Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eljárjon-e a férfi bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljárjon-e a férfi bulizni egyedűl, ha már családja van? 7 éve tartó párkapcsolat,1 év 7 hónapja tartó együttélés és egy 14 hónapos gyerek. Anya csak a gyerekkel mozoghat!

Figyelt kérdés

A párom 30 éves,én 27.

Míg egyűtt jártunk ő addig is sokat járt el csavarogni a haverjaival éjjel és többször bulizott is.

Én nem voltam egy nagy bulizós csaj,ha mentem is csak vele.

Megjegyzem: nem is akartam volna nélküle bulizni.

Mindennap találkoztunk,5 és fél éven át,sok időt töltöttün együtt.

Aztán lett lakás és azt mondtuk gyereket akarunk.

Gyorsan összejött.

Veszélyeztetett terhes voltam,mégis minden pénteken este beült valahova a haverokkal és éjfél-hajnal 1-kor jött haza.

Velem már szinte sehova sem járt.

Azt mondta úgyis mindennap együtt vagyunk.

Megszületett a gyerek,rá egy hónappal ismét eljárt majdnem minden hétvégén és akkor sem sietet jobban haza.

Egyébként imádja a gyereket és a gyerek is őt.

Jó apa,meg van mindenünk,nem züllött.

Azt mondja szeret,de neki kell ennyi szabadság!

Mióta megszültem a gyereket,én sehol nem voltam.

Őt ez nem zavarja,mindig azt mondja ha nagyobb lesz a gyerek majd együtt járunk el.

Most augusztusban fesztiválra menne,de én megmondtam hogy nem mehet,befejeztük ezt.

Fel van háborodva,haragban vagyunk.

Ha velünk kell programot csinálni,ahhoz nem mindig van kedve.


Ugye jól tettem hogy azt mondtam mostmár elég ebből?



2016. jún. 29. 23:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
8%

Még az, hogy havonta 2x elmegy sörözni és fél1-1re ér haza, az szerintem beleférHET. Tudtad, hogy ilyen...


Az nevetséges, hogy téged nem enged el.


A fesztivál meg a fiataloknak van, bulizzanak amíg lehet. Majd mehet újra fesztiválra, ha már annyira kikészített, hogy elváltál tőle. Az összes egy fertő... Én is élveztem 20 évesen, de már most se jutna eszembe elmenni egyre, pedig még messze vagyok a 30tól.

2016. jún. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekem már 5 éves, de én elengedem a páromat bulizni. Mivel én egyáltalán nem vagyok bulizós, így én jobban érzem itthon magamat. Nálunk is volt probléma, hogy passzív volt a gyerekprogramokban. Nem akart jönni, ha erőltettem, akkor meg húzta a száját. Aztán nem hívtam, mentem más gyerekes anyukákkal, családokkal. Aztán megváltozott a dolog. Mostmár a legtöbb programra eljön, és nem nyafog miattuk. Most, hogy rájött, hogy nélküle is megy, jön velünk. Meg szerintem egy idő után kirekesztettnek érete magát. Hogy az összes programon készült fotón nincs rajta, hogy nem része a gyereke életének,stb.

De nem teszek neki szemrehányást. Megemlítem neki, hogy szombaton pl. úszni megyünk, vasárnap meg pl. moziba. Es vagy magától mondja, hogy akkor jön velünk, ha pedig nem mondja, akkor ráhagyom.

Szerintem az a legnagyobb baj, hogy te nem modulsz ki a gyerek mellől. Ha úgysem vagy bulizós, akkor ne bulizni menj, hanem a barátnőkkel csinálj programot. Menj el moziba, vagy kávézni, vagy amit szívesen csinálsz. Ha szereti a gyerekét, és jó apa, akkor ezt meg fogja érteni. (Lehet, hogy az első alkalommal 5 percenként hívogatni fog, de valamikor el kell kezdeni.) És hidd el, egy idő után élvezni is fogja.

A lényeg, hogy ne tegyél neki szemrehányást, mert akkor védekező állásba vonul. Hanem legyél kedves hozzá. Beszéld meg vele ami zavar téged. Ahogy leírtad, rendes ember, dolgozik, nem részeges, kedves veletek.

Sok pasi bele se gondol, hogy a gyereknevelés munka, és rengeteg energiát igényel. És a nőnek is ki kell(ene) kapcsolódnia.

2016. jún. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
58%

Mi az,hogy nem tilthattad meg,hogy elmenjen bulizni,míg nem éltetek együtt?? Most,hogy együtt éltek megtilthatod?

Szerintem nem,de mindegy!

Akkor kellett volna háborognod,mikor az 5 év alatt inkább bulizott. Most meg gondolom el vagy foglalva a hirtelen jött gyerekkel, a pasidat meg nem köti le a gyerektéma.

Elhamarkodtátok a gyerekvállalást! Kicsit többet kellett volna együtt élni, akkor kiderült volna,hogy akkor is szrik a fejedre,ha vele vagy!

2016. jún. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is előbb kellett volna gondolkodni. Nem megtiltani kellett volna az éjszakázást hanem dobni ha téged ez zavart/zavar. Engem is zavarna ezért nem jöttem össze ilyen pasival. De mit gondoltál egyébként hogy ha majd összeköltöztök akkor majd otthon marad mert te megparancsolod? Érzed azért hogy ez gáz? Ne azért legyen otthon veled mert nem akar megint veszekedni mert akkor már megette a fene, hanem azért mert veled akar lenni. Ő ilyen, ilyen is volt és nem hiszem hogy meg fog változni.
2016. jún. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%

Tehát 14 hónapos a gyerek??? + 9hónap,az ugye 23 hónap.

Ti 19 hónapja laktok együtt...

Szóval előbb csináltatok gyereket,mint összeköltöztetek volna! A kérdésben pedig fordítva írtad!

Itt a kutya elásva! Ne csodálkozz semmin!

2016. jún. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

#15 nekem is ez tűnt fel, 6 hónapos koraszülést meg biztos megemlített volna. :)


Egyébként szerintem nem lenne gáz ha a férfi eljár hetente legalább egyszer, akár 2-szer bulizni, ha ugyanezt megteheti a nő is, vagy esetleg elmennek mind a ketten.

2016. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
16# hát igen, kinek mi fér bele. Itt az a baj, hogy a kérdezőnek már korábban sem tetszett, de azt hitte hogy majd ha együtt élnek megtilthatja neki. Nem akarom védeni a pasit, de ő eddig is ilyen volt és nem mondta hogy meg fog változni. Hiába a 7ev ha együttélés nélkül gyereket vállaltok. Késő bánat.
2016. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%
2 gyermekes anyuka vagyok. 3 éve vagyok itthon a 2 kicsivel. Elképesztően beszűkül az ember a 4 fal között ebben az ingerszegény környezetben. Én sosem tiltom meg a pàromnak, hogy elmenjen kiengedni a gőzt, mert egyrészt ehhez semmi jogom..nem a főnöke vagyok, hanem a pàrja. Màsrészt pedig itthon nonstop megy a visítàs, síràs stb Minden van csak nyugodt környezet nem, muszàj néha kicsit kiszakadni innen, hogy aztàn újult erővel folytatódjanak a mindennapok. Én annyi feltételt szoktam szabni, hogy a következő én leszek. Ezen a héten ő megy el a haverokkal a következő héten meg én megyek és ő marad a gyerekekkel. És itt most én nem feltétlenül bulizni megyek én is...az is lehet hogy csak kiülök egy csebdes parkba egyedül egy jó könyvel vagy àtmegyek a baràtnőmhöz és végre kilakkozom a körmömet vagy bàrmi csak kicsit kilépjek a 4 fal közül egyedül amivel kellőképpen feltöltődöm ahhoz, hogy megőrülés nélkül folytassam a hisztivel fűszerezett mindennapokat. És ha az én 30 éves férjem elbír egy 2 éves és egy 1 éves gyerekkel akkor a tied is el fog bírni egyel. Menj koktélozni, könyvtàrba, shoppingolni, masszàzsra vagy bàrhova ami kikapcsol...mindenkinek màsra van szüksége...
2016. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy mozdulj ki te is! Egyik héten ő, másik héten te. Szerintem mindkettőtökön nagyon segítene. Ő is közelebb kerülne a gyerekhez, ha egyedül kéne vigyáznia rá (ezt nem írtad konkrétan, csak feltételezem, hogy nem szokott hosszabb időre kettesben maradni vele), és te is ki tudnád ereszteni a gőzt. Emellett fontos, hogy házasság/gyerek mellett is ápolni kell a baráti kapcsolataidat, különben nagyon beszorulsz a négy fal közé. És ahogy te sem tilthatod el őt attól, hogy szórakozni menjen (ő nem a kiskorú gyereked), úgy ő se tilthat el téged. De komolyan, ha zavar, minimum beszéljétek meg a dolgot.
2016. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Kedves 15-ös válaszoló,nem írtam fordítva semmit a kérdésben.

A lakás már fél évvel azelőtt meg volt,hogy várandós lettem.

Nem költöztünk be,mert még javítgatni kellett,aztán babás lettem és veszélyeztetett.

Nem költözhettünk,mert még az ágyból is csak mosakodni és vécézni állhattam fel,kellett a folyamatos segítség.

Amikor javult a helyzet pakoltunk és költöztünk,ekkor már a 4. hónapban jártam.

Talán tényleg egy elhamarkodott döntés volt úgy gyereket vállalni,hogy még nem is éltünk együtt,de mindketten akartuk!


Mikor pici volt a gyerek ugye szopizott és szinte csak rám volt szüksége,igy a párom azzal védekezett hogy ő rá úgy sincs még szükség,akkor miért ne mehetne.

Nekem ez rosszúl esett,mert ezt a gyereket együtt vállaltuk és vele minden jó és rossz dolgot is.

Szerintem az lett volna a minimum,hogy még ha nem is tud segíteni,de otthon marad éjszakára velünk igy megerősítve engem abban,hogy igen is ott van és kiveszi a részét,bármikor számíthatok rá ha úgy adódik!!!

Egy pici babával bármikor történhet baj és egy fáradt anyukával is.

Olyankor kire számíthattam volna???


Én nem azt mondom,hogy ne menjen sehova.

Mondtam hogy menjen el a haverokkal sörözni,de ne éjjel térjen haza,hanem 10 -11 körűl legkésőbb.

Erre azt mondta,hogy igy csak azok a férfiak tesznek,akik már beletörődtek a sorsukba.


Arra pedig hogy én elmenjek gyerek nélkül kikapcsolódni esély nincs,mert őt ez nem érdekli.

Szerinte az elég kikapcsolódás nekem,hogy látogatom gyerekestől a 3 kutyusomat,akiket anyunál hagytam a kertesházban.

Sajnos bérházban lakunk,ők pedig kertbe vannak szokva igy csak akkor lakhatnak majd velem ha már lesz kertesházunk.

Szinte mindennap megyünk babával miután letudom az itthoni teendőket.

De ott is velem van a gyerek és az nem ugyanaz mint amikor az ember beűl valahova a barátaival.


A napokban volt egy izotópos vizsgálatom,az nap nem mehettem a gyerek közelébe,ezért ő vett ki szabit és együtt voltak egész nap.

Semmi gond nem volt a gyerekkel,éjjel sem.

Ja,neki nem kellett főzni,mosni,takarítani,mosogatni.

Mostmár tudja mennyire elszigetelt világban élek én.

Mégis amikor azt mondtam hogy elmennék a két napos fesztiválból az egyik napra,nem tetszett neki az ötlet.

( Egyébként csak teszteltem!Nem áll szándékomban egyelőre kimaradni éjszakára, ahhoz még pici a gyerek hogy ilyet tegyek. )


Az fáj a legjobban,hogy ha kitalálom hogy hétvégén menjünk el valahova hátmasban,szinte sosem tetszik neki az ötlet.

Legtöbbször úgy indulunk el az ilyen programokra,hogy épp előtte vitatkoztunk,mert valahogy ő indulás előtt mindig talál okot hogy belém kössön!

Na ezután már milyen jó is lehet az a program,nem?

Látszik hogy semmi kedve hozzá,pedig mikor még a pocakomban volt a baba,folyton azt mondta hogy ha megszületik menni fogunk mindenfelé,lesz sok közös program.

Erre tessék!!! :(


Igy aztán hogy engedjem el őt jó szívvel,mikor velünk meg semmihez nincs kedve.

2016. jún. 30. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!