Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A telt holgyek miert gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telt holgyek miert gondoljak, hogy ok ferfiak (azaz a mi) idealjai?

Figyelt kérdés
A telt holgyek sok oldalon noiesen teltnek irjak maguk,es ugy gondoljak,hogy az igazi ferfiak veluk akarnak lenni,es a karcsu csinos noket csontosnak csufoljak! Miert terjesztik ezt a "husis" holgyek?

2016. aug. 15. 22:55
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
37%

Nem minden husis/telt/kövér nő van elájulva magától ez egy általánosítás.

Viszont valóban igaz, hogy engem is kiakaszt mikor latok facen ilyen telt lányok klubja és hasonló oldalakat ahol a hájas hasukat fényképezgetik, hogy ők szépnek érzik így is magukat és fogadják el őket így. Én azért ezt nem hinném el 100%osan, hogy mindegyikőjük egytől egyig így gondolja de egyszerűbb így reklámozni magukat hogy ne cseszegessék őket és a külvilág felé azt mutassák minden a legnagyobb rendben velük. Pedig ez nem igaz hisz egészségügyi okokbol sincs sokójuk rendben mert nem egeszséges healthy super food-októl lettek akkorák amekkorák hanem bizony jó sok cukortól, zsíros ételektől amik csöppet sem mondható egészségesnek. Tehát nem nincs minden rendbe velük és ezt tudják ők nagyon jól.

Ami vicces szokott lenni mikor látok pár kövér lány ismerősömet akik hirtelen fellelkesedésből töltik fel az edzőteremben készült fotoikat és rá 2 napra már az étterembenn van lefotózva egy nagy tányér sült krumpli és rántott hús felett vigyorogva.

2016. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 Titusztitusz ***** válasza:
20%
Hát nem tudom...De nekem azért a teltebb hölgyek mindigis jobban tetszettek a piszkafáknál...Ilyen esetben akkor most mi van?
2016. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
27%

19-es


Te totál fogalmatlan vagy. A magas az magas, a sovány az sovány, a csendes az csendes, a kövér az kövér. Én csak nevén nevezem a dolgokat minden pejoratív felhang nélkül. De amiket te írtál, az kigúnyolás (gebe, langaléta, nyegle, szófosó) Ki beszélt itt kigúnyolásról?

2016. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
6%

Mert ha ezt gyakran elismétlik, előbb-utóbb el fogják hinni, hogy zsírdisznóként, vágásérettként minden férfi elolvad tőlük. Ez lényegesen egyszerűbb, mint kimászni a fotelból, hogy mozogjon kicsit, és kevesebbet zabálni a Rosalinda nézése közben.

Persze nem igaz, hogy a férfiak zöme odáig van értük, a többi nő csak nevet rajtuk (ők lesznek aztán a "gonosz gebék" meg "gusztustalan izomlányok"), ők meg fújtatnak és ugrálnak hisztizve, hogy igenis csodálatos és egészséges lények, igenis szeresse őket mindenki és legyen alkotmányba iktatva, hogy a kövér jó és kívánatos.

A férfiak véleménye meg nem érdekli őket, beszédesebb, hogy sok kövér nő hisztizik, hogy senki sem nézi a belsejét, csak a tömegével foglalkoznak a felszínes hímsoviniszták.

2016. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
#18 Tetszik a valaszod ment a lajk! En ironiabol irtam a telt szot! Nekem olyan mokasnak tunik! Tobbiek!Amugy azokra a nokre gondoltam akik azt hirdetik,hogy az igazi ferfiak a koverebb noket szeretik,mert titokban mindig a kerekebb forma tetszik nekik van egy csomo oldal fbookon ahol ezeket osztjak reklamozzak!
2016. aug. 17. 05:11
 26/55 anonim ***** válasza:
62%
Bármennyire is próbálják néhányan bemagyarázni, hogy a kövér nők nem kellenek a férfiaknak...ez egész egyszerűen nem igaz! Kövér voltam egész életemben, az is maradok. És nem zabálok 2 pofára..sőt évekig táncoltam, sportolok. Soha nem volt gondom a pasi szerzéssel. Ráadásul nem a rusnyák mozdultak, mozdulnak rám...hanem kifejezetten jópasik. Ettől függetlenül, soha nem állítanék olyat, hogy az ideál a telt nő lenne! Ez általánosítás. Pont úgy, mint aki azt mondja a karcsú nő lehet csak menő. Igen, már akinek! Mindenkinej más az ízlése. Ezt kellene agyilag felfogni! Kinek az, kinek ez! Lényegtelen!! Ne szidjuk már egymást kiló/külső alapján, mert ez ostoba, infantilis és szánalmas . Bár aki full hü.lyének tartja magát...az értetlenkedjen meg fikázzon a továbbiakban is nyugodtan. :D
2016. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
76%

Valakinek egyszerűbb elfogadni magát, mint tenne az egészsége és a saját önbecsüléséért! Attol hogy egy ducibb nőre mennek jó pasik az még nem azt jelenti, hogy elkéne fogadnia magát ugyanis sok férfinek teljes mind1 kit dug meg!

Nekem ne mondja egy kövér nő se, hogy mikor meglát egy vékony karcsúbb nőt nem érzi azt, hogy ő is lenne szivesebben olyan. Azt se mondja annyira jó dolog elmennie ruhát vásárolni, ha bármit bevisz a probafülkébe és úgy nèz ki benne mint egy teleszart búvárruha!

Jómagam is voltam túlsúlyos így tapasztalatból beszélek. Tettem ellene, mert ha nem érzi valaki 100%osan jól magát a bőrében az bizony nem teljesen boldog.

És bizony én akárhány kövérnőt ismerek a 90% nincs megelégedve magával. Pedig nem nehez dolog elmenni egy dietetikushoz iratni egy étrendet és venni egy szobabringát. Nem szabad feladni és beletörődni a kövérségbe, mert nem vonzó a a nagymennyíségű zsír senki testén.

Néha látok pár elhizott nőt akinek szép arca van igényes frizurával, sminkkel, műkörömmel de a testével valahogy elfelejt foglalkozni.

Aki beteg, hormonproblémás, idősebb ès úgy túlsúlyos megértem és elfogadom, de akinek semmi baja csak egyszerűen zero önkontroll és lusta sportolni nem tudom elfogadni.

2016. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
68%

27!


Amit itt most leírtál, csak BLABLABLA. Az, hogy TE nem tudtad magad kövéren elfogadni...és úgy érzeted magad a ruhabolti próbafülkében, mint egy telibes.zart búrárruha....Oké. Te sza.rul érezted magad, nem tetszett, hogy nem kapsz a kínaiban rucit magadra...és irigységgel lested a nálad vékonyabbakat. Rendben! De ez még NEM jelenti azt, hogy mindenki pontosan ugyanúgy gondolkozik és érez, mint te! Ezt kellene agyilag felfogni. Nem lehet egy sémát húzni az emberekre..hogy na ez van és kész. Ha szerintem így a jó, meg ezt érzem..akkor mindenki pontosan ezt gondolja. Ez a tuti, a többi fos. Ilyen nincs! Nem birkák vagyunk...hogy mindenkinek egyfelé kéne bégetni. (jó esetben......) Te úgy gondolod. Oké. Szíved joga! De ugyanúgy joga van a 150 kilós Irénkének ahhoz, hogy ő biza jól érezze magát kövéren is! Anélkül, hogy bárki megszólná!! Vágod?? Azért, mert nem tetszik valami...még nem kell megszólni. Intelligens ember szerintem képes a toleranciára és az elfogadásra...ha az ő életére nincs befolyással, hogy Irénke hány kiló! Márpedig nincs... Tehát mindenki söprögessen csak a saját udvarán..és foglalkozzon mindenki csak a saját súlyával! Szerintem! Vagy nem? Te nem leszel attól soványabb, mert Irénke kövér! Sőt, pénzed se lesz több attól, ha ő lefogy... Egészségesebb se leszel! Párt se találsz csak emiatt! Akkor meg??? Mondja már meg nekem valaki..hogy mi a búbánatos ló.fas.zért zavarja őt, hogy ki hány kiló és hogy néz ki??????? Mert ha még lenne valami konkrét hatással az életére...na de nincs!! Könyörgöm! Ezzel az erővel azon is vergődhetnénk itt (meg máshol is) napi 20x....hogy jjaaaaj, a Jóska nem Guccit hord, hanem Pradát!! Fúúj. Hát milyen igénytelen tajpar.aszt már az ilyen..ahh. uhhh... Ez a színvonal kb. De most komolyan??

2016. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem csak az az ember foglalkozik más súlyáűval, külsejével...(akihez nincs köze) aki a sajátjával nincs megelégedve! Aki elégedett önmagával...aki harmóniában van önmagával, azt pont nem fogja érdekeli, ki hány kiló és hogy áll épp a haja. Pont azért nem, mert nincs ami frusztrálná a másikban...hisz elégedett e téren az életével. Max csak a sóbinorbi féléket fogja továbbra is izgatni..de őket is csak azért, hogy még több pénzük legyen a kövér emberekből, semmi másért..........
2016. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
47%

28 as dagikám ne kapd fel a vizet én vagyok a 27es :)!

Amiket állitassz nagyon nem Bla Bla Bla Bla Bla Bla Bla Bla hanem a VALOSAG, csakhát ilyen csipsz zabáló valóvilágos agymosott embernek minek magyarázzam mint te vagy?

2. ahogy írsz "Vágod"??? Stb dumáddal gondolom nem vagy túl intelligens ugyanis az ember írásábol sok minden kiderül.

Tudom kés szúrás sok túlsúlyosnak ha az ember elmondja az igazságot, de szerencsére nem mindegyikőjúk olyan primitív, hogy ne fogja fel 150 kilo vagy akárcsak már 90-100 kiló nem nagyon nincs rendbe vele és NEM EGÉSZSÉGES, azonbelül akárhogy fáj bizony optikailag sem vonzó a túlzott súlytöbblet 10 emberből 9 igy gondolja így nyilván van igazságalapja.

Az, hogy valaki kövér engem nem zavar, szabad világban élünk bárki felhízhat mázsa 50re vagy 200 kilóra, viszont a butaság fájdalmas számomra és az már zavar mikor ezek az emberek azt követelik fogadják el őket, és azt bizonygatják ők mennyire vonzóak és szépek és ha te nem gondolod így akkor egy szemét vagy! Nos nekem egy egészséges ember aki karban tartja a testét és vigyáz magára számomra az a szép!

Elmondom mégegyszer nem zavar ha valaki kövér, de mivel szólás szabadság van lehet nekem is egy véleményem. És én igy gondolom.

2016. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!