Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is türelmetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is türelmetlenül beszél a párotok sokszor, amit észre sem vesz?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, 30 körüliek vagyunk, és az a tapasztalatom, hogy a nőnek mindig többet kell eltűrnie, a férfiak ezt kívánják meg. Hogy én legyek türelmes velük, de a mostani párom is sokszor úgy szól hozzám, hogy rosszul esik. Ő ezt észre sem veszi..nem nagy dolgokról van szó, csak szerintem ő is beszélhetne velem hasonló tisztelettel, mint ahogy én beszélek vele. Más részről kezdem megunni, hogy nem vesz nekem semmit, mikor tudja, hogy bármivel el lehet engem varázsolni. Csak azért sem. Más kapcsolatban is nagyon gyakran vélem felfedezni, hogy a nőknek el kell tűrnie, hogy nem beszél velük valami tisztelettudóan a férjük, vagy párjuk, illetve megengednek maguknak olyan stílust, amit fordítva nehezményeznének, ebben biztos vagyok. Kinek mi a véleménye erről?
2016. okt. 11. 10:57
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Azt látom, hogy te itt mindenkit csak oltogatsz, miközben azt hiszed, egyedül te tudod a választ.

Csak tudod, nem mi írtunk ki kérdést, hogy miért beszél velünk úgy a pasink, mint a kutyával. De ha nem érdekel a válasz, ne kérdezz.


Ha a pasiddal is ilyen vagy, akkor nem csodálom ha már nincs kedve kedvesen hozzád szólni.

2016. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

az én páromnak számos olyan tulajdonsága van amit nem nagyon szeretek, de egy szót sem szólok, mert TOLERÁLOM:

- dohányzik, én nem, füstös a lakás miatta

- nem szeret szellőztetni ezért nincs levegő, és fújja füstöt

- ha egymás mellett dolgozunk, az ő tevékenysége hangosabb

- ha ő ideges, annak nyomós oka van, ha én, akkor valószínűleg eltúlzom a helyzet fontosságát

- szerinte az aranyékszer hülyeség, pénzkidobás

-de a nintendo az nem

- és végül, ami a témánk is: rendszeresen türelmetlenül beszél velem, mert hát hogy ideges meg feszült emrt annyi dolga van...csak hát nekem is

2016. okt. 11. 15:16
 33/50 anonim ***** válasza:
Jó, mondjuk ez a "menj már arrébb, útban vagy" tényleg durva. Nálunk van olyan is, hogy poénosan arrébb tol, vagy akár mond valami hülyeséget de ilyenkor minden esetben egyértelmű, hogy csak poénkodik.. ja igen, a másik (sokadik:) fontos dolog még a humor, ami elengedhetetlen egy jó kapcsolathoz!
2016. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
31-es: de érdekelnek a válaszok, nagyon is.
2016. okt. 11. 15:18
 35/50 A kérdező kommentje:
31-es te pont olyan vagy mint az exem, egy egyszerű gondolkodású ember. csak csajban. még kiábrándítóbb. látod legfőképpen csak te nem tudsz normálisan válaszolni. a párom nem úgy beszél velem, mint egy kutyával, ez túlzás. neked viszont egy kellemetlen stílusod van.
2016. okt. 11. 15:21
 36/50 A kérdező kommentje:
33-as, igen, néha túl lő szerintem a célon. és a humor...egyetértek ezzel. eddig pontosan megpróbáltam humorral kezelni ezt, de egy pár napja nem vagyok humoromnál:(
2016. okt. 11. 15:23
 37/50 anonim ***** válasza:

31-es szerintem a kérdező egy tök aranyos csaj lehet az írásbeli megnyilvánulásai alapján, te vagy inkább kicsit kioktató.


Kérdező, ezek tényleg nem túl jó dolgok, de nem értem, miért nem tudjátok ezt megbeszélni? Egyáltalán nem hajlandó semmiben a kedvedre tenni?


Nagyon szeretheted őt, ha ennyire tudsz tolerálni mindent.. Igazából ha az ember szeret valakit, akkor elég sok minden el tud nézni neki, de azért mindent így se kell.. Mert Te magad vagy a felelős a saját boldogságodért!

2016. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 37-es:) a védelmet, mert valahogy mindig van egy két fura alak aki nekem támad, nem igazán tudok velük mit kezdeni, de mindegy:) majd ezt is kiírom egy kérdésben:)


szóval: én tudom, hogy ő ezt nem rossz szándékkal teszi, illetve tényleg nagyon szeretem és ő is engem, ezrét is kérdeztem meg mások véleményét, mert nem tudom, hogy ha van egy ilyen helyzet, akkor hogyan kéne megoldani, hogy mindketten elégedettek lehessünk.


Én személy szerint annak ellenére, hogy ő is tesz nekem szívességeket, úgy érzem, hogy én figyelmesebb és odaadóbb avgyok vele a magam részéről, és úgy látom, hogy más kapcsolatokban is ez így van, és nekem ez nem tűnik fairnek.....


kimondom amit gondolok: egy csomószor azt gondolom, hogy a férfiak el vannak szállva, kevesebb teljesítményre, mint a nők. és én nem tudok ezen nevetni, amikor egy nőnek meg kell húznia magát rendszeresen, hogy ne legyen konfliktus.

2016. okt. 11. 15:34
 39/50 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, bírom a kedves embereket:)

Én amúgy sok könyvet olvasok párkapcsolatokról, illetve pszihológiai vonatkozású könyveket is. Sokat lehet tanulni belőlük! Egyik fontos dolog pl (bár biztos te is hallottad már): a férfiak azt szeretik, akkor érzik jól magukat, ha dicsérjük őket, büszkék vagyunk rájuk és elismerjük a sikereiket. Nyilván ha egy férfi ezt megkapja a kedvesétől, ettől boldogabb lesz, és ő is kedvesebben áll a társához. A nőknek meg ugye tudjuk, mi kell, törődés, szeretet, stb stb.. :)

Csak adj, adj és adj, és meglátod, visszakapod majd azt a sok jót! Hát ez is egy gyakori mondat az ilyen könyvekben, és ki tudja, talán be is válik, én is épp azon vagyok, hogy ezeket gyakoroljam :D

2016. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Hát én pontosan erre untam rá!!! :) De komolyan!! Pontosan erre! Hogy hát én mindig elnézek mindent, hangoztatom, hogy milyen jó, dicsérem, felnézek rá. És akkor cserébe azt kapom, hogy menj már szívem, nem látod, hogy az útban állsz? mintha valami fogyatékos lennék... szóval tegnap megelégeltem...amikor kérte hogy dobjam le a kulcsát, és nem értettem hogy melyiket, és rosszat dobtam le, és elkezdett hisztizni. előtte meg én halálra ajnároztam....:) és igen, én is olvasom ezeket a könyveket.
2016. okt. 11. 16:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!