Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A telt holgyek miert gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telt holgyek miert gondoljak, hogy ok ferfiak (azaz a mi) idealjai?

Figyelt kérdés
A telt holgyek sok oldalon noiesen teltnek irjak maguk,es ugy gondoljak,hogy az igazi ferfiak veluk akarnak lenni,es a karcsu csinos noket csontosnak csufoljak! Miert terjesztik ezt a "husis" holgyek?

2016. aug. 15. 22:55
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy hányezerszer tervezed még kiírni ezt a kérdést, te szerencsétlen? Komolyan nincs jobb dolgod, mint a túlsúlyos nőkkel foglalkozni? Mit érdekel téged, hogy ki mit gondol magáról?

Menj és ránts rá inkább.

2016. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
#11 Neked meg mi bajod van? Milyen hanyszor? Egyszer irtam ki egy ilyen kerdest! Ne szemelyeskedj,ha nem tetszik a kerdes lapozz tovabb,nem vagyok kivancsi valami bunko no velemenyere aki frusztralt mert reg volt pasival!
2016. aug. 16. 01:03
 13/55 A kérdező kommentje:
#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10 koszi a valaszokat!
2016. aug. 16. 01:05
 14/55 anonim ***** válasza:
59%

Olyasmi vagyok, mint az utolsó előtti nő, kicsit vékonyabb. Tudod mit? Sz..rul esik nekem is, hogy így nyilatkozol rólam. Egyaltalán nem hiszem azt, hogy mindenkinek tetszek, de hidd el, hogy rengeteg pasi próbált már a közelembe férkőzni.

Soha nem bántottam a vékonyabb lányokat. Örülök, hogy nekik olyan alakjuk van, de nem nagyon érdekel, mert én nem másokkal vagyok elfoglalva, pláne nem egy ilyen semmitmondó dologgal, minthogy kinek milyen az alakja. Az hogy téged ez izgat, csak azt jelenti, hogy valami baj van veled.

2016. aug. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%

Én soha az életemben nemhogy nem mondtam..de még csak nem is gondoltam, hogy a férfiaknak (kollektíven) a húsos nők tetszenének. Ez nem igaz! Az az igazság, hogy mindenkinek más tetszik. Férfiban, nőben egyaránt. Van, akinek a telt idomok...van, akinek a sportos...van, akinek az átlagos..és van, akinek a kifejezettem vékony. Tehát bármennyire is hihetetlen, mindenkire van érdeklődő, súlytól függetlenül! Maximum nem egyforma mértékben. De ez kit érdekel, ha sikerül párt találni?

Akik ezt terjesztik...szerintem csak az önbizalomhiányukat akarják palástolni.

2016. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem hallottam/láttam olyan megnyilvánulást dagi csajtól, hogy minden pasinak ő kell, mert ez nyilvánvaló hazugság. Nem csak tőle, hanem bárkitől. Senki nem kell mindenkinek, sem a vékony, sem az izmos, sem a kövér, sem az átlagos testalkatú ember.
2016. aug. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
82%

Aki szidja a vékonyakat az elégedetlen magával,csak nincs az az isten hogy ezt bevallja.

Vannak duci ismerőseim, de rajtuk látszik hogy nem zavarja őket, jó kedélyűek ,nem is jönnek ezzel az "értelmes" kutyák játszanak csontokkal szöveggel.

2016. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
27%

De utálom ezt a szót, h telt...miért kell becézgetni a hájat? Miért kell szépelegni, miért nem lehet azt mondani, h kövér? Mint amikor azistennek nem merjük, nem akarjuk leírni, h cigány, helyette inkább a kisebbségi, roma, norvég, svéd, C kategóriás stb. szavakat használják. Ez miért jó és kinek?


A kövér vékonyabbnak érzi magát a telt szótól? Szerintem egyébként a telt sokkal sértőbb, arra utal, h meg van telve, tömve. Ki-ki fanzáziájáa van bízva, h zsírral, kajával vagy mivel van megtelve. Ha kövér lennék, én kövérnek hívnám magam.

2016. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
77%

18!


Az oké, értem én a logikádat. De akkor ezzel az erővel semmit ne "szépítgessünk"! Úgy, bele a pofájába vágjuk mindenkinek nyersen az igazságot! A roma az cigány... A sovány, az gebe. A telt, az kövér.. A szemüveges, az vaksi.. A magas, az langaléta.. A laza, az nyegle... A bőbeszédű.. az szófosó.. A csendes meg kuka. Nincs értelme. Mit zavar az téged, hogy vannak kövérek, akik "teltnek" vagy akárminek hívják magukat? Az lenne gáz, ha karcsúként állítanák be magukat. Mert az hazugság lenne. De most ezen fennakadni....logikátlan.

2016. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

És elmagyarázod, mégis mi értelme van a kérdéseidnek? Nem teljes a lelki békéd, ha nem fikázhatod időnként a kövéreket, vagy mi?

Igen, nyilván azért idegesítesz fel, mert rég voltam pasival, és még véletlenül sem azért, mert egy tahó vagy.:D Ha már ilyen pszichológusosdit játszunk, én azt mondom, k'rvára örülnél te ezeknek a "telt" nőknek is, és haragszol rájuk, amiért még ők sem akarják szétdobni a lábaikat neked. Remélem, beletrafáltam.

Le lehet pontozni, nem érdekel, akkor is undorító amit a kérdező művel, és el se hiszem, hogy ezt milyen sokan nem látják.

#11 voltam.

2016. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!