Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A telt holgyek miert gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telt holgyek miert gondoljak, hogy ok ferfiak (azaz a mi) idealjai?

Figyelt kérdés
A telt holgyek sok oldalon noiesen teltnek irjak maguk,es ugy gondoljak,hogy az igazi ferfiak veluk akarnak lenni,es a karcsu csinos noket csontosnak csufoljak! Miert terjesztik ezt a "husis" holgyek?

2016. aug. 15. 22:55
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
51%

Én sem értem, kövér nők interneten magukat állandóan istenitik: férfiaknak kövér nők kellenek.

Kövér nők, jóságos földre szált angyalok és normál súlyú/vékony nők aljas kegyetlen gonoszok. Azt látom való életben kövér nők többsége rosszindulatú alpári bunkók és pasiknak nem kellenek.

2016. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
58%

Sokan írták, hogy a kövér nők nincsenek is eltelve maguktól és nem fikázzák le a normál vagy vékony testalkatú nőtársaikat. Nos, ajánlom mindneki figyelmébe a Facebookon üzelemő "Telt lányok oldala" lapot.

Ott aztán minden megy, de főleg a "telt" (azaz kövér, de ezt magukról sosem írnák le) hölgyek szembeállítása fitness modellekkel leszálkásodva verseny előtt, illetve átlag nőkkel. Undorító az egész koncepció. Folyamatosan megy a fikázás az oldalon, egyszerűen mindenkinek bizonygatják, mennyire szexik, kívánatosak, népszerűek, boldogok, de valamiért mégis folyton pellengérezik a normál testalkatú nőket. :D Lol.

2016. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
58%

Most mondasz egy facebook oldalat. Ennyi van nekik. Attól, mert egy zárt körben ezt hiszik, változik a világ? A VS modelleket hirtelen mindenki le fogja köpni? A filmekben hirtelen kövér nők lesznek? A magazinok elején plusz hájat retusálnak Charlize Theron-ra? Nem. Nem változik semmi.


Ahogy két csúnyácska barátnő is mondhatja egymásra, hogy szép, miközben tudjuk, hogy nem igaz, bárki hiheti magát vonzónak.


Nyilván aki a soványakat utálja, irigységből teszi. Aki meg a kövéreket, az undorból. A két dolog teljesen más. A soványakat hiába csúfolják, nem lesz poén a "no thin chicks" úgy, mint a "no fat chicks". Ezt el kéne ismerni, és nem eljátszani az elnyomottat. Mert aki vágyik az áldozatszerepre, annak fogalma sincs, milyen valóban elnyomva lenni.

2016. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon vékony nőket se macerálom(40 kg,165 cm).Ha ők így érzik jól magukat,áldásom rájuk.Vagy ha ilyen típusúak,arról meg nem tehetnek.Egy arányos nőt végképp le nem szólok,ha csak nem a személyisége miatt,ha nagyon intrikus.


Egy duci nő/23

2017. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 V1225 válasza:
Én is husis vagyok, és nagyon sok fiú megfordul utánam. Sokak szerint szép és vonzó vagyok. Itt nem arról van szó, hogy ki-mit terjeszt. Minden embernek van ideálja. Van akinek a véknyabb van akinek a ducibb. Én így elfogadtam magam ahogy vagyok, nem szeretnék fogyni egyátalán. Jól érzem magam az a lényeg és az alkatom sok fiúnak tetszik. Nem lesz attól bűntudatom, ha megeszek egy süteményt vagy egy pizzát. Szóval...mindenki egyen annyit, amennyit szeretne, vagy amennyi jól esik. Mindneki saját maga dönti el...
2017. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!