Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy elhagytad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy elhagytad a barátnődet, mert azt gondoltad, hogy majd lesz szebb-jobb csajod is, de aztán nem lett, és utána már túl idős voltál és egyedül maradtál?

Figyelt kérdés
Ettől még az is jobb, hogy együtt maradsz olyan lánnyal, amilyen éppen összejött? Nincs idő a végtelenségig válogatni meg probálkozni, ha letelik az idő, és nem jutottál célba, akkor úgy jártál, nem?
2016. dec. 22. 11:27
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

a "mesebeli" latin csődör egy karitativ figura, aki válogatás nélkül minden nőt boldoggá tesz?:D


a latin csödör a szép nőkkel kefél.


ilyen erővel kellene hogy létezzen egy karitativ nő is, aki ingyen szexel gyér pasikkal

2016. dec. 22. 13:10
 22/36 Én84 ***** válasza:
0%

Én nem érzem azt,hogy túl magasra néztem volna.

De akik engem,mint kétkezi munkást körülvettek,nem voltak velem egy szellemi szinten.

Akikkel ilyentéren egy szinten lettem volna,annak meg sajnos lenézett melós voltam.

Hiába anyu-apu fizette az egyetemüket,meg az életben való elindulást ők "többek" voltak.

Persze nem mindenki éreztette ezt,de ...

2016. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

látod itt a DE...


önerődből felemelkedhettél volna


de nő vagy és nem abban nőttél fel, hogy mindenki letapos, mindenki mindenért felelőssé tesz.


mert a férfi lét sajnos ilyen.


akkor természetesnek vennéd, hogy ki kell dolgozd a beled még az utolsó levegővételért is.

2016. dec. 22. 13:32
 24/36 Én84 ***** válasza:

A végén a de csak annyit jelent,hogy hiába veszi észre az embert valaki,aki "elméletben több nála",ha nincs meg a közös hang.

Én pedig igenis keményen dolgoztam,kidolgoztam a belem,de sajnos keresztanyum nem adott nekem lakást,így a havi 80.000es hitel igen húzós.

2016. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
nahát én pedig ugy tudtam, hogy ma már minden RENDES ember keres 200nettót középfoku végzettséggel is.Abból ki lehet hozni a 80ezret
2016. dec. 22. 13:59
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te alapvetően ott vagy eltévedve, hogy milyen pasi vagy, és milyen nő illik hozzád.


Kezdem azzal, hogy egyáltalán nem ritka jelenség, hogy tök átlagos csajnak helyes pasija van. Mondhatni ez a gyakoribb.


Másrészt a "jó pasi" az nem csak külsőséget jelent, hanem összességében az egész embert.

Lehetnél te 190 cm magas, 90 kg tömör, férfias izom, római arcéllel, és 30 centis farokkal: amíg a belsőd egy pöcegödör, és ennyire sekélyesen gondolkodsz, addig nem lesz nálad jobb nőd, sőt igencsak lejjebb kell adni az igényeidet.

Vagyis: a belsőd olyan sokat lehúz a szinteden, hogy kell találnod egy olyan nőt, aki úgy van veled, hogy "lehet, hogy egy tanulatlan gyökér, meg az ágyban se sokat tud, de legalább hozzám képest jól néz ki".


Na igen ám, de milyen csaj az, aki mellett te jól nézel ki?!

Dobjál már egy fényképet, csak a poén kedvéért, hogy ennyire kevés ésszel, és ilyen hozzáállással miért is válogatsz te ennyire a nők között?!

De tudod mit, segítek! Ha átlagos nőt akarsz, akkor legalább így kell kinézned, hogy a belső hiányosságaid (egy ideig) ne érdekeljék:


[link]


Gondolom, nem fogsz ezek után képet küldeni. XD

2016. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Én84 ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél visszább egy kicsit,mert nincs mire így felvágnod.

Nagyon sok ember nem keresi meg a 200at és ezt te is tudod nagyon jól.

Én speciel osztrák gyeden vagyok+dokgozok,szóval ne féltsél.

Én úgy látom te nem szereted sem a párod,sem az egész "családosdi"gondolatot.

Ezzel csak stresszeled magad folyton.

A saját "megalkuvós" példám azért írtam le,mert én képes vagyok így is boldog lenni,te meg nem.

Szóval keress tovább!

Fejlődj tovább!

Nekem vastag a bőröm,szóval ne törd magad bántó személyeskedéssel!

2016. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

"Lehetnél te 190 cm magas, 90 kg tömör, férfias izom, római arcéllel, és 30 centis farokkal: amíg a belsőd egy pöcegödör, és ennyire sekélyesen gondolkodsz, addig nem lesz nálad jobb nőd, sőt igencsak lejjebb kell adni az igényeidet."


aki magas és joképű annak mindig vékony, szexi nője van.


csak ezt látom, akármerre nézek. Ott nem számit, hogy a gyerek lúzer, céltalan, sodródik az életben és gyerekes.


Akkor ez nem probléma, akkor is dugnak velük olyan nők, akiknek én max akkor kellenék, ha 200%-osan teljesitenék.

2016. dec. 22. 14:32
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

"ha szexelni nem tud, akkor mégis mit várjak?"

Most őszintén: minek akarna téged egy csaj is, ha neked csak a szexre kell? :D

2016. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
na nehogy már démonizálva legyek, hogy normális nemi életet szeretnék, ha már járok valakivel.
2016. dec. 22. 14:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!