Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy elhagytad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy elhagytad a barátnődet, mert azt gondoltad, hogy majd lesz szebb-jobb csajod is, de aztán nem lett, és utána már túl idős voltál és egyedül maradtál?

Figyelt kérdés
Ettől még az is jobb, hogy együtt maradsz olyan lánnyal, amilyen éppen összejött? Nincs idő a végtelenségig válogatni meg probálkozni, ha letelik az idő, és nem jutottál célba, akkor úgy jártál, nem?
2016. dec. 22. 11:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mit vársz? Babérkoroszút fogunk akasztani a farkadra, mert fel tudod állítani, de a csajod elélveztetni nem sikerült soha az életben?!


Normális párkapcsolatra nincs igényed, csak minőségi szexre, de ahhoz csóró kis senki proli vagy, hogy luxuskur.vát ki tudj fizetni. Úgyhogy kénytelen vagy beérni a csúnya, frigid csajoddal, aki még nálad is ostobább lehet, ha eltűr ennyi ideje.

És nem mersz kilépni, csak hónapok óta ontod a hül.ye kérdéseket, mert mást meg nem tudsz felszedni...

2016. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
91%
Már megint te vagy? Valaki tiltsa már le ezt a nyomorékot és mentse ki azt a szegény lányt! Hetente felteszel ilyen kérdést és ha valaki joggal elküld a francba akkor fröcsögsz neki, hogy nincs élete, mert egész nap gyakorizik.
2016. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki ezt a kérdést te szerencsétlen? Randa vagy, nyomoronc és ostoba ezért nincs senki jobb. Pont, ennyi, törődj bele. Jah meg igazán kitilthatna már valaki mert olvasni is fáj a szánnivaló vergődésedet.
2016. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Milyen kerdeseket irt meg ki ez a joember?
2016. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Kérdező, túlságosan a külsőségek körül forog az agyad, éretlen vagy még sok szempontból ez lejön a válaszodból. Ugyanakkor tény és való, hogy tök felesleges olyan nővel együtt lenned akivel nem vagy boldog. A szex meg fontos (már akinek, ez egyénenként változó), neked biztosan. Lépj tovább felesleges egymás idejét húznotok. Nekem is volt anno egy olyan barátnőm akivel ramaty volt a szex, eléggé más világ is volt, más volt az értékrendje. Szóval sajnáltam nagyon, de 3 hónap után dobtam, pedig próbáltam vele türelmes lenni.

29F

2016. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Öregem de neked a belsőd is egy pöcegödör. A csajról semmit nem írtál csak hogy hogy néz ki és milyen az ágyban...

Te ennyit sem érdemelsz ne haragudj, egyrészt aki összejön valakivel aki nem jön be neki és vele is marad nem jobb egy agyha.lott tini ri.binél:"jaaaj mit mondanak a barátnőim hogy még nem voltam senkivel"


És valaki írta hogy az hogy a csaj ilyen az azért nagy részt igenis a te hibád! Egy közepes átlagos nőből is nagyon sok mindent ki lehet ám hozni, ha érez irántad valamit. Szerintem a szegény lány érzi hogy egy nyomo.rék vagy. Mondok neked valamit nem fog ám sokáig veled maradni, kár volt kiírni a kérdést.

2019. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!