Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet olyan ostoba pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyan ostoba pár pasi, hogy azt hiszik, a barátnőjük majd megcsalja őket, ha elmegy nélkülük egy fesztiválra?

Figyelt kérdés
Persze a nemeket megcserélve is igaz, de én pasiktól többször hallottam ezt a fajta félelmet.
2016. júl. 7. 21:47
 91/133 A kérdező kommentje:
nem tudom, miért hiszed, hogy bajom van veled. Semmi bajom nincs veled, azt sem tudom, melyik válaszoló vagy, melyik kérdések a tieid, hol kezdődik. Azt nem mondtam ilyen ellentmondásosan, ahogy kisarkítottad, hogy tűzbe tenném-e a kezem. Garantálni nem lehet, de én amúgy igen, megbíznék a barátomban. Létezik a megcsalás mint jelenség, de nem, nem gondolnám, hogy azért megcsal, mert jó nőt lát.
2016. nov. 10. 21:29
 92/133 A kérdező kommentje:
Érdekes az utolsó bekezdésed. Egyrészt hogy az emberekre a kidobás szót használják egyesek, meg hogy te tényleg azért bízol meg a barátnődben, mert nincs lehetősége megcsalni, nem azért, mert elhiszed, hogy nem tenné. Hát én nem tudnék meglenni egy kapcsolatban, ahol mindent együtt kell csinálni. És ha nem kedvelitek egymás barátait?
2016. nov. 10. 21:31
 93/133 A kérdező kommentje:
amúgy már sokadszor említed, hogy személy szerint veled van bajunk, azt se tudjuk, ki vagy.
2016. nov. 10. 21:31
 94/133 anonim ***** válasza:
33%

"Amíg ezt nem írtad le, nem volt bajom veled" -> Ebből az jön le, hogy már van bajod velem.


Valószínűleg azért nem is csalna meg, mert jó nőt lát, és ezért te sem csalnád meg őt. De nem is arról van szó hogy megcsalnád-e, hiszen azt mondod, hogy nem. Én el is hiszem, de ő akkor sem lehet biztos benne, főleg ha tudja, hogy olyan helyen vagy, ahol ez sokszor, sok nővel megtörténik, akár sok pasival is (egyszerre).

Ez a lényeg, ezért írtam, hogy nem ostoba, ha azt hiszi, hogy megcsalhatod, pusztán reálisan látja a dolgot.

Szerintem egy szóval sem írtam, hogy megbízok benne. Nem bízok benne egy kicsit sem. Úgy vélem, hogy én nem vagyok annyira "ostoba", hogy bízzak egy megbízhatatlan emberben. Ha lenne lehetősége, és biztos lenne benne, hogy nem tudom meg, akkor biztos, hogy megtenné. Pl. egy fesztiválon nélkülem.

Vannak ilyen barátaink, de ez nekem nem okoz gondot. Én alapvetően, minden embert kedvelek, csak kevés kivétel van, akit nem, de ők ezért megdolgoztak.


Igen, mivel a "régimódi" értékrend képviselője vagyok. Nem támogatom a ribizliket, és nem támogatom a Q-lást. Szerintem, egy nőnek erkölcsösnek kell lennie, nulla szexpartnerrel (kapcsolat nélkülire gondolok), olyannak, akire a férje büszke lehet, és aki mellett vakon kiállhat, és nem kiröhögik a háta mögött, hogy a város Q-ját vette feleségül. Nagy értéknek tartom a női szüzességet, a családot, az erkölcsöt, becsületet, őszinteséget. Nem támogatom a válást, hazudozást, titkolózást, játszmázást, és támogatom a házasságot, családot, gyerekeket (minél többet). Hiszek a "javítsuk meg"-ben, és nem bíztatok szinte senkit a válásra. Sokszor nézem az érem másik oldalát, és állok ki egy - egy férfi/férj mellett.

Ennek többször hangot is adok, amit itt rengeteg nő istenkáromlásnak tart, ez jól látszik a százalékomon is. Ezek a dolgok mára már semmit sem jelentenek sok embernek, és ellenségnek tartanak emiatt. Rengetegszer trágár jelzőkkel illetnek, sértegetnek. Nem kell tudni, hogy ki vagyok, de sokan tudjuk másokról, hogy "ő az, aki" itt nem személyes, hanem hozzászóló ismeretségek vannak. Amik mögött mi magunk vagyunk, csak névtelenül....

2016. nov. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/133 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudok ki vagy, még itteni értelemben sem. értem, amit írsz, de nem tartom reálisnak. Ha valóban ez a reális logika a kapcsolatodban, akkor az furcsa, én nem járnék olyan emberrel, akiről ezt vetem papírra, hogy biztos megcsalna, ha nem vagyok ott. Szerintem ez nem normális. A konzervatív elv egy világlátás, de szerintem ez nem konzervatív, hanem bizonytalanság. Konzervatív a 2. bekezdésed, de az eső csak önbizalomhiányos. Minden esetre látom, nem fogunk megegyezni, így szerintem túltárgyaltuk. Mások véleményét szívesen várom, ha tudnak még újat hozzászólni.
2016. nov. 11. 09:27
 96/133 anonim ***** válasza:

"Mások véleményét szívesen várom, ha tudnak még újat hozzászólni."

De csak olyanokat írjatok, ami a kérdezőnek is tetszik. Különben nem fognak közeledni az álláspontok.


Pont ez az önbizalomhiány. El akarsz menni nélküle, hát menj el nélküle. Ne tőlünk várj feloldozást, és mérhetetlen számú megerősítést. Sokan, sokmindent írtunk neked, de hidd el, hogy ez a te döntésed, és ebből mi semmit nem fogunk megérezni. Akkor meg mit számít a véleményünk? Egy erős nő, dönt, közöl, és megy tovább. Csak az önbizalomhiányosnak kell megrősítés, és csak a bűnösnek kell feloldozás.

2016. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/133 A kérdező kommentje:

Csak most vettem észre a választ.


"De csak olyanokat írjatok, ami a kérdezőnek is tetszik. Különben nem fognak közeledni az álláspontok."


Igen, nem fognak közeledni az álláspontok, ha nem értek egyet. Ez nem jelenti, hogy nem írhattok ilyet. Sosem értem, mikor valaki berág, mikor a kérdezőek vannak ellenérvei. Ez nem jelenti, hogy az illető nem fogad el ellenérveket, csak hogy eddig nem kapott jókat, amelyek meggyőzték volna. értem én, hogy vannak önigazolást kereső kérdéskiírók, akik egyből primitíven írnak vissza, meg hajtogatják ugyanazt, de ha egy kérdezőnek mindenre van ellenérve, ne adj isten többszörösen összetett alárendelő összetett mondatokban az miért lenne baj? Miért jelentené, hogy a kérdező nem fogad el semmilyen ellenérvet? Ilyen nehéz elhinni, hogy ezeket már hallotta korábban, vagy nem sikerült meggyőzni? Aki kiír egy kérdést, az a lehetséges válaszok felét már hallotta korábban, és nem ért egyet velük, ezért írta ki a kérdést, lévén, hogy azok nem győzték meg, és kíváncsi, vannak-e továbbiak, hátha majd azok. De senki nem ígéri, hogy ez sikerül, és a kérdezőnek nem muszáj a kérdés végére megtérnie.


"Pont ez az önbizalomhiány. El akarsz menni nélküle, hát menj el nélküle. Ne tőlünk várj feloldozást, és mérhetetlen számú megerősítést."


A dolog megtörtént már, ha követted normálisan a kérdést, tudod, hogy így volt. Döbbenetes dolog, de néha egyesek véleményekre kíváncsiak, hogy megtudják mások álláspontját, nem csak önigazolást kereshetnek itt az emberek.

2017. febr. 16. 22:52
 98/133 anonim ***** válasza:
Mert a német holland ..... fiatal fiúk azért is jönnek ide..
2017. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/133 A kérdező kommentje:
És? Nem mondtam, hogy nincsenek ott ilyen lányok. De a saját barátnőd is iylen k...?
2017. júl. 14. 20:08
 100/133 anonim ***** válasza:
Egy bepiált bedrogozott vagy simàn bulitól felfokozott hangulatba kerűlt lányt könnyebb vinni
2017. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!