Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A telt holgyek miert gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telt holgyek miert gondoljak, hogy ok ferfiak (azaz a mi) idealjai?

Figyelt kérdés
A telt holgyek sok oldalon noiesen teltnek irjak maguk,es ugy gondoljak,hogy az igazi ferfiak veluk akarnak lenni,es a karcsu csinos noket csontosnak csufoljak! Miert terjesztik ezt a "husis" holgyek?

2016. aug. 15. 22:55
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
54%

#28 as teljesen egyet ertek veled ebben! Es ezt egy 57 kg-os testevel megelegedett 21 eves lany mondja.

Akar vekony vagy husis vagy akar nem!

#27 es! En ertem a te nezopontodat is de nem ertem miert nem fogadod el masoknak a velemenyet, es miert olyan nehez elhinni azt hogy azert mert te igy gondolsz valamit annak igy kell lennie es nem lehet UGY!

Engem is bosszantoan tudnak zavarni az ilyen modu megnyilvanulasok!! Es bizony engem is kiakaszt a primitiv valaszod! Lehet velemenyer termeszetesen csak elotte gondolkozz is. Annak ellenere is hogy nem kuzdok tulsujjal es elegedett vagyok a testemmel is ugy gondolom hogy a #28 as valaszolonak teljes mertekben igaza van! Szoval nalam nem tudsz azzal jonni, hogy besertodtem amiatt amit mondtal mert megbantottal vele es fajna az igazsag.

2016. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
50%
Tudjátok, mire jók az ilyen kérdések? :D Hogy megtudjuk, hány kövér nő lézeng az oldalon. :D És bizony, bogarkáim, van belőletek jó pár. :D
2016. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
64%
31-es nem küzdessz túlsújjal? Én inkább túlsúLLyal írnám! Először is tanulj meg helyesen magyarul írni és csak azután oszd az észt és okoskodjál!
2016. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

#33 ha mar itt tarunk, akkor kuzdesz! Egy sz-el! ;)

#31-es voltam!

Te pedig ha nem tudod elfogadni azt, hogy nem minden ugy van ahogyan azt te gondolod es elkepzeled akkor nem kell rosszul lenni es valami masba bele kotni!

Mint ahogy te is irtad, mindenkinek lehet velemenye! ;) nekem is meg van a velemenyem. Nem csak a temaval de veled kapcsolatban is! :)

2016. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek ergó nem érdekel a véleményed rólam!
2016. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
25%

30!


Cica! Igen. Véleményed lehet. Bár korlatolt intelligenciára utal tied..dehááát, mint tudjuk..nagy az Isten állatkertje, elférsz benne te is! :D De ettől még továbbra sem lesz igazad.

Igen, kövér voltam, vagyok, leszek. Nem titkolom. Mondhatsz rám bármit...engem nem sêrtesz meg vele! Csak magadat minősíted. ;)

Egészségtelen a túlsúly? Igen, lehet. Na de mennyi egészségtelen dolog van a világban!? Az összes étel...tele van hormonnal, vegyszerrel, mesterséges színezékkel, adalékkal, méreggel. Még a zöldség vagy a csapvíz is! Dohányzás, szmog, alkohol, a nap is leégeti már 10 perc alatt a bőröd... Egy olyan világban élünk, ahol a tudósok naponta változtatják a véleményüket arról, hogy ma éppen mi káros... A zsír volt régen...ma az a jó, az olaj a szar. Stb. A gyógyszerek...amikkel tukmálnak, ha kell..ha nem.. Meg eleve. Mindig úgy alakítják az aktuális helyzetet a nagykutyák, amiből nekik több hasznuk, pénzük van. Figyu...gondolkozz eg, picit..azért van a nyakadon az a kerwk izé..tudod... :D elhízni baromi könnyű.. Meddig tart 5-10 kilót felszedni? Nem nagy művészet, ugye? No mármost szerinted miért akarják mindenáron lefogyasztani az embereket a konditermek, fitnesz guruk, edzők, gyógyszercégek stb?? No?? Ugye nem vag oly naív, hogy elhiszed, hogy a puszta szeretet és jóindulat vezérli őket?? És mindőssze annyi a cél, hogy mindenku egészséges legyen? :D a kövérségben biznisz van!! Jó pénzért lefogyhatsz...így, úgy, amúgy. De az egészségnek ennek köze nincs!!

2016. aug. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
57%

Jéééézusom utolsó válaszoló 36-os :D

Neeeeeeeee

Te tényleg ennyire agymosott vagy és bemagyaráztad magadnak a kövérséged így jó ahogy van és gyártod az összeesküvés elméleteket a világ ellen?

Mibe kerül elmenned futni vagy biciklizni? Ez is pénzbe kerül és showbiznisz?

Mibe tart a hulladék kajáidat lecserélni barnaraizsre, zöldalmára, fehér húsra?

Ezek mind olyan egetrengető pénzek az egész világ ellened van és leakarják húzni a kövéreket! Jól van nyugtatgasd csak magad a hülyeségeddel és hízzál mégjobban és zabálj csak tovább "cicám".... Az a lényeg te már bemagyaráztad magadnak nem baj ha túlsúlyos vagy, hisz más cigizik, más iszik, más más más ezt csinal azt csinal! Szerintem nem másra kéne mutogatni és azzal nyugtatgatni magát az embernek ki milyen szar dolgot csinál hanem sajat magát kéne néznie neki mi a jó.

Ha jól érzed magad kövéren és nem szeretnél változtatni egyéni jogod, akaratgyenge vagy és lusta de ezt tudod magadrol nagyon jól és könnyebb a világra kenni a problémádat!

Na én már nem vitázok tovább itt a lelkisérült dagi nőkkel mert hülyékkel vitatkozni hülyeség..

2016. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

"Ráadásul nem a rusnyák mozdultak, mozdulnak rám...hanem kifejezetten jópasik"



Hát persze. Bár mondjuk nem tudni, egy kövér lánynak ki a jó pasi. Volt itt kövér csaj régebben, osztotta az eszet, h neki milyen jó pasijai voltak, képeket linkelt, h ahhoz hasonlók. Kis dücskőtestű, redős tarkójú bugrisok voltak, de a csaj úgy adta elő, mintha olimpikon alkatú szupersztár külsejű pasik versenyeznének érte.

2016. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ha rájuk mozdul valaki aki oké tegyük fel jól néz ki már elvannak szállva maguktól, és nem számolnak azzal lehet csak dugni kellenek hisz sok ferfinek oly mindegy melyik lyukba teszi.
2016. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
34%

37!


Abban egyetértünk, hogy hülyékkel vitatkozni teljesen felesleges. Te pedig magasan hozod a hülyét. Ez van sajnos. És igen..akár tetszik neked vagy másnak..én kövér maradok! Jókat eszem, iszom...jól érzem magam..élek..nem bántok senkit...segítek minden hozzám fordulónak..nem ítélkezem külső alapján...szeretek..és szeretnek. Nek ennyi pont elêg a boldogsághoz! De azt kétlem, hogy te...vagy a hozzád hasonló, korlátolt...rosszindulatú...a saját életükkel és önmagukkal elégedtel buta emberek valaha is elérhetnék a tartós boldogságot! Hagyd csak továbbra is mevezetni magad. Birkák közt bégetsz..de ne bánkódj..majd egyszer..talán..látni is fogsz, nem csak nézni! ;)


38!


Nem, nekem valóban csak jópasijaim voltak, illetve van. Nem nyegle, gebujás, zselézett hajú kisköc.sögök... Hanem magas, izmos...sportolók vagy kondizósfélék. Szó szerint istenek! Külsőre, intellektuálisan és lelkileg egyaránt. Hülyékkel...mint pl ami itt bőven akad..lásd feljebb...szóba sem álltam soha. Ezután sem fogok.

2016. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!