Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is türelmetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is türelmetlenül beszél a párotok sokszor, amit észre sem vesz?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, 30 körüliek vagyunk, és az a tapasztalatom, hogy a nőnek mindig többet kell eltűrnie, a férfiak ezt kívánják meg. Hogy én legyek türelmes velük, de a mostani párom is sokszor úgy szól hozzám, hogy rosszul esik. Ő ezt észre sem veszi..nem nagy dolgokról van szó, csak szerintem ő is beszélhetne velem hasonló tisztelettel, mint ahogy én beszélek vele. Más részről kezdem megunni, hogy nem vesz nekem semmit, mikor tudja, hogy bármivel el lehet engem varázsolni. Csak azért sem. Más kapcsolatban is nagyon gyakran vélem felfedezni, hogy a nőknek el kell tűrnie, hogy nem beszél velük valami tisztelettudóan a férjük, vagy párjuk, illetve megengednek maguknak olyan stílust, amit fordítva nehezményeznének, ebben biztos vagyok. Kinek mi a véleménye erről?
2016. okt. 11. 10:57
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Hmm.. hát akkor itt máshol lehet a hiba. Beszéltél már vele erről úgy komolyan? Egyébként az ajnározást is túlzásba lehet vinni, az sem túl jó megoldás..

Te melyik könyvet (könyveket) olvastad?

2016. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Mindjart hazaerek es beszelek vele. Mert ezt en sem birom tovabb. Inkabb a neten szoktam cikkeket olvasni, olvastam a Szeretok c. Konyvet bar az inkabb megcsalasrol szol, nem is ebbwn a kapcsolatomban aktualis ez a tema. Itt sokkal inkabb ez a figyelmetlenseg a problema. Majd most ugrik a majom a vizbe ha hazaerek...
2016. okt. 11. 16:50
 43/50 anonim ***** válasza:
Majd mesélj, kíváncsi vagyok... Drukkolok :)
2016. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon kedves volt, mikor hazaértem, a nyakamba ugrott, vagy is az ölébe vett és rögtön elkezdett ölelgetni, csókolgatni. Úgy éreztem, hogy igazán szeret, és ezért megbocsájtok neki. Viszont azért elmondtam neki, hogy miért éreztem rosszul magam, és megígérte hogy jobban oda fog figyelni a jövőben:) Úgyhogy minden jól alakult! :) Köszönöm szépen a kitartó segítséget:))
2016. okt. 12. 11:00
 45/50 anonim ***** válasza:
Na, szuper, ennek örülök! :) Csak így tovább, kitartás!! :D
2016. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Hát úgy látszik anyáinknak volt igaza a dologban. :) Néha muszáj engedni, megértőnek lenni, de azért néha nem árt seggbe rúgni a férjet:)
2016. okt. 12. 11:24
 47/50 anonim ***** válasza:
Pontosan! :D azért azt is észrevettem, hogy ha már kicsit erélyesebben illetve határozottabban lépek fel, akkor kicsit ő is elgondolkozik:)
2016. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező meg mindneki!

Ajánlom Deborah Tannen nyelvész munkáját, a címe: Miért értjüók félre egymást. Én nem rég olvastam, nagyon hasznos, tök közérthető könyv.

2016. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Köszi a tippet, én mindenképp utána nézek :)
2016. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm, megnézem a könyvet.
2016. okt. 13. 09:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!