Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőbe szerelmes?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok a férjemmel, abból két és fél évig egy olyan munkahelyen dolgozott ahol rengeteg a csaj, nő, asszony.Sokáig hozzájuk se szólt annak ellenére, hogy kértem, hogy ő is és én is beszélgessünk nyugodtan úgy másokkal, hogy csak ne a másik háta mögött. Ő egy darabig senkivel, majd elkezdték jelölgetni csajok, nem igazolta vissza őket...de én beszéltem velük és kiderült h bent szoktak beszélgetni és tök jóban vannak...ebből annyit szűrtem le , hogy ő nem vállalja saját magát ami nálam nagyon gáz.

Aztán szép lassan visszaigazolgatott több csajt is, és egy csajt feltűnően sokat likeolgatott pedig mindig is utálta a facebookot, nem is nagyon érdekelte ADDIG de mikor ismerőse lett ez a csaj onnantól furamód szerelmes posztokat, illerve szerelmes zenéket, főleg amiket a csaj osztott meg, poaztolgatta, valtozott de óriásit az öltözködése, aztán vallásos zenét is elkezdett hallgatni( ő??? ) én se pedig én hiszek Istenben ő meg deista, aztán addig nem fújkálta magát azután meg...plusz az egészségével is többet kezdett törődni, visszagondolva pedig...hónapokkal azelőtt a születendô lányát így akarta elnevezni ahogy a csajt hívják. Bejelöltem ismerősnek a csajt ,visszaigazolt és a pasiját is , de mikor ezutóbbit megtettem a csaj tiltott. És a pasija is.pedig semmit nem írtam még.( ők facebookon nagyon szerelmesnek tűnnek) aztán anno a csaj sorára akart menni dolgozni mert hogy ott nem lazsálnak legalább. Kértem ,tiltsa le, bent ugysnúgy nem bírta megàllni h beszêlgessenek, viszont azóta nen facebookozik. Eltettêk arról a műszakról és a férjem hirtelen leszámolt. Okê, ha mast is szeretett, a családját választotta ezek szerint, de kinek mi a véleménye?



2016. szept. 9. 11:03
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Igen ám de ez a másik fél becsapása. Persze, ad magára, ez egy tök jó dolog.
2016. szept. 9. 13:13
 32/41 A kérdező kommentje:
Nálam csak az a gond, hogy eleve így beszêl velem, és ezt mind más miatt? Idegesebb volt, leszámolt, most nyugodt. Oké. Csak ne csapjon be. Mondja el, mindenhonnan van visszaút, ha mindkét ember úgy akarja . ém dolgozom magamon, hogy elfogadható ember legyek, és ha mas kell neki nekem ez akkpr is a javamra válik, de ... Egy ötletem van még. Hazassági évfordulónkon ami pár nap múlva lesz, mepróbálom megkérni a családját, vigyázzanak a két gyerekre, mi meg fogjunk egy üveg piát ,menjünk ki a hegyre, ott nyugisan beszêljük meg a dolgokat. Ez az utolsó ötletem. Soha nem iszom , de talán úgy lazább lenne a beszélgetês.
2016. szept. 9. 13:18
 33/41 anonim ***** válasza:
52%

Nyugis kornyezetben, csakis kettesben, beszeljetek meg mindent, es hidd el rendbe jon minden. Az 5. evfordulotokra pedig keszits neki valami apro ajandekot, orulni fog neki. Drukkolok h. minden rendbe jojjon koztetek.

Amugy en parom is neha likeolgatja nok zeneit, videoit, ez engem is nagyon idegesit, es sokszor magamba fojtom csak. Tudom csak en vagyok neki es erzem szeret, en is imadom ot, csak bant amikor latom a like okat mas nonek.

2016. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megpróbálok mindent
2016. szept. 9. 13:34
 35/41 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, en tudom mit erezel, tudom milyen erzes amin keresztul mesz most. Mint irtam utalom amikor likeolgat, es elszomorit nagyon amikor nagyon ritkan rajovok, latom, h. egy idiota no sms t kuldd neki. Pedig semmi nincs koztuk, csak parom meg valaszol neki. Nekem is rosszul esnek aa ilyesmik. Minden jot neked es ne idegeskedj, lassan de meglatod helyrejon a dolog. Tarts ki mellette, tegyel a szerelmetekert, es viszonozni fogja meglatod. DRUKKOLOK NAGYON
2016. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Nem, ő nem ilyen típus, pont ezért lepett meg az egész dolog. Sose volt ilyen.
2016. szept. 9. 13:43
 37/41 anonim ***** válasza:
Biztos jó ötlet ezt a házassági évfordulón is? :D
2016. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Nem fogok megalàzkodni vagy ilyesmi, ez az utolsó ötletem.
2016. szept. 9. 15:47
 39/41 anonim ***** válasza:

Nem arról gondolok, hogy megalázkodni. Hanem, hogy nem lenne e jobb azon a napon, ha valahogy arról szólna amitek van, ami jó, ami jó volt.


De ha ezt akarod átbeszélni, akkor se számonkérően, hanem valahogy elfogadóan, amiből az jön le, hogy nem baj, ha akarja és ha te is akarod, akkor tudtok innen tovább menni együtt.

2016. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
49%

30-as 29 es vagyok


Nem vagyok buszke, de nem is szegyellem. Igy 30-on tul mar nem igazan erdekli az embert anonim valaszadok velemenye, egy embernek kell megfelelnem: magamnak. A tarsadalomnak, embereknek megfelelni egyreszt keptelenseg, masreszt hulyeseg.


Az eletemet imadom es ugy elem ahogy nekem jo. Az, h ezzel atlag gizi a deak utcabol nem ert egyet, az atlag gizi gondja, az o velemenye, biztos vannak csaladtagjai, baratai akiket erdekel.

Szerencses vagyok mert a szerelem megtalal, az hogy az emlitett szerelem, rosszkor volt rossz idoben az mar egy masik kerdes, de moralizalas helyett en inkabb elem az eletet, leven csak egy van belole:-))


A lepontozas pedig kimondottan megvisel.:-)

2016. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!