Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet olyan ostoba pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyan ostoba pár pasi, hogy azt hiszik, a barátnőjük majd megcsalja őket, ha elmegy nélkülük egy fesztiválra?

Figyelt kérdés
Persze a nemeket megcserélve is igaz, de én pasiktól többször hallottam ezt a fajta félelmet.
2016. júl. 7. 21:47
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/133 anonim ***** válasza:
0%

Hogy mennyi önbizalmam van, sztem hagyjuk. Nem azért, mert kényes téma volna, hanem egyszerűen képtelenség értelmesen válaszolni rá.

Fogjuk rá, hogy rendben vagyok.


Ellenben azt komolyan mondtam, hogy az átlagos srácokat lenézik az átlagos nők.

Nem kamuzok, nem is túlzok.

Meglepő, de leginkább egyszerűen azt mondják rá, hogy nem is átlagos, hanem bőven alatta van és kész.

Érted, mindnekit átosztályoznak, míg a valóban top pasikat teszik az "átlagosok" dobozba, csak azért, hogy ne sérüljön a "nekem az átlagos pasi is pont megfelel, nincsenek nagy igényeim".

De mondok konkrét példát: 170-es magassággal nincs az az isten, hogy egy srác átlagos lehessen.


Mindezt azért hoztam szóba, hogy értsd, miért nem érdemelsz buksisimogatást, pusztán mert egy-két suhancot elküldtél a próbálkozók közül.

Természetesen engem is rendre elküldtek fiatalabb koromban, sőt sok esetben arra nem méltóztattak, hogy ezt szóban közöljék, hanem csak mutogattak, intettek, legyintettek...

Az 190 magas, széles vállú, CK-gatyamodell srác elküldése, na az már egy megsüvegelendőbb dolog.

Én sem a saját kategóriámtól félteném a lányt, sőt nem si a nálam gazdagabbtól, az értelmesebbtől vagy a humorosabbtól, hanem a magas-kigyúrt alfáktól, mert ettől nedves a bugyi ma, nem a humortól, kocsitól,stb.


Hogy ki mennyire bízik meg a barátnőjében, azt embere és kapcsolata válogatja.

Egy bulizós lányban soha nem tudnék megbízni.

Ez én vagyok és valszeg nem ez az általános.

Talán a srácok többsége nem így van vele.

2016. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/133 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, és számítottam rá, hogy követed a beszélgetést, a pasi, akit elutasítottam, kifejezetten helyes volt szerintem. És nem vállveregetésért írtam, hanem mert így van, és szóba került.


Úgy beszélsz nekem a nőkről és férfiakról, mintha nem lehetne saját tapasztalatom.

A magasság meg tipikusan olyan, hogy túlmagarázod. Ez olyan, mint a nők a mellmérettel. Előny a magasság, de az hülyeség, hogy 180-nál kezdődik, az a magasság már kifejezetten zavaró, 190 centinél meg a nap veri ki a szemem. A pasim is 170 valahány centi, nem is tudom pontosan, én magam is 173 valahány vagyok, ő velem egymagas, szóval ennyi körül van.


Lehet, be kéne fejezni a vitát, mert nem jutunk dűlőre, de köszönöm azoknak, meg neked is, akik kulturáltak maradtak. Minden esetre én ezt a bizalmatlanságot elég sértőnek tartom. Nem a bulizós lányokban kell bízni, hanem a saját barátnődben, és ha ő egyszer kitalálja, hogy bulizni megy, attól még önmaga marad.

2016. júl. 9. 20:55
 73/133 anonim ***** válasza:
36%

Szia

Csak eszembe jutottál a Soundos botrány kapcsán.

Remélem nem csuklottál(sokat).

2016. júl. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/133 A kérdező kommentje:
Szia. Kulfoldon vagyok nem tudom mi tortent a saoundon. Gondolom 1 vagy tobb csaj hzlyen viselkedett. Es? Ez most delulirja az wn es a baratnom viselkwdeset visszamenoleg az idoben? Nem hiszem el hogy egyesek ennyie altalanositanak es nem tudnak ertelmezni. Lehet 56 hir is errol az sem cafol meg meg sosem allittottam h nincsenek ott ilyenek. Csak azt allitottam h a sajat baratnodet rib nek nezni nagyon gaz. Koszonom hogy csak azert vißzajottel hogy kotekedj es arrogans legyel. Azelirasokert es ekezetek hianyaert elnezest.
2016. júl. 13. 19:41
 75/133 anonim ***** válasza:

No probs :)

De miért, mivel voltam arrogáns?


Mindegy, majd ha visszajöttél egyszer.

Érezd jól magad!

2016. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/133 A kérdező kommentje:
Hat erre nehez mit irni azt gondolom vagy erted vagy nem.
2016. júl. 14. 17:37
 77/133 anonim ***** válasza:
34%

Az ilyen nem ostoba, hanem tapasztalt.

Pont az az ostoba, aki azt hiszi, hogy nem fogja megcsalni a barátnője.

2016. nov. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/133 A kérdező kommentje:
mindenki ostoba, aki azt hiszi, nem csalja meg a barátnője?
2016. nov. 8. 09:57
 79/133 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2016. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/133 anonim ***** válasza:
57%

Talán nem kéne minden nőt r*ibancnak tekinteni.. Szánalmas, hogy milyen szinten altalanositanak egyesek, csak mert szarul választottak. Érdekes módon én bármilyen buliban vagy fesztiválon voltam SOHA nem csaltam meg a barátomat, mert szeretem őt és van tartasom. Ja és mellékesen megjegyzem baratnokkel voltunk és közülük sem csalta meg egyik se a barátját. Úgyhogy ez rohadtul nem igaz, hogyha valaki elmegy fesztiválozni az félrekur. Ennyi erővel pasikra is lehet ugyanezt mondani, hogy mindegyik megcsalja a barátnőjét egy fesztiválon.

Annyit kéne felfogni, hogy a megcsalashoz nem kell fesztivál sem semmi egyéb, valaki vagy olyan, vagy nem! Van aki ismeri a hűség szót és sajnos van aki még csak hírből sem...

2016. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!