Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem boldoggá a barátomat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tegyem boldoggá a barátomat (nemrég jöttünk össze). Semmi szexuális dolog nem jöhet szóba, mert az én vallásom szerint a házasság előtti szex tilos. Adnátok tanácsokat, hogy mit kéne tennem, hogy boldog legyen?

Előre is köszi a segítséget!

19/L



2016. júl. 8. 22:59
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:

Igazad van, tényleg vannak olyan emberek, erre most nem gondoltam.

Nem, az önkielégítés is tilos. De kedves tőled, hogy segíteni próbálsz. :D

2016. júl. 20. 18:33
 42/69 anonim ***** válasza:

Nagy történelmi múlttal rendelkező vallások is tiltják a fogamzásgátlás, az önkielégítést. Titokban azért maszturbálnak a papok. De egymással szexelnek is.

Elődjük, a Borgiák is gyártották a gyerekeket, holott pápai rang is volt mellesleg.

2016. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
Én, ha annyira a vallást tartanám fontosnak, hiszen az ember két urat nem szolgálhat, hagynám a fiút békén.
2016. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
Akkor legyen úgy, hogy csak ő önkielégít és te nézed. És csinál mindenféle szexy mozdulatokat, mintha simogatnád, vagy nyalogatnád. Esetleg mutatsz kicsit a cicidből. De nem érhettek egymáshoz. Egész izgalmas még nekem is :D A lényeg, hogy ez jó irány lenne, hogy kitalálnotok valami olyan új érintkezési formákat, ami nem tilos, de ami őt egyensúlyban tartja közben. A masszázs tuti ilyen. Már egy kézfej vagy talpmasszázs is egy klassz dolog, ha nem is a hátat, mert az nektek túl sok. És akkor valamiket hozzá, nagyon kreatívan. Vagy írogatsz neki történeteket. Kis utalásokat, hogy ma mire gondol, amikor csinálja... :D haha.
2016. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy sok pap sem tartja be azt, hogy nem szabad önkielégíteni, meg hogy sokuknak gyereke is volt. De én nem katolikus vagyok.

Abban igazad van, hogy nem lehet két urat szolgálni. DE mit csináljak, ha szeretem a barátomat?

Hát ez nem egy rossz ötlet, köszi.

2016. júl. 20. 18:46
 46/69 A kérdező kommentje:
Bár elvileg ilyesmit se szabadna.
2016. júl. 20. 18:46
 47/69 anonim ***** válasza:
ha annyira szereted és neked fontosabb a vallás, akkor ereszd el.
2016. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:
De őt is szeretem. :///
2016. júl. 20. 18:50
 49/69 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egy vallást hogy lehet szeretni. Az ember nem lehet szerelmes a vallásba.
2016. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:
Nem a vallást szeretem, hanem Istent. De emellett a barátomat is.
2016. júl. 20. 18:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!