Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet olyan ostoba pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyan ostoba pár pasi, hogy azt hiszik, a barátnőjük majd megcsalja őket, ha elmegy nélkülük egy fesztiválra?

Figyelt kérdés
Persze a nemeket megcserélve is igaz, de én pasiktól többször hallottam ezt a fajta félelmet.
2016. júl. 7. 21:47
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/133 anonim ***** válasza:
24%

Ha szereted a párod akkor kibírod, hogy kihagysz 1 fesztivált, mert nem ér rá pl....

én nem mennék nélküle, mert rosszul érezném magam. Lehet nem mondaná, de tudom, hogy aggódna és minden hülyeséget összeképzelne..:D

Fordított esetbe pedig rosszul esne nekem is ha nélkülem menne. Meg legyünk már őszinték az ilyenek arról szólnak, hogy mindenki piásan nyomja, beleértve a riszáló ribizliket is... xD

2016. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/133 anonim ***** válasza:
100%

#61: Mint ahogy a pasi is igazán nagyon szerethette, ha el kezd hisztizni, mint egy kislány, holott már meg volt véve a bérlet minden, ezáltal a barátnője kedvét is elvette, de a lényeg: nagyon szerethette, ha rendszeresen féltékenykedett..

Bírom, hogy a kérdező leírja, hogy előtte is volt ebből baj, mert a pasi féltékenykedett és még a lányra van megjegyzés téve, amiért szakított és nem fogadja vissza. Ráadásul a srác konkrétan r*ibancnak hitte a barátnőjét, nem bízott benne és azt hitte simán megcsalná, aztán mikor kiderült, hogy az ég világon semmi nem történt, mert bulizni mentek, nem megdugatni magukat, akkor hirtelen megint érdekelni kezdte a lány és hivogatta... Szánalmas. És akkor te beszélsz itt feltétlen bizalomról.. A srác egy cseppnyit sem bízott benne, de végül is a lány a hibás..

2016. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/133 A kérdező kommentje:
63-assal értek egyet. És így van, korábban is van probléma. Nem arról volt szó, hogy a srác nem ért rá, vagy nem volt rá pénze, hanem nem akart jönni. El is kísérhette volna a lányt, de nem akart. A lánnyal rendszeresen járunk fesztiválozni, de tavaly pl. nem jött anyagiak miatt, így a kapcsolatuk ideje alatt nem volt még. Nekem is van pasim, ő sem gondolta, hogy megcsalom. Persze, voltak ilyen mondatok, hogy vigyázz magadra, meg óvatosan az itallal, de mindkét fiú (az én barátom és a barátnőm exbarátja is) voltak velünk itt-ott, és tudják, hogy alig szoktunk inni. Mégis mit gondol a srác, hogy a barátnője, aki alig iszik alkoholt, átlépi a fesztivál kapuját (ahol már többször járt, és még így se volt részeg soha), és most, először, a többedik fesztiválkor majd pont berúg és/vagy valaki megdugja. Ráadásul én is ott vagyok vele, meg a másik két fiú, akik amúgy az én pasim barátai. Én teljesen megőrülnék, ha mindent együtt kéne csinálni. Az én párom is rengeteg olyasmit csinál, ami engem nem érdekel, pl. néz sportot, vagy ő pl. szeret inni (normális mennyiségben), nem közös a zenei ízlésünk stb. Néhány dolgot kipróbáltunk egymás kedvéért (hobbik, koncertek), de ami nem jött be, nem erőltetjük, csak hogy együtt érezzük magunkat rosszul. (Egyik mert nem élvezi, másik mert tudja, hogy csak erőltetés.)
2016. júl. 8. 14:08
 64/133 A kérdező kommentje:
Egyébként nem is értem, minek fűzne egy pasi olyan lányokat, mint mi. Mint ahogy mondtam, hogy odajött egy srác, megkérdezte, van-e kapcsolatunk, és mindketten igent mondtunk (még a frissen szakított barátnőm is, mert nem akartunk semmi buliba menni, meg nem akartunk ilyen dolgokat), erre elköszönt és elment. Minek erőlködne, ha tele van a parti szingli lányokkal? Értem, hogy hódítani akar, de ha valaki megcsalja a pasiját bárkiért, hát az egy marha nagy hódítás lehet.
2016. júl. 8. 14:11
 65/133 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami. Nem a barátnőm szakított, hanem vele szakítottak. Nem tudom, honnan vetted, hogy ő szakított. Viszont a szakításkor a barátnőm megjegyezte, hogy jobb is lesz, a srác amúgy is féltékeny stb. Ezért fogalmaztam úgy, hogy szakítottak egymással.
2016. júl. 8. 14:12
 66/133 A kérdező kommentje:

"Pont ez a probléma,h sok lány csak azért van kapcsolatban,h legyen valaki,szó nincs szerelemről,"


Ezt meg egy ilyen rövid történetből ne találd ki. Mért ne lett volna szerelem? Csak tudod, a párok össze tudnak veszni, és a kis dolgok lehetnek az utolsó cseppek a pohárban, még ha neked ez új infó is.

2016. júl. 8. 14:18
 67/133 anonim ***** válasza:
22%

Látom a debate ment tovább.

Tudod kérdező, az, hogy visszautasítotok egy klyköt vagy egy másikat még nem bizonyítja azt, hogy mindnekit vissza fogtok.

Természetesen egy fesztiválon is 95%-ban átlagos srácok lesznek, akiket köztudottan lenéznek az átlagos nők, nem veszik férfiszámba, de 3-4 nap alatt a maradék 5% eljut szépen a fullosabb nőktől az átlagosakig és ott már azért jóval kevésbé biztos az az ellenállás, ezt tapasztalatból mondom.

Van 3 olyan igazán tanganedvesítő haverom(tudod, nagy német autó, 190 körüli magasság, kidolgozott izmok) és nagyon komoly skalp-listával jönnek haza minden ilyen fesztiválról. Nem 5-10 lányról beszélek, hanem sokkal többről és többnyire úgy kezdik maguk is, hogy nehari, van barátom, de túl sokáig nem kell őket ostromolni.

Hogy hány csaj mond nekik ténylegesen nemet, azt sajnos nem tudhatom, de az egymástól független történeteik, plusz a "farok rosszabbik végére került, barátnőt elengedő haverjaim" történetei mind egybevágnak és nem azt tanítják, hogy a barátnőmet nyugodt szívvel engedjem el.

Persze mint mondtam, nem ilyen barátnőm van, szóval nincs ebből vita köztünk.

Viszont megkérdeztem erről a témáról tegnap és nekem adott igazat. Ő sem engedné el a barátnőjét, ha férfi volna.

2016. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/133 A kérdező kommentje:

Hát oké, értem az érvet, de akkor ne jöjjön senki azzal, hogy a barátnőm nem volt szerelmes a pasijába, csak mert nem akarta, hogy megmondják, hogy elengedik-e valahova, ami amúgy is elég lekezelő szóhasználat.


Amúgy arra nem gondolsz, hogy sok lánynak igazából nincs pasija, csak azért mondja, hogy lekopj?


A leírásod meg felesleges: a túl magas srác sokszor hátrány, és 173 cm vagyok, és nem akarom kitörni a nyakam egy 190 centis sráccal, az meg, hogy milyen kocsid van, az meg iszonyat fontos egy fesztiválon, ahova csak buszjárat megy. Meg egyáltalán, ha csak szex van, kit érdekel, mennyire gazdag a másik?

2016. júl. 9. 19:52
 69/133 A kérdező kommentje:

"átlagos srácok lesznek, akiket köztudottan lenéznek az átlagos nők, nem veszik férfiszámba, "


A szóhasználatod egyébként elég sok önbizalomhiányt sugároz. De alapból nem szeretem, mikor valaki ennyire patetikusan fogalmaz.

2016. júl. 9. 19:53
 70/133 A kérdező kommentje:

"Van 3 olyan igazán tanganedvesítő haverom(tudod, nagy német autó, 190 körüli magasság, kidolgozott izmok) és nagyon komoly skalp-listával jönnek haza minden ilyen fesztiválról."


Ezt elhiszem, de megint csak azt gondolom, hogy nem válasz a kérdésre. Mint mondtad, azt nem tudod, hányan mondanak nemet nekik, és az, hogy sok a r* banc, sose volt kérdés, de ha valaki bízik a barátnőjében, akkor bízik. ha nem, akkor nem. Ha a saját barátnőjét r--ban cnak nézi valaki, az gáz.

2016. júl. 9. 19:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!