Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtök megverné az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök megverné az exeteket, mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Ez úgy történt, hogy amikor exem nálam volt és pakolta össze a cuccait, amiket itt hagyott, akkor eléggé rám nyomult. Barátnőm meg pont erre ért haza, hogy meghallotta, hogy magyarázza nekem az exem, hogy béküljünk ki, meg ő sokkal jobb mint a jelenlegi párom...

Nagyon eldurrant az agya, és ököllel úgy arcon vágta, hogy exemnek eltörött az orra.

Ismerem a jelenlegi barátnőmet már régóta, tudom hogy eléggé vad. De azért szerintem nem így kellett volna reagálnia. Persze ő nem érti, hogy miért nem állok ki mellette, miért nem neki adok igazat. 29/F


2016. okt. 7. 12:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
36%

Gyakorlatilag rajta kapott az exszel hetyegni, aki azzal az ürüggyel ment fel hozzád, hogy összepakolja a cuccait. Miért is épp akkor ment fel, amikor te otthon voltál? Miért nem akkor, amikor nincs otthon senki?


Vastagon benne vagy ebben te is. Én téged vágtalak volna pofon, aztán meg ki az életemből örökre.

2016. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
84%
Kezet foghattok egymással. Az exednek még ott vannak nálad a cuccai, de te már más nővel kefélsz, aztán mikor a lotyók összekapnak, jössz ide panaszkodni. Mónika show-ba menjetek inkább!
2016. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
54%
Ez, az az igazi utcalány stílus. Az ilyen nő, ha szembe jön, átmegyek a másik oldalra. Nem hogy együtt lakjak vele.
2016. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
50%

Nem bírnék ilyen emberrel élni.

Eleve micsoda dolog verekedéssel megoldani a dolgokat?

Ráadásul azért ütni,mert az exed még szeret. Kiszolgáltatott lelkű embert. Áááá, menne a levesbe, nekem ilyen ember nem kell.

2016. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
60%
Primitív barátnőd van.
2016. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
67%

Hát. Én is kiakadtam volna. Most komolyan, nem lettél volna képes összepakolni a cuccait és valamilyen semleges környezetben odaadni? Ne haragudj de ha én erre érnék haza, az elég enyhe kifejezés lenne, hogy kiakadok. Mondjuk az orrát nem törném el, maximum gondolatban :D

De itt te is hülye vagy, már ne haragudj. Eszemben nem lenne az exemet felhozni a lakásomra hogy összepakoljon... elintéztem annak idején azzal hogy belevágtam mindent egy fekete kukazsákba, odaadtam neki és kész.

Nyilván nem kell ezért eltörni az orrát, de nehogy már még az exedet sajnálják meg a válaszolók... kíváncsi vagyok, ők hogy reagálnának, ha velük történne.

Jelen esetben mindenki hibázott, veled az élen. Az exed is amiért ilyenekkel traktált. Ha ilyen elkeseredett azt is elő lehet hozni ennél szebben. A barátnőd pedig jogosan volt kiakadva, csak hát túlzásba vitte. Ennyi.

2016. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Költőnő? ***** válasza:
86%
Biztos megharagudtam volna, de felnőtt emberek nem ököllel intézik a konfliktusokat. Az nem mentség, hogy ő milyen vad, mert én is az voltam, ki lehet nőni. A határozottság az nem egyenlő azzal, hogy ha elborul az agyam, ütök. Ilyen alapon minden ötödik emberrel verekedni kellene, aki tahó.
2016. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
45%

'Kiszolgáltatott lelkű embert."


Jézusom! :D Kiszolgáltatott lelkű...

A mostani barátnő nem az??! Hiszen ő is szeret. Ennyi erővel ő is kiszolgáltatott lelkű.

Nem tudom mit kell védeni az execskét! Majd máskor már tudni fogja,hogy foglalt pasival nem kezdünk ki. Ennyi!

2016. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
62%

Végül is mit várt az ex? Hogy a ház asszonya majd szó nélkül tűri, hogy feljárogat kamu ürügyekkel a pasijához, hogy felmelegítse a töltött káposztát, és kufircolgasson az ő nyoszolyáján? Ezt mégis ki nézte volna jó szemmel? Ha nem is pofozom fel, mert nem stílusom, de eléggé kiakadtam volna.


Ha ex, akkor miért nem cuccolt már el régen? Minek hagyott ott cuccokat? Hogy majd rendszeresen feljárjon, mert ott maradt egy pöttyös bögre, fél pár zokni, meg egy nyuszis konyharuha, és ezzel az ürüggyel lehet mászni a volt pasira? Mert az teljesen nyilvánvaló az események alapján, hogy nem a cuccai hiányoztak neki, hanem egy hímtag. Hát, ehelyett egy pofont kapott. Nem nagyon sajnálom.


De a leghibásabb a kérdező, aki eltűri, hogy feljárjon hozzá kamu ürügyekkel a volt nője, ahelyett hogy rövidre zárná a dolgot, összeszedné a sok szart, amit még otthagyott, és postára adná.

2016. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
78%
Elhagynám. Nincs szükségem agresszív emberekre, legyen lány vagy srác.
2016. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!