Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem boldoggá a barátomat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tegyem boldoggá a barátomat (nemrég jöttünk össze). Semmi szexuális dolog nem jöhet szóba, mert az én vallásom szerint a házasság előtti szex tilos. Adnátok tanácsokat, hogy mit kéne tennem, hogy boldog legyen?

Előre is köszi a segítséget!

19/L



2016. júl. 8. 22:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim válasza:
Az Isten nem kíván tőled ilyet.
2016. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:

Miből gondolod?

A Biblia alapján igenis kíván ilyet tőlem.

2016. júl. 20. 19:00
 53/69 anonim ***** válasza:
Le van írva a bibliában, hogy X. Y-ont szeresd, közben a vallást is? Helyezd előtérbe a vallást? Lehet, nyomdahibás a kiadvány :-)
2016. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy az van leírva a Bibliában, hogy a házasság előtti szex tilos.
2016. júl. 20. 19:09
 55/69 anonim válasza:

Azért közösül némely pap az apácákkal... Azért tabu téma.

Ha mindent betartanának az emberek, akkor nem kéne börtönöknek lenniük, nem lenne háború. Nem lennének betegségek és sorolhatnám.

2016. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
Azért vágtak ki a rendből némely apácát, mert várandós lett a püspöktől. Még az apáca járt pórul. Hol van akkor az Isten?
2016. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

Ha a vallásod szerint szernél továbbra is élni, akkor hagyd a földi hiúságokat és ne nyomoritsd meg lelkileg a barátodat. Engedd el, hagyd békén.

Ezt tenné ott legjobban boldoggá, ha hosszú távon nézed.

2016. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:

Említettem már, hogy én nem vagyok katolikus. Nálunk nincsenek cölibátusban élő papok vagy apácák.

Az önmagában nem normális, hogy valaki az egész életében cölibátusban éljen, apácaként vagy papként. Isten sosem mondta, hogy ezt szeretné, és a Bibliában sincs benne.

Igen, tudom, hogy ha hosszú távon nézem, akkor lehet, hogy mindkettőnknek az lenne a jobb, hogyha elengednénk egymást. De ez nem megy, mert szeretem.

2016. júl. 20. 20:05
 59/69 anonim ***** válasza:
Ha szeretned, akkor elengedned, es nem kenyszeritened ra a sajat valasztasodat.
2016. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 A kérdező kommentje:
Nem kényszerítek rá semmit sem.
2016. júl. 20. 20:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!