Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőbe szerelmes?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok a férjemmel, abból két és fél évig egy olyan munkahelyen dolgozott ahol rengeteg a csaj, nő, asszony.Sokáig hozzájuk se szólt annak ellenére, hogy kértem, hogy ő is és én is beszélgessünk nyugodtan úgy másokkal, hogy csak ne a másik háta mögött. Ő egy darabig senkivel, majd elkezdték jelölgetni csajok, nem igazolta vissza őket...de én beszéltem velük és kiderült h bent szoktak beszélgetni és tök jóban vannak...ebből annyit szűrtem le , hogy ő nem vállalja saját magát ami nálam nagyon gáz.

Aztán szép lassan visszaigazolgatott több csajt is, és egy csajt feltűnően sokat likeolgatott pedig mindig is utálta a facebookot, nem is nagyon érdekelte ADDIG de mikor ismerőse lett ez a csaj onnantól furamód szerelmes posztokat, illerve szerelmes zenéket, főleg amiket a csaj osztott meg, poaztolgatta, valtozott de óriásit az öltözködése, aztán vallásos zenét is elkezdett hallgatni( ő??? ) én se pedig én hiszek Istenben ő meg deista, aztán addig nem fújkálta magát azután meg...plusz az egészségével is többet kezdett törődni, visszagondolva pedig...hónapokkal azelőtt a születendô lányát így akarta elnevezni ahogy a csajt hívják. Bejelöltem ismerősnek a csajt ,visszaigazolt és a pasiját is , de mikor ezutóbbit megtettem a csaj tiltott. És a pasija is.pedig semmit nem írtam még.( ők facebookon nagyon szerelmesnek tűnnek) aztán anno a csaj sorára akart menni dolgozni mert hogy ott nem lazsálnak legalább. Kértem ,tiltsa le, bent ugysnúgy nem bírta megàllni h beszêlgessenek, viszont azóta nen facebookozik. Eltettêk arról a műszakról és a férjem hirtelen leszámolt. Okê, ha mast is szeretett, a családját választotta ezek szerint, de kinek mi a véleménye?



2016. szept. 9. 11:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
26%

Édes jó Istenem!

Felnőtt, házas, cselekvőképes emberek vagytok, tényleg, TÉNYLEG a face like-ok meg egymás netes körbelikeolggatás, tiltása az alapvető kommunikáció a házasságotokban?


Kicsit sem érzed, hogy ez gáz? :)


Beszélgessetek már, kérdezz rá, hogy mi újság a változásával kapcsoltban legalább.


Tényleg egymás mellett éltek és azon megy a háború, hogy ki mit jelölget be a kollegái adatlapján?


Igen, lehet, hogy megcsal, LEHET.

Az is lehet, hogy nem.

De ez nem fog így kiderülni, hogy letiltásháborúztok, meg te is a kollegája partnerét jelölgeted bosszúból ismeretlenül!


Ez nem óvoda, hanem házasság. Inkább játszmák helyett beszélgessetek.

Minden jót:

39N

2016. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
20%
Az a véleményem, hogy hasonló minden tartós kapcsolatban megtörténik, a végkifejlet tőled függ, mennyire vagy képes szemethunyni, mi éri meg.
2016. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
75%

Megint a Facebook-fikázás -.-""" Hogy jön ez ide?? első?

Én például házas ember szeretője maradtam volna ha nincs a facebook és nem bukik le a pasi(és nem dobom ki).

Sajnos eléggé egyértelmű hogy baj van, nekem is nagyon gyanús lenne, hamar utánajárnék a dolognak! szerintem készülj fel a legrosszabbra:(

2016. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem megcsalt, vagy meg akart csalni, berezelt a bejelölésedtől és megszakították a kapcsolatot. Nem biztos, hogy történt bármi, mindenesetre most befejezettnek tűnik a dolog. Szerintem résen voltál és jól láttad a jeleket, ha szeretnél, szemet hunyhatsz felette, de ha nem tudod elviselni a gondolatot, hogy vajon mi történhetett, akkor beszélned kell vele, hogy tudod, hogy valami volt köztük, csak azt nem tudod, hogy pontosan mi, elmondhatja ő, vagy rájöhetsz magadtól.
2016. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Ácsi!! Én vele próbáltam megbeszêlni de nem lehet mert szerinte idióta az aki ilyesmit gondol.pont.titeket kérdezlek mit gondoltok?
2016. szept. 9. 11:16
 6/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is beszélgetek sokmindenkivel DE! SOHA DE SOHA nem tagadtam le, és nekem az ő személyisége 5 év alatt olybá tűnik hogy olyan mint aki eleve nem meri vállalni magát. Ergo inkább a szemembe hazudik.
2016. szept. 9. 11:20
 7/41 Noren1989 ***** válasza:
86%

Szerintem csak azért tiltott le a nő, mert nem akarja elmondani a tutit. Félt, hogy szétb_szod a kapcsolatát, amit ő igazából megtett a tieddel. A férjed nem egy rendíthetetlen-típus, ugye?


Az, hogy a férjed letiltotta, csak a románc végét jelentette, mert nem tudtak napi 8ban már beszélgetni. Szerintem megcsalt. Nem választás kérdése volt ez, hanem kényszerűség /a letiltás, leszámolás a nővel/.

2016. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
67%

1. vagyok.

Nem a facebook-ot ócsároltam, csupán megjegyeztem azt, hogy azt az energiát, amit itt a házasfelek arra pazarolnak (főleg a kérdező, amikor a férje kolleganőjének ismeretlen partnerét csekkolja, jelölgetni stb.) lehetne közös élményekkel, beszélgetéssel, szeretkezéssel is tölteni.


Ilyen helyzetben és bizony nyíltan rákérdeznék a férjemnél, hogy mi változott benne.

Ha bármikor, bármiben kételyem lenne a kapcsolatunkat illetően, akkor először kérdeznék, beszélgetnék, véleményét vagy magyarázatát kérném és várnám.

...és bizony az is válasz, ha nincs válasz (teljesen mindegy, hogy miért, azért mert gyáva és sunnyog vagy tényleg megcsal).

Ebben az esetben magamban eldönteném, hogy ér-e nekem annyit ez a házasság, hogy a következő 5-10 évemet is ilyen vagy ehhez hasonló idegeskedésekkel töltöm, vagy nem.

Eszerint döntenék a kapcsolatunk jövőjéről és megosztanám a férjemmel is.

(ja és nem facebook messengeren :)))))

39N

2016. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem egészségesebb, ha nem vagytok ismerősök a párotokkal facebookon. még jobb ha tiltjátok egymást. legalábbis én ezt kedvelem.
2016. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

...az, hogy téged idiótáz, mert kételyeid merülnek fel, az mióta normális egyébként?

Nekem ez pl. sokkal nagyobb gond lenne, mint az, hogy új parfümöt használ, nagyobb gondot fordít a külsejére- mert arra még talán lehet elfogadható magyarázatot találni.

Arra viszont, hogy megaláz és ilyen stílusban beszél veled, szerintem nem.

Úgy tűnik, a hozzád-állása is sokat változott, nemcsak a külsőségek.

2016. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!