Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véget vessek egy megcsalással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget vessek egy megcsalással a kapcsolatomnak? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

"Szombaton megyek bulizni, a megcsaláson gondolkozom.. Neki az a határ. Ha megcsalja egy nő, akkor kidobja, és utálja...."


Elég rosszul működő, nem túl aktív nemi életet élő, másfél éves kapcs., fél éve kész kabaré.

Én vagyok a kapcs.-ban a lány. Szeretem még, de nem úgy viselkedik velem, ahogyan azt egy szerelmes fiútól elvárnám. Tehát van egy olyan érzésem, h már az érzései nem őszinték.

A bizalmamat elvesztette, túl sokat hazudott(nem megcsalásra kell gondolni, hűséges típus állítólag).

Az egy dolog, hogy azt mondja h szeret, mégsem nyilvánul meg semmilyen formában.(úgy értem, h nem kezdeményez szexet, fél éve csakis én kezdeményezek, sok visszautasítást kaptam, amiből azt hiszem elég volt..) Ő nem az a szakítós típus, inkább eléri a lánynál h ő tegye meg.

Sokszor sírok miatta.. Nem akarom húzni-vonni már ezt. Fiatalok vagyok, ami nem megy ne erőltessük!

Az a baj, h mindig akkor teper, amikor a legcsekélyebb esély van rá, h visszavonom a szakítást.


Szombaton megyek bulizni, a megcsaláson gondolkozom.. Neki az a határ. Ha megcsalja egy nő, akkor megutálja és kidobja. Talán akkor kibukna, h azok után is kellek-e neki.


2010. máj. 2. 11:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Azért nem vesz komolyan, mert végül mindig visszakönyörgi magát..még jó, hogy nem vesz komolyan, mivel nem tudsz egy döntést meghozni...


Ez a megcsalásosdi meg elég gáz...

Egyszerűen lépj tovább és kész...!

Vagy csak szimplán hazudd neki azt, hogy megcsaltad..., de valóban megcsalni...pff...te tudod...:D


19L

2010. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz már vele lenni, akkor nem kényszeríthet semmire! Biztos, hogy megpróbálja majd visszakönyörögni magát, de ha te teljes mértékben elutasítod, akkor nem tehet semmit. A megcsalásnak pedig semmi értelme, csak magadat alacsonyítod le vele. Kitartás!
2010. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
szakíts..ha nem mered a szemébe mondani,akkor írd meg sms-ben.ennyi.
2010. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
elég gáz
2010. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

De nem muszáj ezért belemenned egy egyéjszakás kapcsolatba, hazudhatsz is. :)

"Kegyes hazugság".

2010. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
nem egyéjszakás kalandra gondoltam, hanem egy szájrapuszira, vagy smárra egy másik fiúval.
2010. máj. 2. 15:53
 27/32 A kérdező kommentje:
(érzelmek nélkül nekem nem emgy a szex)
2010. máj. 2. 15:53
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár, mirőlbeszélsz. Tudjuk, hogy csak megfogtad volna a kezét!


Pf.


Ebből most már nem jössz ki :D

2010. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
biztos... azé kössz h írtál:D
2010. máj. 2. 23:00
 30/32 anonim válasza:

3/5 vagyok

Hát akkor csald meg úgy, hogy smárolsz másik pasival.

De azért gondold át, hogy azért csinálod, mert le akarod zárni, vagy hogy tőled még ezt is eltűri-e, mert ez a "Talán akkor kibukna, h azok után is kellek-e neki." eléggé úgy hangzik, mintha csak azt akarnád kihozni belőle, hogy valójában olyan fontos vagy neki hogy tőled még ezt is eltűri...

2010. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!