Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem boldoggá a barátomat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tegyem boldoggá a barátomat (nemrég jöttünk össze). Semmi szexuális dolog nem jöhet szóba, mert az én vallásom szerint a házasság előtti szex tilos. Adnátok tanácsokat, hogy mit kéne tennem, hogy boldog legyen?

Előre is köszi a segítséget!

19/L



2016. júl. 8. 22:59
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
54%

Kezd a kérdés feltevés nyavalygássá válni.

Ha annyira vallásos vagy a vallásod megadja a választ.

Ha meg a bibliát is olvasod, az is megadja a választ.

2016. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
100%
az a gond, hogy nem a kérdésében próbáltok már segíteni, hanem azon bosszankodtok, hogy miért is vallásos... (amihez sok közünk nincs)
2016. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
54%

Én a kérdésére, ami átment nyavalygásba, próbáltam tanácsot adni, hogy hagyja békén a fiút.

Ha értelmes, felfogja.

Én amúgy kisebb értelemmel sem a nyilvánossággal döntetném el a szexuális ügyeimet.

2016. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:

Nem akartam nyavalyogni..

Abban igazad van, hogy a Biblia sok mindenre választ ad. De erre még nem találtam meg a megoldást.

Igen, köszönöm, 21:58-as. Én nem nyavalygásnak szántam ezt, hanem valódi kérdésnek, és kedves 22:35-ös, ennek a kérdésnek a célja nem a szexuális ügyeim megvitatása volt, hanem az, hogy hogyan tegyem boldoggá a barátomat.

2016. júl. 20. 22:45
 65/69 anonim ***** válasza:
54%
Azzal teszed boldoggá, hogy békén hagyod és abból a vallási körből udvaroltatsz magadnak.
2016. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim válasza:

Na, látom, hogy valaki már szólt végre. De hozzá tenném, hogy a biblia tudtommal azzal se ért egyet, hogy elméletben szexelj vagy ezzel kérkedj, te mégis megteszed és meghallgatod az ilyen szempontból bűnös és undorító, nyomi, aberrált, kiéhezett dolgokat is, idegenektől, a barátoddal mégse megy?


ezen kívül ezt lehet félig viccnek venni amit előbb írtam, ne legyél ennyire komoly. Én ismerem istent és a világot és hidd el, már szinte mindenen átestem, mégis tudom, hogy sose haragítanám magamra, se te, se nagyjából más, semmit amíg szívedből teszel valamit, kivéve persze az erre programozott robotokat, az embereket ha ellenkező a néző pontjuk, az ufókat és talán a sátánt, ha nem egyezik az érdek. (A sátán csak ellenséget jelent, bárki lehet az.) :) Megtudnám törni a jegedet, mivel eddig húztad, kicsit gyanús az is, hogy te akarsz valamit vagy az egódat növelni vagy próbálod kielégíteni a terhet amit ez a dolog okozott, talán még élvezed is kicsit, sorolhatnám, sose lenne vége, Szeresd felebarátodat ahogy magadat is tennéd és ez is csak egy tanács a könyvből. Vedd úgy, hogy istentől van, mert ha a szeretetet nézem és a békét, valóban köze van hozzá, de akkor lásd a többi részletet is,


Jézus és konkrétan a 10 parancsolat, hogy is szól? tudtommal nem ott van a ne szexelj házasság előtt és ne csinálj semmit, ott egyedül az van, hogy a párodon kívül nem?

(mint pl ne kúrj félre és ne legyél aberrált, de az alap szexet ott sehol se tiltja semmi és a tíz parancsolat az egyetlen törvény, ami törvény és a béke és boldogság törvénye. nem a ne szegd meg vagy pokolra baszunk törvénye!)


most nem fogok utána nézni, de ha kicsit se törik meg a jeged, begurulok és utána nézek! szóval ne legyél ilyen hülye, legyél már komolyabb és vedd komolytalanabbra, nem akarok tovább írni, mert örökké lehetne. Ha nem érzed, hogy isten benned van

(egyébként a biblia több ponton is kijelenti, hogy isten benned van és ezt már vallási vitáknál is felhoztam, mert mindenki vak, kis logikával a lefordított szöveget csak természetesen, mivel nem vagyok ózsidó arámi nyelven, értve rájöhetsz, hogy mind istenek vagyunk) és a szívre mutat és a szív pedig lehet félre vezető mindenek felett, ami egy másik nagy igazság és ha azt se veszed észre, hogy milyen különleges dolgod van, mint egy isteni ajándék ha az igazi van melletted! akkor csak buta vagy csak vedd már észre, mert a majmok verik a ketrecet!


Szóval.. miért tartasz attól, hogy saját magad haragudni fog, ha csak nem vagy szadista és mazohista és nem a lelkiismeret furdalásod félted, hanem jól hazudsz, ami viszont valóban törvény sértés, hívom az őröket! ja már nincs róma.

2016. júl. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

Ha leány veled szerelembe esvén megadja magát, úgy térdelj elébe, mintha imádkoznál. Mert istenek teremtő műhelye az ő teste! Teremtés titkába vonatsz be az ő lába között. Áhítattal, istenfélelemmel nyúlj ezért hozzá, ne gyöngén, nyavalyásan, hanem gyöngéden, mintha szirmát könnyen hullató virág volna, mintha magvát hullató búza volna kánikulában.

Nőstényeddel beszéld meg, mi jó neki, mi nem. Ha az ISTENEK-nek ez nem volna így tetsző, rendezhették volna a szaporodást másképpen, példának okáért szaporíthatnák az ember a muskátlihoz hasonlatosan.

[link] 120 éve se volt másképp ez a vallás szex szerelem dolog....

2016. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim válasza:
ez nagyon tetszik előző :) én vagyok az előtted lévő
2016. júl. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:

Templomos meg istenfélő legény nem ugyanaz. A jóravaló férfi benned keresi üdvösségét, általad és veled igyekszik ISTEN-hez!


Ujabb népi bölcsesség

2016. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!