Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eljárjon-e a férfi bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljárjon-e a férfi bulizni egyedűl, ha már családja van? 7 éve tartó párkapcsolat,1 év 7 hónapja tartó együttélés és egy 14 hónapos gyerek. Anya csak a gyerekkel mozoghat!

Figyelt kérdés

A párom 30 éves,én 27.

Míg egyűtt jártunk ő addig is sokat járt el csavarogni a haverjaival éjjel és többször bulizott is.

Én nem voltam egy nagy bulizós csaj,ha mentem is csak vele.

Megjegyzem: nem is akartam volna nélküle bulizni.

Mindennap találkoztunk,5 és fél éven át,sok időt töltöttün együtt.

Aztán lett lakás és azt mondtuk gyereket akarunk.

Gyorsan összejött.

Veszélyeztetett terhes voltam,mégis minden pénteken este beült valahova a haverokkal és éjfél-hajnal 1-kor jött haza.

Velem már szinte sehova sem járt.

Azt mondta úgyis mindennap együtt vagyunk.

Megszületett a gyerek,rá egy hónappal ismét eljárt majdnem minden hétvégén és akkor sem sietet jobban haza.

Egyébként imádja a gyereket és a gyerek is őt.

Jó apa,meg van mindenünk,nem züllött.

Azt mondja szeret,de neki kell ennyi szabadság!

Mióta megszültem a gyereket,én sehol nem voltam.

Őt ez nem zavarja,mindig azt mondja ha nagyobb lesz a gyerek majd együtt járunk el.

Most augusztusban fesztiválra menne,de én megmondtam hogy nem mehet,befejeztük ezt.

Fel van háborodva,haragban vagyunk.

Ha velünk kell programot csinálni,ahhoz nem mindig van kedve.


Ugye jól tettem hogy azt mondtam mostmár elég ebből?



2016. jún. 29. 23:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretne, akkor veled is menne ide-oda. Nem vagy neki fontos igazán. Ennyi. Én 28 év után váltam el és sajnálom, hogy elcsesztem a 28 évet egy sz...r kapcsolatra.
2018. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az én tetű volt férjem nem akart velem mág sétálni se menni, mikor másodjáraodjára voltam terhes, pedig tudtam, hogy ha megszületnek az ikrek, akkor aztán már tényleg sehova... Aztán a haverjával persze el tudott menni a Margit szigetre.
2018. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
0%
A korlátozással mindig csak tovább rontjuk a helyzetet. Amennyiben nem kell attól félni hogy alkoholista lesz, akkor jobban teszed ha elengeded. Még nagyon fiatal ő is, szüksége van erre, nemsokára mehettek együtt. Addig foglald Te is el magad barátnőkkel. Kitartás.
2019. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett veletek azóta?

2022. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mujsag ?
2022. máj. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!