Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A telt holgyek miert gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telt holgyek miert gondoljak, hogy ok ferfiak (azaz a mi) idealjai?

Figyelt kérdés
A telt holgyek sok oldalon noiesen teltnek irjak maguk,es ugy gondoljak,hogy az igazi ferfiak veluk akarnak lenni,es a karcsu csinos noket csontosnak csufoljak! Miert terjesztik ezt a "husis" holgyek?

2016. aug. 15. 22:55
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz elhinni, hogy egy olyasvalaki, aki heti 20-40 órát (ha sportoló, még többet) is rászán arra, hogy mozogjon és egészségesen éljen, ennek fényében pedig jól néz ki, beéri egy lusta, zabagép, kövér nővel, aki szerint teljesen normális dolog, ha szétfolyik. Aki megkaphat bármilyen jól kinéző, sportos, egészséges és fitt nőt (és nem, nem minden jó alakú nő él fitneszteremben, meg cuccol, és nem mindegyik beképzelt liba - mielőtt azzal jönnétek, a vékony nők undokak, és csak a kövérek imádnivaló természetűek). Egy sportoló ember és egy tunya ember életvitele annyira különböző, nem tudom elképzelni, hogy fér meg a kettő. Persze amit te görög istennek hívsz, az elég szubjektív, de ki tudhatja, interneten avatar mögé bújva bárki bármit mondhat.
2016. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó valaszoló szivembő szóltál!

Ami megragadt a büszke magat kövér nőnek nevező hölgy elszólalasabol

"Hanem magas, izmos...sportolók vagy kondizósfélék." Akiket ő Isteninek nevez. Oké tehát ha tudja mi a szép és ő is a sportos, testét karban tartó emberek után csorgatja a nyálát és az tetszik neki akkor saját magára miért nem ad?

Itt senki nem támadja a kövér embereket, és nincs bajom vele mint barát vagy akãr családtag, csak egyszerűen nem értem miért nem ad magára valaki és hanyagolja el a testét... sosem fogom tudni megerteni, mi tart vissza valakit a fogyastol. Ennyire megéri az a rohadt kaja? Ennyire nincs 1 oraja sportolni? Inakabb beletörödik abba hogy kövér...

Mindenki szeret jókat enni és inni velem együtt, imadom az olajban rántott sült krumplit a pizzat a jó kis izfokozos szemet csipszes a cukor bomba sütiket stb ezzel nincs is gond hisz ki nem szeretné? Igaz szarok de finomak ez az arany igazssag.

De miért nem elég ez 1 héten 1szer és miért nem lehet önkontrollja valakinek maga felett. Hogy azt mondja nem én kemény vagyok és azértis megcsinálom, mert nem okoz semmilyen étel olyan boldogságot ha az ember tükörbe néz és nem elégedett magával.

Ha azt fogod 1 millioszor epmondani szereted magad kövéren akkorse fogom elhinni, mert hazudsz. Te csak egyszerűen zabálni szeretsz.

2016. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj, hogy sokan azt nem kepesek felfogni, hogy igen is vannak olyan nok, akik a sajat testukkel meg vannak elegedve es el fogadjak magukat!!

Meg van az a reteg aki nem elegedett a testevel es el fogadja magat mert lusta erte tenni hogy jobban nezzen ki!

Viszont akinek ugy jo a teste ahogy van, annak tokmindegy hogy ki hiszi es ki nem hiszi el neki azt hogy neki az ugy jo ahogy van! Mert neki ugy lesz jo!!

Egeszen addig, mig a sok buta sajat magaval nem megelegedett onbizalom hianyos kis ...... Nem kezdik el bele magyarazni csoportosan hogy ez nem jo! De mi a farncert kell massql foglalkozni??

Tudjatok miert?! Hogy o maga sokkal feljebb keruljon azzal hogy meg probalja masok onbizalmat lerombolni tudva hogy is meg o is "rosszabb" nala!

Higyjetek el, lehet akar milyen onbizalommal rendelkezo, tokeletes testu okos szepseg kiralyno valaki, ha azt csinalnak amit most ti, es csolortosan tobben is azt mondanatok hogy ez igy nem jo az ugy nem jo rajtad egy ido utan meg torne es abbol a tokeletes testu nobol egy onbizalom hianyos visszahuzodo lany lesz a sok barom miatt aki azt hiszi ezzel o tobb lesz.....

Lehet le pontozni, de ez a k.urva igazsag!!!

2016. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
#43 #42 Sokan ott rontjak el,hogy eleve hulyen akarnak lefogyni,ez is kulon komoly szaktudast erdemel! Azonban jo hir,hogy kondis honlapokon barki nev nelkul kerdezhet es valaszt is kap szakembertol-ingyen termeszetesen! A tulsulyt ugy kepzeljetek el,hogy : 5kg tobbletzsir eseten olyan mintha minden egyes mozdulatodnal 5kg csomagot cipelnel-gondolj ebbe 20-30kg eseten-folyamatos tobbletterheles a szervezet szamara! Itt ez a legfontosabb! Szerintem minden dagi megerdemli hogy annyi eselyt agyon maganak,hogy kondis szakembert kerdez a dieta mikentjerol,es ha akarjatok sikerulni fog! ;) Sajnos nalunk magyaroknal sok a duci ember! :( Tiszta szivbol kivanom honfitarsaimnak a magyar embereknek sok sikert a sikeres dietahoz lefogyashoz eletmodvaltashoz!
2016. aug. 18. 16:12
 45/55 A kérdező kommentje:
*agyjon jav.
2016. aug. 18. 16:14
 46/55 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező igazad van, én is voltam túlsúlyos és ha egy kövér ismerősöm lefogy az ő sikere engem is nagyon boldoggá tesz. De itt jó pár kövér csak azt hajtogatja ő mennyire elégedett a testével és esze ágába sincs a segitséget ember társa jóindulatának venni, hanem szeméyes támadásnak, nem elfogadásnak vélik és még jól el is küldik az embert az anyjába. Itt nem az a baj ha valaki túlsúlyos hisz emberek vagyunk mindenkivel megesik, hogy elhízik vagy épp van egy depis korszaka mikor sokat eszik és elhaggya magát, én csak azt nem tudom megérteni aki ebbe inkább belenyugszik és azt hirdeti a külvilág elé ő így is boldog és nem hajlandó tenni azért hogy változtasson magán, mert az már lemondással és akaraterővelj árna. Engem mint mondtam nem zavar ha kövér valaki, nem az én testem nem az én életem, mindenki maga döntse el hajlandó e változtatni vagy nem!

És kiemelem amit utoljára irok nem az zavar ha valaki kövér, azt viszon nehezen fogadom el ha valaki AKARATGYENGE.

Remélem a pár dundi kollegina titokban amit itt soha nem vallana be elgondolkodik ezen, és sose késő változtatni.

2016. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

Kedves utolso! "De itt jó pár kövér csak azt hajtogatja ő mennyire elégedett a testével és esze ágába sincs a segitséget ember társa jóindulatának venni, hanem szeméyes támadásnak, nem elfogadásnak vélik és még jól el is küldik az embert az anyjába."

Persze termeszetesen amit itt nost teljes mertekben igazad van! Csak hogy!! Ez igy mind szep es jo, viszont tudjuk mind a 2-en hogy azert nem minegy hogy milyen stilusban kozoljuk ezt a masikkal!! A segitseget, joindulatuan szerintem te is csak akkor venned ugy ahogy en vagy mas, ha azt normalis hangnembe es joindulatuan mondanak/irnak!

Nem de?

2016. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
*amit itt most le irtal
2016. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
60%

Én szerintem inkább teltkarcsú vagyok de azt veszem észre hogy ha kizárólag test alapján válogatnak a pasik akkor jobban be szoktam jönni az embereknek mint egy vékonyabb csaj. Persze nyilván nem amiatt hogy vastagabbak a lábaim nem áltatom magam, csak sok férfinak (NEM az összesnek, nem általánosítok) tetszik a nagy mell, és nekem szerencsém van: ha hízok akkor pont úgy hogy a mellemre jócskán menjen.

Egyébként nagyon sok teltebb nő nincs megelégedve az alakjával, és az általad említett szemlélettel rendelkezők csak kevesen vannak. Persze mondanom sem kell hogy párkapcsolatnál nem ez (a test) számít, ez nagyjából már ezerszer bebizonyosodott számomra:D

2016. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, a 76%-osnak miért fáj, ha valaki akaratgyenge? Az megint csak annak okoz problémát, aki szenved tőle.


És gondolom, a cigiseket, napi borocskákat nem nézed le. Aki zabál, mint a disznó, de égeti a zsírt, mint egy kazán, azt sem nézed le. Csak akin meglátszik.


Az akaraterő annyira személyes dolog, hogy neked a sajátodon kívül senkiéhez nincs jogod hozzászólni.

2016. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!