak nem 100%-os. Nekem egy szex sem ér annyit, hogy megbántsam vele a páromat vagy netán elveszítsem, legyen az akármilyen jó. Még ha a párom szexben nem is 100%-os, személyiségben mindenképp az, és ez nekem mindennél többet ér, olyat úgysem találok, aki mindenben 100%-os. Másrészt a szexben nyújtott teljesítményét meg hozzáállását a kapcsolat eleje óta tudom, és vagy elfogadom vagy pedig ha nekem az nem felel meg, akkor nem is jövök össze vele, pláne nem házasodok vele össze, és fogadok hűséget egy életre.


A másik meg a korkülönbség... mivel ő több mint 10 évvel idősebb, neki hamarabb fog lankadni a szexuális étvágya, mint neked, de ezt előre tudhattad,és ennek ellenére mégis hozzámentél. Kanosabb már nem lesz ahogy egyre öregszik, nem tudom ilyen igényekkel mit vártál tőle...


Egyébként meg napi szintű 90%-os szex azért nem hangzik annyira rosszul. Ha rossz lenne vele, vagy évente egyszer szexelne, akkor megérteném a helyzetet, bár akkor sem a megcsalás a megoldás.


De ha ennyire nem tudsz kompromisszumot kötni, hogy képes vagy egy jó kapcsolatot eldobni, csak mert a szex az nem 100%-os, akkor nem való neked (még) a házasélet.

2016. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
24%

Sztem ne hagyd el a ferjed egy 24 eves ert,mert ebben a korban minden valtozasban van,az egyenisege,szemelyiseget meg nem kiforrott es nyilvan meg o is elni akar:-))


A helyedben megtartanam szeretonek es Nem mondanam el a ferjemnek (kiveve ha to akarod hagyni:-))A szeretommel szuper,imadjuk egymast de sosem hagynam el miatta a ferjem:-))

2016. máj. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
53%

Az ilyen nőket miért nem verte agyon az apja még anno gyerekkorában???Talán akkor nem váltak volna ekkora féreggé...

(Kérdezőre és pl.az utolsó válaszolóra vonatkozik)

2016. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
36-os biztos te vagy "szent péter" 80 évesen szóltál hozzá aki soha életében nem cselekedett semmi rosszat még csak egy bliccelést sem követett el :D Ja, ő nem használna ilyen szavakat, akkor tuti egy tejfelesszájúm elcseszett kis tini srác vagy senki nem ad a véleményedre itt.
2016. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Látom eléggé megosztó volt a történetem.


Nézzétek. Egy biztos: meg nem történté nem tudom tenni. Akkor is megcsaltam ha előadom a hattyú halálát. Nincs mit ezen szépíteni. Felnőtt ember vagyok, vállalom a tetteim következményét.


Gondolom akik itt kommenteltek azok sosem követtek el semmilyen kihágást az életükben, és itt nem feltétlenül a magánéletre vagy megcsalásra gondolok.

Örüljetek neki ha ti ilyen erősek vagytok és nem ér(t) még sosem titeket kihívás az életben ( ilyen szempontból).

Én nem voltam elég erős, de úgy érzem azért nem embert öltem vagy hasonló dolgok. Nyilvánvaló: sunyi dolog volt ez, de a kedvenc mondásom az életben:


" csak akkor ítélj, hogy én ki vagyok, ha egyszer tudni fogod, hogy te kicsoda voltál."


Örülök, hogy itt mindenkinek makulátlan a lelkiismerete! :)

2016. máj. 6. 13:01
 39/42 anonim ***** válasza:

Nem makulátlan senkinek a lelkiismerete, én csak megpróbáltam neked a tényeket elmondani, mégpedig, hogy 10 év után napi egy szex közel 40 évesen igenis jó teljesítmény, a te igényeidtől függetlenül. Valamint hogy teljesen hiába hagynád el a férjed, egy új pasi sem fog majd 10 év után úgy beindítani/beindulni rád, mint most. Sajnos ezek a tények.

Persze kifoghatsz egy kanos tenyészbikát is, de az több mint biztos, hogy nem elégedne meg egy nővel, ám ha ez neked belefér, akkor keress olyat.

Ha meg mégis a házasságodban szeretnéd a dolgaidat megélni, akkor azt tanácsolom, hogy ne nyomulj annyira. Ő is tudja, mit akarsz, de lehet, hogy a stílussal van a baja, ahogy előadod, pl. túl ri.bis (egyébként elképzelésem sincs, hogy adod elő magad neki :)).

Különben lehet, hogy viccesnek tartod a férjed, amiért nem élvez a szádba, stb., de én ebben pont azt látom, hogy ő tisztel téged annyira, hogy nem akarja.

2016. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 pörölycápa ***** válasza:

Nem makulátlan a lelkiismeretünk, de viszont a házasság számomra van annyira szent dolog, és tisztelem annyira a páromat, ha egyszer úgy döntök hogy hozzá megyek valakivel, akkor nem csalom meg az illetőt, vagy semmilyen egyéb módon nem okozok neki csalódást. Ha valakihez nem tudok hűséges lenni, akkor nem megyek hozzá. Csaltak már meg engem, tudom milyen borzalmas érzés, sosem szeretnék ilyen fájdalmakat okozni annak, akit szeretek, és akit egy életre a társamként választottam. Számomra nem ér annyit egy ilyen röpke öröm (legyen az bármilyen jó is), hogy ezzel a páromnak egy életreszóló csalódást és fájdalmat okozzak, és tönkretegyem a kapcsolatunkat.


Ha csak egy kicsit lennének az emberek kevésbé önzőek, és ahelyett hogy saját magunkak keresik az örömöt, egy kicsit is foglalkoznának embertársaik érzéseivel, mennyivel jobb lenne a világ...

2016. máj. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!