Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtök megverné az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök megverné az exeteket, mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Ez úgy történt, hogy amikor exem nálam volt és pakolta össze a cuccait, amiket itt hagyott, akkor eléggé rám nyomult. Barátnőm meg pont erre ért haza, hogy meghallotta, hogy magyarázza nekem az exem, hogy béküljünk ki, meg ő sokkal jobb mint a jelenlegi párom...

Nagyon eldurrant az agya, és ököllel úgy arcon vágta, hogy exemnek eltörött az orra.

Ismerem a jelenlegi barátnőmet már régóta, tudom hogy eléggé vad. De azért szerintem nem így kellett volna reagálnia. Persze ő nem érti, hogy miért nem állok ki mellette, miért nem neki adok igazat. 29/F


2016. okt. 7. 12:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
84%

Te védted a mostani barátnődet? Leállítottaf az exedet?


Az agresszió mem megoldás, az tény, de én se maradtam volna nyugodt az biztos. Kicsit azért te is hibás vagy ebben? Nem tudtad volna a barátnődet megvárni, hogy együtt adjátok oda a cuccokat?

2016. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
43%

Miért, szerinted, aki szerelmes az nem kiszolgáltatott?


Az a megoldás, hogy eltöri az orrát?

Hát gratulálok.

2016. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
51%
"Ház asszonya", írta valaki. Ilyen habitussal intelligensebb körökben legfeljebb a "szemétdomb királynője" címre pályázhatna. Délutáni beszélgetős műsorokban dívik ez a stílus, meg valahol Tahófalván esetleg.
2016. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
33%

Ez nem szerelmes, csak egy ribi, aki más pasijára szemet vetett. Az ex szerintem vagy egy szánalmas, semmilyen tartással nem rendelkező nő, aki rimánkodik a pasijának, hogy fogadja vissza. Vagy pedig egy rosszindulatú, számító kis dög, aki azért akar kavarni az exével, hogy összeugrassza az új nőjével.


Az új nő inkább szerelmes, különben nem reagált volna ennyire hevesen.

2016. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
44%

"Miért, szerinted, aki szerelmes az nem kiszolgáltatott?"


A barátnő is szerelmes. Ő nem kiszolgáltatott? -.-"

Ha kell még ezerszer is leírom újra és újra! Az ex magának kereste a bajt!

Nyilván az orrtörés durva de egy pofont mindenképp megérdemelt volna.

2016. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
32%
74 százalékos szerint, ha megjelenik egy másik nő a lakásban, ahol élsz, és igényt tart a pasidra, akkor nehogy felkapd már a vizet. Szépen előzékenyen át kell neki engedni a pasit.
2016. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
53%
A barátnőd elég primitíven oldotta meg, de nálam te sem szereztél volna jó pontot a helyében, neked kellett volna leállítanod az exedet.
2016. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
78%

Persze, mert az orrtörés és az átengedés között nincsenek átmenetek :)


Nem tudom egyesek hol élnek, de az agresszív megnyilvánulások elfogadhatatlanok. Főleg ami ennyire durva.

Az ex nem ok nélkül volt ott, hanem összepakolta a cuccait, tehát nem csak úgy becsöngetett, hogy "Helló, visszatértem".

Az én páromra is tartottak már igényt, exek is, nem exek is, mégsem ütöttem meg soha senkit. Inkább sajnáltam, hogy olyan emberbe szerelmes, aki nem viszonozza. Biztos én vagyok a hülye.

2016. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%

28#

Igen primitív hozzáallás volt. De jogos!

A cuccok elhozása csak ürügy volt szerintem.

Egyébként meg a drágalátos kérdező sincs túl az execskén. Nekem ez jött le. Csak azt nem értem akkor mi a francnak szakítottak?!

2016. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
32%
Ne légy már ennyire naiv. A cuccok csak ürügyül szolgáltak, hogy rámásszon a pasira. Ha annyira nélkülözhetetlenek lettek volna, már régen elvitte volna, jóval az utód beköltözése elõtt.
2016. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!