Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal veszekedtünk chaten. Mit tegyek? Ki volt a hibás szerintetek?

Figyelt kérdés

Nos, reggel írtam a barátomnak, hogy éjjel milyen nem jól voltam stb meg hogy őt nem akartam zavarni nem is írtam rá ezért éjjel 3-kor.

Erre csak annyit írt vissza, hogy sajnálom, remélem jobban leszel. erre én megsértődve írtam neki hogy nem akarok a terhére lenni meg megkérdeztem miért ilyen fura (na ezen akadt ki) amúgy az volt a fő bajom, hogy szűkszavú volt. Mint kiderült épp vásárolt telóról írt. (nem tudtam)

Erre ő hogy ne mondjam neki hogy fura, meg hogy ő nem ér rá mindig irogatni dolgozni a is kell stb. ( nem várom el hogy irogasson teljesen megértő vagyok amikor pl. tudom hogy tárgyal nem is írok rá van hogy egész nap megvárom míg keres) Szóval nem csüngök rajta

Valamilyen szinten sikerült megbeszélni. Én részemről bocsánatot kértem, mert tudtam hogy ez annyira zavarja.


Mit tegyek? jegeljem a dolgot? Este talizunk, szóba hozza a reggeli beszélgetést vagy hagyjam ? Várjam meg szerintetek is hogy ő keressen ma? Mármint az estét leszámítva ne írjak rá, majd ha ő akkor max válaszolok.

Most itt ki a hibás?

Imádom, szeretem őt, nem szeretném elveszíteni. 1 éve vagyunk együtt és még nem veszekedtünk, vita sem nagyon volt (1-2 alkalom )Az is főleg ezen a chaten hogy én az ő mondani valóját vagy félre értettem vagy nem érezetem úgymond elég érzelmesnek mert nagyon tárgyilagos volt (1x fordult elő)

26/L ő 29/F


2016. okt. 27. 09:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

komolyan mondom kattanj le erről

ezzel fogok kikészíteni a barátod h ennyire kényszeres vagy


ha dolgozol akkor azzal foglalkozz, ne ilyen piti dologgal

2016. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, én is extra érzékeny vagyok és meg tudok sértődni hülyeségeken, de ez még nekem is túl sok. Jó szándékkal írom. Tényleg nem szabad kis dolgokon fönnakadni, főleg abból kiindulva, hogy a férfiak teljesen máshogy vannak összerakva, nem érzelmi alapon jár az agyuk. :)
2016. okt. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan te 26évesen ilyen kérdést írsz ki? Azt hittem valami 16éves lány írta. Nem sértésből, de ilyen hülyeségen nem kell megsértödni lehet, hogy rosszul esett, hogy nem írt semmi kedveset, de ezen ne vitázz többet. Este ne hozd fel a témát kár erről beszélni esetleg ráírhatsz napközben, hogy tellik a napja, de mivel dolgozik érthető, hogy nincs mindig kedve meg energiája még neked is kedvesen mézes mázosan írkálni. Bár nem tudom mit dolgozik és mennyire stresszes a melója, este majd engeszteld ki valahogy;)
2016. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszi, el akarom kerülni, hogy egy hisztis liba legyek akit kidob mert az agyára megy. (bár már lehet haladok abba az irányba) Szerencsére eddig sok hasonló dolog nem történt. (ha agyalatam is arról ő nem tudott)

Összegezve:

Ma semmi képp ne írjak neki max válasz ha ír.

Este bocsánat kérés személyesen is a reggeli hülye viselkedésért. (röviden)

Kerülni a hasonló szitukat.


Na így talán nem lesz baj, ugye?

2016. okt. 27. 10:09
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb felejtsd el ezt az egesz krealt szituaciot. Nem kell hogy ezen meg egyszer felforrald az agyvizet egy munkanap utan. Inkabb kezdj ugy viselkedni mint egy erett felnott no. Kezdetnek pl. munkaidoben dolgozz, es ne ezeken agyalj.
2016. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem nem kell feltűnően kerülni a beszélgetést, és nem írni neki, de ne írogass sokat, nehogy az agyára menj.

Igen, este RÖVIDEN kérj bocsánatot, nem kell nagy feneket keríteni a dolognak.


A jövőre nézve pedig, nem ez az egy eset miatt, hanem általánosságban mondom, hogy kicsit próbáld meg növelni valahogy az önbizalmad, mert az írásodból nagyon kitűnik, hogy nincs sok. És mint látszik, ez kihatással van a kapcsolatotokra is. Olvass erről könyveket, vagy járj el sportolni, művészkedj, foglalkozz a hobbiddal (legyenek hobbijaid) és egy idő után beáll az egészséges egyensúly, és nem fogod ilyenekkel terhelni magad se a kapcsolatot. :)

2016. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

#16. Köszi, jól látod nincs sok önbizalmam sajnos, de talán még tudok fejlődni.

Szerintem délutánig semmiképp sem irogatok neki. Max annyit délután, hogy akkor az esti tali ahogy szoktuk e? Meg hogy remélem jól telt a napja, meg hogy jobban vagyok e. Ennyi. Este meg élőben egy bocsi a reggeliért.....

nem könyű a gondolataimat irányítani, szinte mindig ő jár a fejembe..

2016. okt. 27. 10:25
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Óvoda, többszörösen.

1. megsértődni chaten - óvoda.

2. utána kombinálsz egy fórumon, ahelyett, hogy egyértelmű lenne, hogy majd amikor találkoztok, megbeszélitek, hogy hülyeség volt, és kész - óvoda.


Tanuld meg, hogy chat alapján nem lehet következtetéseket levonni, nagyon könnyű félreérteni. Ilyenkor várj a személyes találkozóig és akkor beszéljétek meg normálisan.

2016. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%

16-os vagyok.

Az a baj, hogy függsz tőle, amit a férfiak nem igazán tolerálnak, és egy idő után elmenekülnek. Az az igazán egészséges kapcsolat, ahol a két fél egyenként is egy teljes embert, személyiséget alkot. Kell, hogy lássa rajtad, nélküle is egy boldog, kiegyensúlyozott nő vagy. Biztos hallottad már a "mondást", hogy ha szereted magad és jóban vagy önmagaddal, akkor tud szeretni egy másik ember is téged és jóban lenni veled. Így tudtok csak jól működő kapcsolatot kialakítani.


Mellesleg szerintem fölösleges az a kérdés, hogy akkor este a szokott módon taliztok e, mért nem várod meg, hogy ő mondja magától, hogy "drágám akkor itt és itt, akkor és ekkor.."? :) Normál esetben nem lenne baj a kérdéssel, de a Te helyzetedben szerintem most ezt elhanyagolhatod kicsit :)

2016. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj megváltozni nem fogsz tudni, és majd mindig fennakadsz ilyen kis baromságokon(amik neked persze óriási gondok). Emiatt simán kiszeretet belőled ha érzékenyebb srác, és vége a kapcsolatnak. Én ebben a szituban voltam már... F33
2016. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!