Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtök megverné az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök megverné az exeteket, mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Ez úgy történt, hogy amikor exem nálam volt és pakolta össze a cuccait, amiket itt hagyott, akkor eléggé rám nyomult. Barátnőm meg pont erre ért haza, hogy meghallotta, hogy magyarázza nekem az exem, hogy béküljünk ki, meg ő sokkal jobb mint a jelenlegi párom...

Nagyon eldurrant az agya, és ököllel úgy arcon vágta, hogy exemnek eltörött az orra.

Ismerem a jelenlegi barátnőmet már régóta, tudom hogy eléggé vad. De azért szerintem nem így kellett volna reagálnia. Persze ő nem érti, hogy miért nem állok ki mellette, miért nem neki adok igazat. 29/F


2016. okt. 7. 12:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
32%
Mindketten hibasak vagytok. A baratnod helyeben en is kiakadtam volna, valoszinuleg ordibalok, sirok stb, de a fizikai agressziot melyen elitelem ferfitol es notol egyarant. Ezert a helyedben nem szakitanek elsore, de ha masodik alkalommal is igy old meg egy stresszes szituaciot akkor igen. Elmagyaraznam neki normalisan, hogy tanulja meg konrotlalni magat, mert ez nem normalis. Ugyanakkor mar ne haragudj, de te sem vagy szazas. Mit tettel, amikor az exed ebbe belekezdett? Probaltad leallitani?
2016. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Nem érzek már semmit az exem iránt, engem is felháborított hogy rám akart mászni. Ha barátnőm azt látta volna amikor hazaér, hogy az exemmel jópofizok, akkor valószínűleg én is kaptam volna. De ő ilyen kis vadóc, ezt szeretem benne.

Belegondoltam, hogy mit érezhetett és valószínűleg fordított helyzetben én is dühös lettem volna, de azért nem ütöttem volna meg senkit.

2016. okt. 7. 22:52
 33/35 anonim ***** válasza:
46%
Jól tette!Én még a te pofádat is összevertem volna!
2016. okt. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
71%

Én az exemnek postán küldtem el a cuccait, még csak a városba se kellett jönnie, ahol élek.

Az exed egy ribbanc, a barátnőd egy gyökér, te meg barom vagy.

2016. okt. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Tetszik hogy olyan kis tüzes ^^ Ha az itteni okosok rábeszélnek hogy szabadulj meg tőle, akkor lécci add meg a számát :P
2016. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!