Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem boldoggá a barátomat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tegyem boldoggá a barátomat (nemrég jöttünk össze). Semmi szexuális dolog nem jöhet szóba, mert az én vallásom szerint a házasság előtti szex tilos. Adnátok tanácsokat, hogy mit kéne tennem, hogy boldog legyen?

Előre is köszi a segítséget!

19/L



2016. júl. 8. 22:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
58%

mindig az jut eszembe, hogy sosem mondom senkire, hogy buta, mert akkor lenézném azokat, akik miatt mások okosak lehetnek. nem mellesleg akikből remekül meg lehet élni. még a papoknak is.


volt már olyan, hogy hasonló ok miatt tényleg 5 évig nem volt szex a kapcsolatban és végül feleségül vette. most elég öregen viszont azt gondolom, hogy egyszer élünk. tehát élni kell, nem filozofálgatni. a szervezett hit és a vallások azoknak valók akik nem mernek önállóan dönteni. valszeg a pát mindkét tagja ilyen, így klasszul megvagytok

2016. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy én vallási fanatikus lennék. Csak be szeretném tartani azokat a dolgokat, amik a hitem szerint helyesek.

Nincs nálunk gyónás, az szerintünk is álszenteskedés.

2016. júl. 20. 18:07
 33/69 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nem lesz szopás, nyalás. Vagy akkor közvetlenül az Istennel kell megbeszélned :D
2016. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy a barátom nem hívő. És bár azt mondta, hogy ő elfogadja, és megérti, hogy én miben hiszek és hogy ezért nem fekszem le vele, de azért tartok attól, hogy ebből még problémák lehetnek..
2016. júl. 20. 18:18
 35/69 anonim ***** válasza:
Nem lehetnek, hanem lesz is! :( Azért már megvannak bizonyos igényei, amit, ha nem veled, akkor másokkal él ki.
2016. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem így lesz. (Mármint, hogy mással élné ki a vágyait)
2016. júl. 20. 18:21
 37/69 anonim ***** válasza:
Egyébként te, hogy állsz a vágyaiddal? Te vágynál rá? Szeretnéd, ha nyalogatna mondjuk? :D Vagy benned nincs is ilyen?
2016. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
54%

Ez két ember dolga, magán ügye, hogy ki kivel hogy szexel. Azt kell tisztázni, az ember a másikért van-e oda, vagy a vallásáért.

Ha meg vallásos vagy, akkor vallásban meg kell találnod a megoldást.

2016. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 A kérdező kommentje:

Igen, nyilván vágynék rá.

Mivel hívő vagyok, nyilván "oda vagyok" a vallásért, de emellett nagyon szeretem a barátomat.

2016. júl. 20. 18:26
 40/69 anonim ***** válasza:
100%

Tök nem nyilván, mert vannak emberek, akiknek hiper alacsony a libidójuk és nem érzik ezt az egészet.


És ön-kielégíteni szabad nektek? Mert akkor lehetne, hogy ő is csinálja magának és te is és nézitek :D Próbálok megoldást találni :D Rést a szabályzaton :D

2016. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!