Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véget vessek egy megcsalással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget vessek egy megcsalással a kapcsolatomnak? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

"Szombaton megyek bulizni, a megcsaláson gondolkozom.. Neki az a határ. Ha megcsalja egy nő, akkor kidobja, és utálja...."


Elég rosszul működő, nem túl aktív nemi életet élő, másfél éves kapcs., fél éve kész kabaré.

Én vagyok a kapcs.-ban a lány. Szeretem még, de nem úgy viselkedik velem, ahogyan azt egy szerelmes fiútól elvárnám. Tehát van egy olyan érzésem, h már az érzései nem őszinték.

A bizalmamat elvesztette, túl sokat hazudott(nem megcsalásra kell gondolni, hűséges típus állítólag).

Az egy dolog, hogy azt mondja h szeret, mégsem nyilvánul meg semmilyen formában.(úgy értem, h nem kezdeményez szexet, fél éve csakis én kezdeményezek, sok visszautasítást kaptam, amiből azt hiszem elég volt..) Ő nem az a szakítós típus, inkább eléri a lánynál h ő tegye meg.

Sokszor sírok miatta.. Nem akarom húzni-vonni már ezt. Fiatalok vagyok, ami nem megy ne erőltessük!

Az a baj, h mindig akkor teper, amikor a legcsekélyebb esély van rá, h visszavonom a szakítást.


Szombaton megyek bulizni, a megcsaláson gondolkozom.. Neki az a határ. Ha megcsalja egy nő, akkor megutálja és kidobja. Talán akkor kibukna, h azok után is kellek-e neki.


2010. máj. 2. 11:25
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
végülis ez is benne van a pakliba, h megtudjam h szeret-e.. és ha azok után is velem maradna, akkor még van esély, sztem.
2010. máj. 3. 13:43
 32/32 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb és tisztességesebb ám megbeszélni egymással őszintén a dolgokat,áááhhh nem,inkább sz@rrá kell alázni a másikat...Gratulálok a színvonalhoz,kedves kérdező!
2010. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!