Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is türelmetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is türelmetlenül beszél a párotok sokszor, amit észre sem vesz?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, 30 körüliek vagyunk, és az a tapasztalatom, hogy a nőnek mindig többet kell eltűrnie, a férfiak ezt kívánják meg. Hogy én legyek türelmes velük, de a mostani párom is sokszor úgy szól hozzám, hogy rosszul esik. Ő ezt észre sem veszi..nem nagy dolgokról van szó, csak szerintem ő is beszélhetne velem hasonló tisztelettel, mint ahogy én beszélek vele. Más részről kezdem megunni, hogy nem vesz nekem semmit, mikor tudja, hogy bármivel el lehet engem varázsolni. Csak azért sem. Más kapcsolatban is nagyon gyakran vélem felfedezni, hogy a nőknek el kell tűrnie, hogy nem beszél velük valami tisztelettudóan a férjük, vagy párjuk, illetve megengednek maguknak olyan stílust, amit fordítva nehezményeznének, ebben biztos vagyok. Kinek mi a véleménye erről?
2016. okt. 11. 10:57
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
lehet
2016. okt. 11. 12:25
 12/50 anonim ***** válasza:
49%
Kedves Kérdező. Ugyanigy vagyok mint te annyi,hogy én durvának érzem a párom beszédjét. Sokszor megszólitottam már ez miatt,veszekedés is volt már belőle. Állitása szerint az nem durva én máshogy érzem. Nekem is jól esne ha néha venne nekem valamit csokit vagy bármit, de sose vesz magátol. Az meg nem olyan hogyha együtt vesszük és kifizeti. Annyi,hogy mi együtt élünk amikor még csak jártunk kaptam tőle ajándékokat. 23L párom 32F
2016. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Szia! Mi is együtt élünk, és pontosan ennek kapcsán jönnek a kis hétköznapi figyelmetlenségek: pl. azt mondja, hogy menjek már arrébb, mert rásül a kabát. Meg megkré, hogy dobjam le a kulcsát, mert elfelejtette, ledobtam, de véletlenül rosszat, és még egy órát szitkozódott mert fel kellett jönnie. mindketten sokat dolgozunk, fáradtak vagyunk, de én lenyelem a dühömet a legtöbbször, igyekszem, hogy ne rajta töltsem ki.
2016. okt. 11. 12:35
 14/50 A kérdező kommentje:
jah, az, hogy rásül a kabát azt is elég bunkón mondta, főleg a hangsúly ami lekezelő, és az esik rosszul. normálisan is lehet hozzám szólni, nem tehetek róla, ha ideges valami miatt. szóval..unom ezt a szerepkört, hogy mindig én legyek az okosabb
2016. okt. 11. 12:37
 15/50 anonim ***** válasza:

Nem kell elturni semmit, plane nem csak azert mert eppen no vagyok. Velem a parom sosem beszel es viselkedik csunyan, naponta elmondja, hogy szeret, imad es ajandekot is kapok tole alkalomadtan.

Akinek nem tetszett a viselkedese annak eloszor szoltam majd valtozas hijan dobtam, ennyi.

2016. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
15 vagyok mi is egyutt elunk egy eve lassan de ilyen hetkoznapi dolgok kapcsan meg plane nincs feszultseg. Nalunk inkabb nevetessel es jokedvvel telnek a napok.
2016. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
:) örülök, hogy vannak ellenpéldák.
2016. okt. 11. 12:40
 18/50 A kérdező kommentje:

viszont lehet hogy nekem nincs képességem arra, hogy "beszéljek" vele... amikor vele beszélek nem tudom összeszedni a mondanivalóm, a gondolataim, és megint csak ő nyer abban a beszélgetésben, hogy: "

naugye szivem, megmondtam, hogy te vagy túl érzékeny.."

2016. okt. 11. 12:43
 19/50 anonim ***** válasza:

Exem beszélt velem mindig türelmetlenül, ingerülten úgy, hogy észre sem vette. Amikor jeleztem, akkor tagadta. Akkor kapott észbe, mikor már kívülállók (közös barátok) is szóltak neki, hogy úgy beszél velem, mint a kutyájával. Na és persze soha nem vett nekem semmit.

Többek között a fentiek miatt az exem. Azóta már tudom, hogy létezik másfajta kapcsolat is.

A mostani párom még SOHA nem beszélt velem ingerülten. És nem fél éve vagyunk együtt, amikor még azért bőven tartani kéne a rózsaszín ködnek és az emberek a legjobb arcukat igyekeznek mutatni a másiknak... Ha a barátod fél év után ilyen, akkor mi lesz később????!!!! Akkor meg is fog ütni?

Szóval a mostani páromtól megkapom a tiszteletet, és bármilyen meglepő is, nagyjából heti rendszerességgel lep meg apró ajándékokkal (nem kell nagy dolgokra gondolni: egy csoki, egy kis bizsu, egy szál virág... bármi!). Mindezt úgy, hogy együtt is élünk, de tartja ezt a kellemes szokását, még mindig úgy udvarol, mint a kapcsolatunk elején. (Nem csak ajándékokkal, hanem más módon is... bókol, randizni visz, stb.)

Ne tartsd "normálisnak" a mostani kapcsolatodat, mert nem az!

2016. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
Kevés férfi tudja kezelni az érzékeny női lelket, és - ahogy okos és tapasztalt anyukám is mondja - tényleg mindig a nőnek kell okosnak lennie és türelmesnek. :)
2016. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!