Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem boldoggá a barátomat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tegyem boldoggá a barátomat (nemrég jöttünk össze). Semmi szexuális dolog nem jöhet szóba, mert az én vallásom szerint a házasság előtti szex tilos. Adnátok tanácsokat, hogy mit kéne tennem, hogy boldog legyen?

Előre is köszi a segítséget!

19/L



2016. júl. 8. 22:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
A Démon: nem ugyanaz azért, mert a haverod felé nincsenek olyan érzelmeid.
2016. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:

Nem csak gyereknemzés céljából lehet szexelni. Házasságon belül akkor fekszel le a házastársaddal, amikor csak akarsz és ő is akarja.

Hát nevezhető ez szokásnak is, bár én szerintem van köze a hithez.

A petting az előjáték része, az pedig a szexhez vezet. De az utolsónak igaza van, nem haveri kapcsolatban vagyunk, mert egy haveromat nem szeretem úgy, mint a barátomat.

2016. júl. 20. 16:56
 23/69 anonim ***** válasza:
Azt még írd le, hogy a masszázzsal vagy összebújással ágyban mi van. Mert az lehet egy köztes dolog.
2016. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:
Szerintem azokat lehet.
2016. júl. 20. 17:02
 25/69 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ott meg az a veszély, hogy túl húzzátok egymást vele... Kérdés akkor mi a jobb teljes fal minden testi között vagy szabadjon így egymáshoz érni. Azért egy masszázs is elég intim. Szépen bekened masszázs olajjal :D


Szerintem a legtöbb értelme annak lenne, ha keresnél egy hasonló szabályok szerint élni kívánó fiút. Persze ha szeretitek egymást, akkor azt nem lehet így, hogy bocs, akkor te menj arra én meg erre.


Szerintem nagy bajban vagytok...

2016. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mi vallásod neve?

Te sem maszturbáltál sosem? Ha nem, akkor elég sok fesztültség lehet benned. Ezt hogy vezeted le?

Változnak a korok. A mai korban kevesebb a tabu téma. Ma már bevallják és élvezik azt, amit jó néhány éve titokban csináltak és bűntudatuk lett emiatt az embereknek.

Tisztázni kell, Te a vallásért élsz, vagy a másikért?

Lehet, legjobb lenne, ha hasonló vallású embert keresnél, mint amilyen Te vagy. Hagynád élni ezt a fiút úgy, ahogy egy hasonló korosztályú fiú él. (Ez nem azt jelenti, hogy a mai fiúk Casanovák.) Elvégre a fiatalságnak is meg van a bája. Erre hosszú évek után szívesen visszaemlékszik az ember.

2016. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:

Igen, ez igaz. Azt meg nem akarom, hogy csak húzzam az agyát. Tudom, hogy egyszerűbb lenne, ha egy olyan fiúval lennék, akinek azonos a hite, mint nekem. Mindig is így terveztem. De tényleg szeretem a barátomat. Szóval igen, nehéz helyzetben vagyunk. :/

Nem szeretném leírni a vallásom nevét, mert akkor kezdődne a gyűlölködés. A feszültséget megpróbálom úgy levezetni, hogy valami olyat csinálok, amit szeretek (olvasok, filmet nézek stb).

2016. júl. 20. 17:34
 28/69 anonim ***** válasza:

Írd meg privát üzenetben.

Sajnos a vallási fanatizmusok megronthatják az emberi kapcsoltokat. Az Isten nem arra kér, légy fanatikus, legyél szent fazék. Sajnos az emberek sajátságosan értelmezhetnek téziseket. A végén meg megbánják, de még est sem merik bevallani maguknak. De hát azért vannak a pszichológusok...

2016. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
Gyónás van amúgy nálatok? Mert ha van, akkor végülis belemehetsz a masszázsba és ha elveszted nagyon a fejed és olyasmit teszel, amit nem terveztél, akkor még kérhetsz bocsánatot. Mondjuk a szüzességedet azért lehet, hogy jobb ha nem veszíted el... :D
2016. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
54%
A gyónás bizonyos fokig álszenteskedés. Akkor lophat, hazudhat, vétkezhet az ember, mert gyónáskor feloldozzák. Akkor minek a vallás.
2016. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!