Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőbe szerelmes?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok a férjemmel, abból két és fél évig egy olyan munkahelyen dolgozott ahol rengeteg a csaj, nő, asszony.Sokáig hozzájuk se szólt annak ellenére, hogy kértem, hogy ő is és én is beszélgessünk nyugodtan úgy másokkal, hogy csak ne a másik háta mögött. Ő egy darabig senkivel, majd elkezdték jelölgetni csajok, nem igazolta vissza őket...de én beszéltem velük és kiderült h bent szoktak beszélgetni és tök jóban vannak...ebből annyit szűrtem le , hogy ő nem vállalja saját magát ami nálam nagyon gáz.

Aztán szép lassan visszaigazolgatott több csajt is, és egy csajt feltűnően sokat likeolgatott pedig mindig is utálta a facebookot, nem is nagyon érdekelte ADDIG de mikor ismerőse lett ez a csaj onnantól furamód szerelmes posztokat, illerve szerelmes zenéket, főleg amiket a csaj osztott meg, poaztolgatta, valtozott de óriásit az öltözködése, aztán vallásos zenét is elkezdett hallgatni( ő??? ) én se pedig én hiszek Istenben ő meg deista, aztán addig nem fújkálta magát azután meg...plusz az egészségével is többet kezdett törődni, visszagondolva pedig...hónapokkal azelőtt a születendô lányát így akarta elnevezni ahogy a csajt hívják. Bejelöltem ismerősnek a csajt ,visszaigazolt és a pasiját is , de mikor ezutóbbit megtettem a csaj tiltott. És a pasija is.pedig semmit nem írtam még.( ők facebookon nagyon szerelmesnek tűnnek) aztán anno a csaj sorára akart menni dolgozni mert hogy ott nem lazsálnak legalább. Kértem ,tiltsa le, bent ugysnúgy nem bírta megàllni h beszêlgessenek, viszont azóta nen facebookozik. Eltettêk arról a műszakról és a férjem hirtelen leszámolt. Okê, ha mast is szeretett, a családját választotta ezek szerint, de kinek mi a véleménye?



2016. szept. 9. 11:03
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Értem én , de nálunk felemészti az energiát a sok gond. Ém igazából csak kíváncsi voltam ki mit gondol, érzései lehettek e lehetnek e a csaj irànyába.
2016. szept. 9. 12:24
 22/41 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, nyugodt vagyok, de úgy is leidiótáz. Vagy: "megint kezdi a f_szságát" és azzal a lendülettel otthagy.
2016. szept. 9. 12:26
 23/41 anonim ***** válasza:

Magyarul: tereli a témát.

Lehet van valami titkolni valója.

Hány evesek vagytok?

2016. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
30 és 31
2016. szept. 9. 12:39
 25/41 A kérdező kommentje:
A csaj meg kábé 23
2016. szept. 9. 12:40
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát, tényleg ez a beszéd mód feléd az ultra gáz. Szerintem itt kellene kiállnod magadért, hogy ezt így ne.


Lehet amúgy leírhatnád neki egy levélben nem szóban. Mert akkor nem egyből jönnek ezek zsigeri reakciók, hanem van ideje emésztgetni.


Viszont szerintem tényleg ez itt a kemény nálatok, hogy itt van már egy csomó rossz beidegződés kölcsönösen egymás felé úgy tűnik. hogy mit vált ki a másikból, ha szóltok egymáshoz. gondolom belőled sem valami kellemes örömöt vált ki ő. szóval ezt kellene valahogy kezelni. meg azt, hogy mik a céljaitok miért van ez a közös szövetség itt köztetek. egyet értetek e az alapokban. és az amit műveltek oda vezet e amit szeretnétek. ilyesmi.

2016. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
52%
Szóval ne a csaj dolgon rugózz szerintem, hanem amúgy azon, hogy mi van veletek. Ezt meg zárd le.
2016. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Én már nagyon sok mindent próbáltam a kapcsolatunk érdekében, ideig-óráig hat aztàn vissza a régi kerékvágásba. Màr az a gyanús mikor szépen beszél velem meg elmesélte mi volt munkahelyen.amúgy sose.
2016. szept. 9. 12:49
 29/41 anonim ***** válasza:
20%

Sztem nem csalt meg, csak szerelmes amolyan olatoian, akkor van ez az oltozkodes mania, parfumok, lajkolgatas.....


A szeretom hasonlo volt, egy total szurke kisegerbol a szemezesek hatasara egy magara igenyes, ferfias pasi lett, elkezdett oltozni, levagatta a hajat, elkezdett szoliba jarni...edes volt. Ennek ellenere semmit nem tettunk mert mindketten hazasok vagyunk, de a szerelem megvolt es megvan, annak ellenere h nem fekudtunk le:-)


Szoval ebbol kiindulva nem gondlom, h megcsal.

2016. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
36%
29# És erre te büszke vagy?
2016. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!