Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal veszekedtünk chaten. Mit tegyek? Ki volt a hibás szerintetek?

Figyelt kérdés

Nos, reggel írtam a barátomnak, hogy éjjel milyen nem jól voltam stb meg hogy őt nem akartam zavarni nem is írtam rá ezért éjjel 3-kor.

Erre csak annyit írt vissza, hogy sajnálom, remélem jobban leszel. erre én megsértődve írtam neki hogy nem akarok a terhére lenni meg megkérdeztem miért ilyen fura (na ezen akadt ki) amúgy az volt a fő bajom, hogy szűkszavú volt. Mint kiderült épp vásárolt telóról írt. (nem tudtam)

Erre ő hogy ne mondjam neki hogy fura, meg hogy ő nem ér rá mindig irogatni dolgozni a is kell stb. ( nem várom el hogy irogasson teljesen megértő vagyok amikor pl. tudom hogy tárgyal nem is írok rá van hogy egész nap megvárom míg keres) Szóval nem csüngök rajta

Valamilyen szinten sikerült megbeszélni. Én részemről bocsánatot kértem, mert tudtam hogy ez annyira zavarja.


Mit tegyek? jegeljem a dolgot? Este talizunk, szóba hozza a reggeli beszélgetést vagy hagyjam ? Várjam meg szerintetek is hogy ő keressen ma? Mármint az estét leszámítva ne írjak rá, majd ha ő akkor max válaszolok.

Most itt ki a hibás?

Imádom, szeretem őt, nem szeretném elveszíteni. 1 éve vagyunk együtt és még nem veszekedtünk, vita sem nagyon volt (1-2 alkalom )Az is főleg ezen a chaten hogy én az ő mondani valóját vagy félre értettem vagy nem érezetem úgymond elég érzelmesnek mert nagyon tárgyilagos volt (1x fordult elő)

26/L ő 29/F


2016. okt. 27. 09:10
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Változni szeretnék, nem akarom, hogy a kapcsolat rovására menjen.

Mondjuk nem bírtam ki írtam neki. Válasz még nincs. Csak 2 sort, annyit hogy jobban vagyok. Erre végül is nem kell vissza írni. De kíváncsi leszek.

2016. okt. 27. 11:59
 22/25 anonim ***** válasza:

Próbálj felnőni, mert ebből így gond lesz. Egy normális férfi nem így akar élni hosszú távon, neki egy nagyjából normális nő kell.


Most még nem rontottad el, ahogy látom... nem vele veszekedtél, mi meg kibírjuk (egyszer).


Figyelj oda magadra, és időnként próbálj az ő fejével is gondolkodni. Nem egyszerű, mert a férfiak agya máshogy működik, de szerencsére elég egyszerűen. Lehet követni, ha megtanulsz néhány egyszerű szabályt.

2016. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Köszönöm Istenem, hogy a Kérdező nem az én párom, és soha nem is lesz az!!!
2016. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ne haragudj Kérdező, de szerintem már most is megérzett valamit a srác ebből a tulajdonságodból, de ne legyen igazam.

Totálisan függsz tőle, hogy ő mit gondol, mit nem gondol, nagyon ráparáztál erre a kapcsolatra.

Meg minek is kérnél bocsánatot tőle??? Ne már.

2016. okt. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Na mi volt? :)
2016. nov. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!