Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem boldoggá a barátomat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tegyem boldoggá a barátomat (nemrég jöttünk össze). Semmi szexuális dolog nem jöhet szóba, mert az én vallásom szerint a házasság előtti szex tilos. Adnátok tanácsokat, hogy mit kéne tennem, hogy boldog legyen?

Előre is köszi a segítséget!

19/L



2016. júl. 8. 22:59
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:

Barátod is vallásos? Mert ha igen akkor egyszerűbb. Hány éves különben? Tudod és hogyan érint téged, hogy önkielégitést végez? csók közben észre vetted e hogy merevedése van?

Na de tanácsok, legyél figyelmes vele, szervezz sok olyan programot amin nélküled is jól érezné magát, de te mégis ott vagy vele és ez a hab a tortán. Elmehettek bowlingozni, csocsózni léghokizni mókás játékok. Kirándulás piknik, süssél fözzél neki. Motorokat autókat szereti??

2016. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:

Nem, a barátom nem vallásos, szóval ez megnehezíti a dolgokat.. 20 éves. Tudom, hogy végez önkielégítést, és bár az én hitem szerint ez tilos, nem ítélem el ezért. Még nem csókolóztunk, nagyon friss a kapcsolatunk.

Köszönöm, ezek nagyon jó tanácsok! :) A motorokért/autókért nem különösebben rajong.

2016. júl. 19. 22:02
 13/69 anonim ***** válasza:
Szìvesen! Bàr engem zavarna ha baràtnőm sokszor megcsalna a kezével.
2016. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
pettingelhettek?
2016. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
Ez így totál menthetetlen. Felőle ez úgy fog lejönni, hogy nem szereted őt úgy, ahogy szerethetnéd, nem adod meg neki azt a közelséget, amit az érintések megadhatnak. És elvagy foglalva Istennel még az emberrel nem törődsz melletted. Saját üdvösségedet mented, de vele nem törődsz.
2016. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
A vallásod pontosan miért tiltja a szexet?
2016. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 A kérdező kommentje:

Nem, nem pettingeltünk.

Ennyire menthetetlennek gondolod? A barátom tudja, hogy hívő vagyok és hogy nem lehetünk együtt szexuális értelemben (egyelőre legalábbis biztosan nem). De nagyon szeretem őt, és ezt ki is mutatom.

A hitem nem a szexet tiltja, hanem a házasság előtti szexet. És azért tiltja, mert a mi hitünk szerint a szex csak a házasság szent kötelékében valósulhat meg.

2016. júl. 20. 16:13
 18/69 anonim ***** válasza:
Csakis gyerekek nemzésének céljàból ès tilos védekezni. Ergó ha szerencsétek van nehezen esel teherbe és kb annyi szexuàllis öröm vàr ràd az életed soràn mint egy àtlagos pàrra egy év alatt.
2016. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:

Ezt hogy kell elképzelni amúgy? Összebújhattok azért ágyban fekve? Vagy aludhattok együtt? Megmasszírozni szabad egymást?


Amúgy ennek a hithez szerintem sok köze nincs, ez csak egy szokás. Olyan, minthogy karácsonykor fenyőfát állítunk. Szerintem ha valaki komolyan gondolná, hogy azon múlik, hogy szereti e az Istent vagy hogy Isten a szerint dönt, hogy a mennybe kerül e, hogy ő leszopja e a barátját, az inkább nem bízik eléggé Istenben :) De persze ettől még meglehet tartani szokásokat, az ezek megtartása alkot egy kulturális közösséget. De szerintem ennek a betartása nem közvetlenül az Isten kapcsolat része.

2016. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:

itt nagy bajok vannak ha a petting se engedett, hisz abba nincs szexuális aktus, tehát nincs szex


izgi 1 kapcsolat lehet, nyugodtan nevezheted ennyi erővel haverodnak is, azokkal se szokás dugni :D

2016. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!