Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy elhagytad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy elhagytad a barátnődet, mert azt gondoltad, hogy majd lesz szebb-jobb csajod is, de aztán nem lett, és utána már túl idős voltál és egyedül maradtál?

Figyelt kérdés
Ettől még az is jobb, hogy együtt maradsz olyan lánnyal, amilyen éppen összejött? Nincs idő a végtelenségig válogatni meg probálkozni, ha letelik az idő, és nem jutottál célba, akkor úgy jártál, nem?
2016. dec. 22. 11:27
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Hát én voltam egynéhány nővel már, képbe vagoyk, hogy ki milyen az ágyban.


Vannak lányok, akik kiváncsi természetüek ilyen téren, de a lány, akivel most együtt vagyok, sajnos nem igazán veszi a lapot.


Kb misszionáriusnál kimerül nála a dolog. És mivel nincs melle sem, igy nem olyan izgató. Ráadásul a hasa is igen elhizott mióta velem van :( Szopást kérésre megcsinálja, de fogaz, igy nem lehet élvezni. Kézzel sem tudja rendesen verni, csak rángatja. Anál szóba sem jöhet :(


Nincsenek nagy igényeim egyébként, elvagyok átlagos lányokkal is, nagy örömmel, de ha szexelni nem tud, akkor mégis mit várjak? 28 évesen lőttek a nemi életnek?

2016. dec. 22. 12:09
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen voltam úgy vele, hogy lesz még jobb is, nem kötöm le magam az akkori barátnőm mellett.

Most 30 éves vagyok, és azóta egy randit se sikerült összehozni.

Nem hogy szebb nővel, csúnyábbal sem.


Nagyon nem egyszerű mostanság becsajozni, ha nem tűnt volna fel.

Ahogy leírod, én mégis azt mondom, hogy szakítsatok, mert neked ez a nő csak du.gni kell, és kizárólag a külseje számít. Egyáltalán nem szereted. Akkor meg így kár egymás idejét rabolni.


Ha csak szex kell, majd kivered te magadnak, ahogy jól esik.

2016. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
85%
Ha igy gondolkozol, akkor csak sekelyes lany jut, fuggetlenul attol, hogy hany eves vagy. Ezt a plusz hozzaszolasosra irtam.
2016. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

aha, hát szép gondoloatok ezek, csak tudod mindeközben a jóképű csávókák 3-4-5-6 SZÉP nővel járnak össze dugni párhuzamosan, és a lányok még egymásról is tudnak, de megéri nekik osztozni.


És ezek a pasik meg nem aggódnak, hogy egyedül maradnak, mert majd 30 fele megállapodnak egyik nővel és kész.


A nem jóképünek született psaiknak meg marad a kuncsorgás.

2016. dec. 22. 12:26
 15/36 anonim ***** válasza:
89%

Értem, neked, egy szexbábú kéne, olyan, amilyet megálmodtál.

Igen, erre a fizetős. Annak fél centit ereszkedett a melle, lecseréled. Van egy kiló plusz a hasán, csere és így tovább.


Pasiként, igénylem a kapcsolatot, a folyamatos szeretkezést, de olyannal nem jönnék össze, aki nem tetszik. Te, miért tetted??

2016. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
én már 4szer maradtam idős koromra egyedül:)
2016. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

én csak kompromisszumos lányt kaphatok meg.


ha jó lenne a teste (értsd: ÁTLAGOS) akkor a természete lenne nagyon rossz és így tovább.


nincsenek nagy igényeim, nehogy már az nagy igény legyen, hogy egy nőnek legyen érzékelhető melle és a hasa ne legyen nagyobb, mint a melle. Meg hogy az ágyban ne egy fadarab legyen.


Voltam már egy jópár lánnyal, tudom mire számithatok.


Nincsenek nagy igényeim, de az, hogy nincsen rendes szex, az nagyon rosszul esik :(


Sajnos minden dugásnál azt érzem, hogy gyerekcsinálásra főpróbáztat. :( Meg is mondta egyszer, hogy ő nem baszos, nem tudja mit kéne csinálnia, hogy jó legyen :( 6 pasival volt előttem.


2013-ban volt legutóbb barátnőm hosszu távon és ő egy 19 éves lányka volt, sportos testtel, és velem kezdte a nemi életet mégis már fél év után anált is akarta. Nem kellett noszogatni semmire.

2016. dec. 22. 12:34
 18/36 Én84 ***** válasza:
62%

Bár én nő vagyok,de:

Minďenkinek más a fontos az életben.

Én nem voltam szerelmes típus,túl józan,kritikus vagyok.

Családot akartam,így megállapodtam Valakivel,más ezt megalkuvásnak nevezné.

Nem tartom kevésnek magam,de egy olyan férfi,aki engem 100%ban boldoggá tudott volna tenni,rám se nézett.

Annak igenis kevés voltam.

Küzdhettem volna persze jobban,de 7 év után beláttam,hogy nem akarom,hogy erre menjen el az életem.

És igen,boldog vagyok.

Vegyél karácsonyra a szextársasjátékot,alaposan tanulmányozd át,készíts elő mindent,aztán hajrá!

2016. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező: mindenkinek olyan nő jut, amilyet érdemel.

Gondolom, nem véletlen, ha a mostani nőd egy fadarab az ágyban: nem élvezi a szexet. Nem tudod neki megmutatni, hogy mi abban a jó, és nem tudod kihozni belőle a vadmacskát. Te néznél a legjobban, ha egyszer megnézhetnéd rejtett kamerán, hogy egy igazi latin csődöt mit hoz ki belőle, és mire rá tudja venni úgy, hogy élvezi....


Kompromisszumot kötni is tudni kell.

Neked a teste a legfontosabb, ezért te lejjebb adtál a többi igényedből: van egy frigid fadarabod, amivel unod a szexet, másra meg nem jó.

Normális pasinál nem a test a legfontosabb. Talál egy olyan lányt, aki kedves, törődő, odavan érte, és imád vele szeretkezni. És kis odafigyeléssel és némi észrevétlen noszogatással egy átlagos lányból is igazi szexbomba lehet a megfelelő férfi mellett.


Ha melletted a nőd nem kivirul és megszépül, hanem elhagyja magát, akkor az is annak a jele, hogy egyáltalán nem akar veled szexelni, mert nem kíván téged.


Azt sem értem, hogy ti mi a fenének vagytok együtt, ha ennyire undorodtok egymás testétől?!

Mert kétség nem fér hozzá, hogy a nőd is pont úgy vélekedik a te csoffadt testedről, mint te az övéről. Azért van úgy szexszel, hogy csak legyen túl rajta hamar, úgyse élvezi.


Egyértelmű, hogy hiába cseréled le a nőt, ha te nem változtatsz semmin, akkor legközelebb is ilyen langyos fo.s kapcsolatban fogsz vergődni, amiben nincs semmi élvezet. Veled is van baj, és nem is kicsi!

2016. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

a nőknél örök dilemma, hogy önmagukhoz képest tul jo pasit akarnak.


és sajnos nem veszik tudomásul, hogy nagyon nagyon sokat kell dolgozni azért, hogy felérjenek arra a szintre, ahol az áhitott pasi van.


pasiként viszont sokszor azért is vért kell izzadni, hogy a pasival egyező szintü csaj jöjjön össze.


szexben nem voltak sosem gondjaim. NEHOGY MÁR MINDIG MINDENÉRT A PASI LEGYEN A FELELŐS.

2016. dec. 22. 13:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!