Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet olyan ostoba pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyan ostoba pár pasi, hogy azt hiszik, a barátnőjük majd megcsalja őket, ha elmegy nélkülük egy fesztiválra?

Figyelt kérdés
Persze a nemeket megcserélve is igaz, de én pasiktól többször hallottam ezt a fajta félelmet.
2016. júl. 7. 21:47
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/133 A kérdező kommentje:
Mármint a fesztiválokon nem történt.
2016. júl. 7. 23:58
 52/133 anonim ***** válasza:

Az adott csaj barátnőjének voltak/vannak fiúhaverjai. Alapjáraton mindenki teljesen normális, egyetemista, nyilván szeretnek bulizni ésszerű keretek között. Alapvetően senki nem egy kiéhezett ösztönlény, de valamiért a fesztivál előhoz az emberből furcsa dolgokat.


Eleve az, hogy nem vadidegen csávó, hanem barátnő fiúhaverja, már ad egyfajta bizalmat az egész kialakuló ismeretségnek.


Nagyon durva, hogy az emberből bizonyos körülmények tudatmódosítókkal vegyítve (maradjunk a piánál) mit hoznak ki...

2016. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/133 A kérdező kommentje:
Rendben, 51-es, egyezzünk meg, nem fogunk egyetérteni. Az érveket objektívnek viszont nem látom. Lehet, részemről sem azok, de mindenki saját tapasztalattal érvel, engem is beleértve, egyik se túl objektív.
2016. júl. 7. 23:59
 54/133 anonim ***** válasza:
100%

#46: Jajj már megint okos akarsz lenni.... Mutasd már meg nekem szépen kérlek hol is írtam ilyet?? Amiket te felsoroltál? SEHOL. Ki mondta, hogy én szó nélkül lelépek az éjszaka és a barátom Facebookról tudja meg hol vagyok??! Ember, értelmezd már, amit írtam.

Én igen is szólok, hogy ha elmegyek, hogy tudja mi van velem és merre vagyok, nem se szó, se beszéd lelécelek. Csupán nem kérek rá engedélyt, mert nincs rá szükségem, ő a barátom és nem az apám, hogy bármit megszabjon. A kettő között óriási a különbség.

2016. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/133 A kérdező kommentje:

Értem az érvet, de én barátnő haverjával pláne nem feküdnék le (meg mást se).

Beltenyészet? Meg lenne annyi eszem, hogy nem csak engem akar elcsábítania társaságból, illetve hogy ez kiderül, mert a körön belül marad. A csaj egy IQ-bajnok.

2016. júl. 8. 00:00
 56/133 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, értem az utolsó érvedet, de hidd el, nem azért derült ki, mert bárki kikotyogta a társaságból. Lehet, hogy mindenkinek volt vaj a füle mögött, és emiatt, vagy összetartásból, vagy azt a filozófiát követve, hogy "ami a fesztiválon történt, az ott is marad".


A csaj lelkiismerete szólalt meg, elmondta a barátjának, és hiába az őszinteség (ami mondjuk amúgy is alap dolog), szakítottak.


Ha nem egy fesztiválon, piásan találkoznak, tuti nem történik meg ez az egész.


Egyébként egy csókra azt mondom, hogy atomrészegen kb. "viccből" belefér, ha az nem egy folytatódó viszony kezdete, és megbánja az illető. De ennél tovább menni már elég erős, és ehhez egy fesztivál megfelelő "táptalaj".

2016. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/133 A kérdező kommentje:

Én egy csókra sem mondom azt, hogy belefér, akármennyire is részeg volt az illető. (Megjegyzés: részeg emberrel csókolózni gusztustalan, de csak mondom.)


"Ha nem egy fesztiválon, piásan találkoznak, tuti nem történik meg ez az egész. "


Igen, ezt nem vitatom. Nyilván egy munkahely wc-jében nem veri ki neki. De ettől még nem fog minden lány így viselkedni egy fesztiválon. Ez olyan, mint hogy ha mondjuk sokat bántod a szomszédod, lehet, hogy másnap beveri az orrod. De nem mindenki, van, aki nem olyan személyiség. És szerintem mások hibái miatt mondjuk engem nem "elengedni" (főleg ezzel a fölérendelt szóhasználattal) fesztiválra, sértő. Tudom, erre azt fogod írni, menjek, csak akkor szakít a pasi. na, de ez az. (A kérdés most nem az én pasimról szól, csak könnyebb volt E/1.-ben megírni.)

2016. júl. 8. 09:01
 58/133 A kérdező kommentje:
Elmondom, mi ihlette a kérdést: voltunk fesztiválon 4-en, fiúk is lányok is voltak. Az egyik lánynak pont így behisztizett a pasija. Mondjuk alapból értelmes egy figura, mert a bérlet megvásárlása után sokkal kezdett csak panaszkodni, mikor már készültünk, pakoltunk. Erre alapból azt mondom, hogy hülyeség, szóljon előbb, vagy ne. És ők is összevesztek, a csaj tök rossz hangulatban töltötte a fesztivált. Aztán hazamentünk, és esetünkben is terjednek a pletykák, beszélgetnek az ismerősök, a volt pasija megtudta, hogy mi, két lény igazából alig ittunk, csak egy-egy alig alkoholos italt, nem csináltunk semmi durvát (eleve tudta, hogy a zene miatt megyünk), csak a 2 velünk lévő srác rúgott be jobban, de ami azt illeti, ők se nagyon csajoztak. (Volt,hogy elváltunk, azért nem felek, amit akkor csináltak, de nem úgy néztek ki, mint akik mindenkit felszedtek.) Na, mikor a barátnőm expasija megtudta, hogy nem történt semmi extra (megjegyzem, szakítottak egymással a fesztivál előtt, mert a pasi máskor is már féltékeny volt, a csaj már kezdte unni, szóval ha lett volna, se lett volna megcsalás), akkor újra elkezdte hívogatni, meg ilyenek. De a barátnőm szerint (és szerintem is, én egyetértek vele) ez nem így működik, most akkor már hagyja békén.
2016. júl. 8. 09:09
 59/133 A kérdező kommentje:
2 lány, nem két lény :)
2016. júl. 8. 09:10
 60/133 anonim ***** válasza:
0%

Igazán nagyon szerethette a barátnőd a pasiját,ha ennyivel lerendezi, h most már akkor hagyja békén.

Pont ez a probléma,h sok lány csak azért van kapcsolatban,h legyen valaki,szó nincs szerelemről,de persze a paliktól feltétlen bizalmat várnak.

Hogyne...

2016. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!