Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság, félrelépés?

Figyelt kérdés

10 éves a kapcsolatom, 5 éve vagyunk házasok.


Az az igazság, hogy nagyjából minden stimmel a kapcsolatunkban, a szex is. Bár a szexben az étvágyunk és az igényeink nem egészen stimmelnek, azért minden nap van szex.

Nekem mégis nagyon nehéz a kísértéseknek ellenállni. Évek óta állom a sarat, most mégis sikerült félrelépnem. Nem mondom, hogy sajnos, mert azóta rájöttem, hogy kell ez a plusz adrenalin az életemben, hogy kiegyensúlyozott legyek.

Mindig úgy voltam vele, hogy nálam fiatalabbal ( 27 vagyok) nem kezdek. A férjem 39 éves. De amit ettől a 24 éves pasitól kaptam az minden volt amire a szexben valaha is vágytam.


A nagy kérdés bennem az, hogy érdemes -e elhagynom a férjemet és új életet kezdeni, vagy kössek magammal kompromisszumot, hogy ha bár minden nap van szex, sosem lesz az én igényeimnek megfelelő 100%.

Mert a szeretősdit évekig nem tudnám játszani.


Volt valaki hasonló helyzetben?


2016. máj. 5. 10:10
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

39-es.


10 év együttlét után szerintem baromi kevés dolog kéne, hogy problémát okozzon a szexben. Pláne nem gátlások vagy ilyesmik. Minden rezdülését ismerem már neki, tudjuk mit és hogyan szeret a másik.

A problémám azzal van, hogy SOHA meg sem próbál(t) a kedvemben járni és rávenni magát a kismillió "megbeszélés" után sem. Én tudom ő mit szeret a szexben, hogyan szereti és abszolút nem esik nehezemre a kedvében járni és úgy csinálni ahogy azt ő a legjobban szereti- még akkor sem ha az nem a kedvencem, vagy az adott pózt mondjuk nem élvezem a legjobban. Mert nincs olyan amit ne tennék meg érte.


A másik a kora. Azért egy 40 évest ne írjunk már le :D

A legtöbb 40-es pasi szerintem ilyenkor éli a virágkorát, nem ilyenkor jön el a kapuzárás.... :)

Persze, nem a mennyiséggel van a bajom, ezt megint hozzáteszem.


Érdekes, hogy az emberek milyen könnyen elítélik és leírják a másikat: " félrekeféltél, ku..va vagy, gátlástalan, ásd el magadat. A másik fél ilyenkor sosem hibás ugye? Csak ha én megkapom amit szeretnék akkor eszembe sem jut félremenni. És itt ISMÉT hozzáteszem, hogy tudja mik az igényeim. Beszélek róla, nem pedig elvárom, hogy kitalálja.

2016. máj. 7. 10:20
 42/42 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ebben a helyzetben talán ott hoztad a legrosszabb döntést, hogy hozzá mentél. Azt ugyan csak sejtem, hogy miért, ha egyszer tisztában voltál vele, hogy mit nem hajlandó megtenni az ágyba, ami neked hiányzik. Gondolom fiatal voltál és akkor még a mérlegen az volt, hogy egy jó, harmonikus kapcsolat többet nyom a latba, mint a teljesen kielégítő szexuális élet. És most ennek isszátok a levét.


Én továbbra is azt mondom, hogy ezt már ne mis-másold el. Joga van a párodnak is tudni hányadán álltok, és hogy az évek során már megtört miatta az idill.


A párod ebben az esetben azért vonható a legkevésbé felelőssé, mert ezt nem úgy alakult ki, hogy eleinte még csinálta és később nem. Te mondtad, hogy ez neki soha nem fért bele a repertoárba, tehát a te ítélőképességed mondott csődöt. (vagy túl bizakodó voltál). A nemi vágy erősebbnek bizonyult.


Abban meg egyetértek a többiekkel, hogy lehet, hogy vannak csodás 40-es pasik, de a férfiaknak nem ez a fénykora. Az én papám is kb 40 éves korában lett "passzív" tehát, ő kb feladta a szexualitást úgy, hogy a majdnem 10 évvel idősebb mamám meg nagyon is aktív volt! Hogy az embert milyen hatások érik, miben él, és mire telik az energiájából, az ebben a korban már erősen változó. Tehát az szerintem is valóban egy szép teljesítmény, hogy mindennap van szex.


A nők szexualitása 30 éves korukban pörög maxon. A férfiaké meg 20 éves koruk körül.

2016. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!