Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet olyan ostoba pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyan ostoba pár pasi, hogy azt hiszik, a barátnőjük majd megcsalja őket, ha elmegy nélkülük egy fesztiválra?

Figyelt kérdés
Persze a nemeket megcserélve is igaz, de én pasiktól többször hallottam ezt a fajta félelmet.
2016. júl. 7. 21:47
 81/133 A kérdező kommentje:

Egyetértek.

Aki amúgy nem pénz- vagy időhiányból nem megy a barátnőjével fesztiválozni, hanem mert "utálom ezeket szar fesztiválokat", az miért sértődik meg, ha a nő nélküle megy el?

2016. nov. 8. 22:33
 82/133 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok de egyszer mentem bulizni a pàrom nélkül és nem pasiztam be még ha ittam is akkor mi van!?Am nézni szabad nem vaksàgot fogadtunk hanem hűséget !Am még azt megérteném ha egy pasi féltékeny lenne a pàrjàra ha olyan tipus a csaj hogy feltűnési viszketeksége van de az ugy is kijön ahhoz nem kell bulikba eljàrni !!
2016. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/133 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2016. nov. 8. 23:24
 84/133 anonim ***** válasza:
0%

Én is egyet értek. De én nem ezt írtam!!! Egy betűvel sem említettem, hogy minden nő megcsalja a pasiját!!! És főleg nem mondtam minden nőre, amit leírtál!!!


A kérdés az volt: "mindenki ostoba, aki azt hiszi, nem csalja meg a barátnője?"

Erre a válasz: "igen"


Áruld már el, hol van beleírva bármi olyasmi, ami miatt felháborodtatok???

A szövegértést általános iskola 5. osztályában tanítják. Az ötödikesek, nagyjából 11 évesek. Ez a kategória, meg 18 éven felülieknek szól, ha még nem végeztétek el az ötödik osztályt, akkor még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2016. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/133 A kérdező kommentje:
Jó, de az, hogy arrogáns vagy sem az érettséget bizonyítja.
2016. nov. 8. 23:31
 86/133 A kérdező kommentje:

"A kérdés az volt: "mindenki ostoba, aki azt hiszi, nem csalja meg a barátnője?"

Erre a válasz: "igen" "


Innentől pedig nem értem, mit nem értesz azon, hogy miért vagyunk felháborodva. Hogy lenne már erre igen a válasz?

2016. nov. 8. 23:32
 87/133 anonim ***** válasza:

Ártatlanul vádoltok, természetes, ha "kiakad" az ember.


Úgy igen erre a válasz, hogy a lehetősége mindig fenn áll. Hiába hűséges a csaj, előfordulhat, hogy kellő pia után, egy jó pasinak elgyengül.


100%-os bizonyosság meg nem létezik. Ez csak az ostoba ember kiváltsága, az okosok állandó kétségek közt vergődnek. A csaj lehet biztos benne, hogy nem lép félre, és lehet, hogy nem is teszi meg. De 100%-osan ebben csak egy ostoba férfi bízhat.


Már látom, hogy te vagy a nő, akiben bízni kellene. Én nem bíznék benned. Sem. Főleg bulizni menni a pasid nélkül... Osztálytalálkozóra nem mennék a csajom nélkül, nemhogy egy "fesztiválra", ahol minden a mindenki du..., mindenkivel, a "jelmondat".


De vissza kérdezek, tűzbe tennéd a kezed, hogy soha egy férfi sem csalna meg, akkor sem, ha jó nők akarnák lefektetni?

2016. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/133 A kérdező kommentje:

Nem tenném tűzbe a kezem, de nem lehet úgy élni, hogy az ember gyanakszik, én szakítanék veled, ha nem engednél el egyedül. És egy osztálytalálkozóra, Minek? A csajod nem ismer ott senkit, csak unatkozni fog. Te komolyan semmilyen buliba, szórakozásra nem mész a párod nélkül? Hát én már csak ezért is szakítanék, ezt nem lehet kibírni.



"Ez csak az ostoba ember kiváltsága, az okosok állandó kétségek közt vergődnek."


Amíg ezt nem írtad le, nem volt bajom veled. Ez olyan, mint amikor azok, akik kibuknak a suliból, azzal jönnek, hogy Bill Gates se végezte el az egyetemet.

2016. nov. 10. 10:03
 89/133 A kérdező kommentje:
ja, és én is hadd kérdezzek. Ha te nem szeretsz fesztiválra járni, a barátnőd viszont igen, tehát csak azért nem kíséred el, mert nincs kedved, nem azért mert mondjuk anyagilag nem fér bele, akkor többet ne menjen fesztiválra, csak mert neked NINCS KEDVED?
2016. nov. 10. 10:04
 90/133 anonim ***** válasza:

Csak sorban... :-)

Nem tennéd tűzbe érte a kezed, de ő ostoba, mert ő sem "tenné tűzbe a kezét"? Hogy is van ez?

Nem szakítanál velem, mert ha megzsarolnál, én szakítanék veled. Viszont a fesztiválra, csak szingliként tudnál belépni. Úgyhogy nem kellene miattam lemondanod egy numeráról sem.

Igen, unatkozna az elején, majd megismerkedne a többiekkel, és már jól is érzi magát.

Komolyan. Ahova őt nem engedték, vagy nem hívták, ott én sem jelentem meg. Vagy együtt, vagy sehogy.

Sajnálom, hogy bajod van velem, de ez attól még a te bajod, nem az enyém. Nem nagyon értem miért jó neked ha bajod van velem, de én nem akarlak semmiben sem korlátozni.

Érdekes a kérdésed, és ellentmondásos is, ahogy én is. Szóval. Ebben az esetben elengedném. Ahogy ő az osztálytalálkozóira el is ment nélkülem, pedig a volt osztálytársai vitték a párjaikat is. Viszont! A fesztiválra szingliként menne! Mert kidobnám. De nem lenne olyan barátnőm, aki nélkülem menni akarna. Vele már nagyon nem illenénk össze. Ahogy a mostanival sem, aki osztálytalálkozókra, brigádbulikra ment. De azóta, és egyébként is, az ő hűtlensége felől sincs kétségem. Ebben az esetben viszont van remény, hogy esetleg nem történik semmi, mert nincs alkalom, és hely. Kivitelezhető így is az alkalmi szex, de nem ellene, hanem érte kell tenniük mindkettejüknek, és a kísértés, alkoholfogyasztás is kisebb, és nagyobb a lebukás veszélye.

2016. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!