Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság, félrelépés?

Figyelt kérdés

10 éves a kapcsolatom, 5 éve vagyunk házasok.


Az az igazság, hogy nagyjából minden stimmel a kapcsolatunkban, a szex is. Bár a szexben az étvágyunk és az igényeink nem egészen stimmelnek, azért minden nap van szex.

Nekem mégis nagyon nehéz a kísértéseknek ellenállni. Évek óta állom a sarat, most mégis sikerült félrelépnem. Nem mondom, hogy sajnos, mert azóta rájöttem, hogy kell ez a plusz adrenalin az életemben, hogy kiegyensúlyozott legyek.

Mindig úgy voltam vele, hogy nálam fiatalabbal ( 27 vagyok) nem kezdek. A férjem 39 éves. De amit ettől a 24 éves pasitól kaptam az minden volt amire a szexben valaha is vágytam.


A nagy kérdés bennem az, hogy érdemes -e elhagynom a férjemet és új életet kezdeni, vagy kössek magammal kompromisszumot, hogy ha bár minden nap van szex, sosem lesz az én igényeimnek megfelelő 100%.

Mert a szeretősdit évekig nem tudnám játszani.


Volt valaki hasonló helyzetben?


2016. máj. 5. 10:10
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Gyereket az válaljon aki tényleg öszintén akar ,ne azért h a kapcsolat jobb legyen.

Én nem ítélem el a megcsalást. Nyilván van határ. Az már nem fér bele ,h valaki szeretöt tartson vagy minden héten ,honapba félremegy.

De ha van egy jól müködő kapcsolatom ,jól megvagyunk ,akkor egy egy megcsalást elnézünk egymásnak.

Attól ,h valaki nem érti még nem kell elitélni azt ,aki így gondolkodik. Énis sexcentrikus vagyok. Aki nem az ,neki könnyebb a teljes hűség. Ezt az elején tisztázni kéne.

Ahogy írták ,pl énse értem a melegeket vagy a lezbiket ,bisexeket. Nem értem a BDSM-be mi a jó. De nem ítélem el.

Sztm ezt tisztázd a férjeddel ,mert az öszinteség ,korektség fontos.

N25

2016. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Kérdező, kövezz meg, de érdekelne, hogy mik azok a dolgok, amiket nem vállal be?

De tényleg őszintén!

2016. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Csak pár ( számomra) alapvető példa: az anál, vagy az, hogy a számba élvezzen. Neki egyik sem fekszik.
2016. máj. 5. 14:15
 24/42 anonim ***** válasza:

Ugye most csak viccelsz?


Én ezt nem teljesen értem. Én imádom mindet, sőt, így persze nehéz is megérteni, de ha teszem azt úgy lennék, hogy ez nekem sok, akkor is erőt vennék magamon és megdugnám a popsidat néha...


De téged sem értelek.

gondolom nem új keletű dolog nála, hogy ezeket nem akarja.

Nekem is volt egyszer egy lány, aki nem szopott és én nagyon gyorsan meg is köszöntem neki az addigi idejét.

Eszembe nem jutott volna elvenni, majd 10 évvel később sírni az orál hiánya miatt.

Te hogy keveredtél ebbe?

2016. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Én meg olyanokat képzeltem már bele a te "hatalmas perverzióidba", hogy második vagy harmadik palit is behozni, esetleg kaki-pisi-whaetever...

Egyáltalán nincs semmi baj ezekkel az igényekkel, csak sajnos ezen igények meg nem létével sincs baj.

2016. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Félreértesz. Van orál, a számba nem élvez.... vagy nagy "küzdések" árán.

Hogy keveredtem ebbe? Úgy, hogy szerelmes lettem annak idején, és azt gondoltam ez majd alakul az évek alatt. Nem rossz vele a szex, ismétlem. Csak nekem nem a 100%. Én mindent beleadok, fordítva nem érzem.

Ő romantikus típus, én abszolút nem. Ezt pedig ő fogadja el nehezen.

2016. máj. 5. 14:22
 27/42 A kérdező kommentje:
Volt felvetésem még egy pasira, nem mondom el a reakciót. Arról letettem már :)
2016. máj. 5. 14:23
 28/42 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező :(

Sztem amúgy többen vagyunk, akiknek ezek kicsit sem okoznának gondot, de hogy számodra mi legyen a megoldás, nem tudom.

Félve mondom ki, de még a megcsalást érzem a legemberibbnek, hisz szereted őt, durva túlreagálás volna elválni emiatt.

2016. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
28, Ez aztán tényleg emberi! :DDD Gondolom Te sem gondolod ezt komolyan. Ha mindenki csak azért félrekefélne, mert ritkán van szájbaélvezés és anal akkor nem sok kapcsolat lenne. Gondolom neked sem volt még hosszabb kapcsolatod. Esetleg 14-15 körül vagy.
2016. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

34 vagyok és 7 éve kapcsolatban.

Nem a konkrét dolgokról beszélek, hanem az eltérő vérmérsékletről, igényekről.

Hogy miért emberibb? Mert a másik alternatíva az elhagyás volna és azt túlzásnak érzem.

Ha párom nem lenne kielégítő, már nem lennénk együtt(ahogy az sok korábbi kapcsolatomnál meg is történt).


A kérdező felelőssége abban van, hogy "azt hitte, hogy majd kialakul" és hozzáment. Ez hiba volt, tény.

2016. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!