Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire idegesí a férjem? Nemrég ikreink születtek, első babák és folyamatosan nézi őket, beszél hozzájuk, gügyög a kis ágy mellet, pedig még nem is értik.

Figyelt kérdés

Énekel pelenka csere kozben. Ne értsetek félre ez szépenek, és jónak hangzik, de baromi idegesítő. én is szeretem a kicsiket, de ő túlzás amit művel velük. Mit csináljak?

A másik meg a családja,első unokák a picik és ha jönnek nem lehet velük beszélgetni mint régen,mindig a baba,a tanácsok... A párom nagynénjei is folyton telefonálnak,baba ruhákat küldenek ami jól hangzik de sok....bejön a nagynénje és a halott rokonaikhoz hasonlitgatják a fiúkat dédpapa szeme,nagybácsi arc stb...baromi irritáló h amint megyek fürdeni már is kiveszi a srácokat és ölelgeti meg fetreng velük az ágyban,azt sem hagyja,hogy a babákat külön szobában altassuk mihelyt sír már rohan be az éjszaka kozepén és így el leszenk kapatva....tény h nekem nem jo a kapcsolatom a családommal,de amit ők csinálnak szerintem nem egészséges,hogy kérjem meg,hogy hagyja abba,hogyan tiltsam ki a családját (sajnos a házat amiben élünk párom nevére iratták a nagyszülei és nem feles) ,hetente legalább egyszer beállítanak párom nagynénjei és az az 1-2 óra heteknek tűnik,szeretem a párom,de kriminális amit művel.Kérem,hogy értékelhető véleményt írjatok!



2017. jan. 4. 14:34
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy barom vagy de komolyan!

Örül neki hogy ilyen a férjed meg családtagok.

Mit szólnál ha a kutya se nézne feléd,szarnának rád és a férjed is szarna rátok?

2017. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Látom itt mindenki engem tart gonosznak,baromnak,hálátlannak,de ez nem így van.Hónapokig a szivem alatt hordtam 2 gyereket,a hátam majd szét ment.Egy gyereknek nem az a jó ha folyton tutujgatják,gügyögnek neki,nézik egész nap stb...az lenne a normális ha az apjuk minden nap olelgeti oket,a munkahelyére fotokat visz?ez nem ferfias.a nagynénjei hetente egyszer benéznek de még ezt is keveslik,ezt ok mondtak maguk,"sajnos nem tudok tobbszor jonni" ami legjobban bosszant h HALOTT emberekhez hasonlitgatjak a fiaimat...de csak mosolyogjak mint ha tetszene?!? Remeltem lesznek ertelmes valaszok de mindenki engem kritizal,az meg h azert allok igy a dolgokhoz mert nem eppen jo a papcsolatom a csaladommal,ez nem azert van csupan normalis a felfogasom nem rontok ra tesomra ha babaja szuletik,telefon gratulni es ennyi had eljek az eletuket,az en anyám nem zaklat minket minden heten felhivott,kuldtem par kepet es ennyi nekem ez az idealis,ha nemtudok ertelmes választ adni kérlek ne irjatok
2017. jan. 4. 15:32
 13/49 anonim ***** válasza:
88%
Akkor is benned van a hiba. Leírtuk tízen, tízszer.
2017. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
98%

Amúgy itt tévedsz: a gyerekeknek igenis az a jó, ha folyton tutujgatják őket. Legalábbis, úgy vettem ki, hogy még relatíve újszülöttek. Amikor majd 2-3 évesek lesznek és tanítjátok őket tőletek külön aludni, na, akkor értem a szigort, de addig? Ha a gyerek nem érzi a folyamatos tutujgatást, főleg ebben a korai szakaszban, akkor nem alakul ki benne az a fajta elemi kötődés és bizalom, ami nélkül kezelhetetlen, rideg, távolságtartó gyerekek (és felnőttek) lesznek.


Az nagyon nem normális, hogy csak egy telefonnal reagálod le a testvéred gyerekét. Ez azt az üzenetet közvetíti, hogy magasról teszel rá. Kérdező, nem azt mondom, hogy veled van a baj, de... Veled van a baj. A férjed és a családja csinálja jól. A gyerekeknek jól, legalábbis. Így nem lesznek annyira érzelmi analfabéták, mint az anyjuk, ami valljuk be, hasznos dolog.

2017. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok értelmes válasz jött a kérdésre, kár hogy téged bánt. Azt hiszed, a te álláspontod az egyedül normális, de úgy viselkedsz mint egy autista. Nem férfias, hogy imádja a gyerekeit? Az én férjem konkrétan hozzá sem nyúlt egy évig és pelenkázni sosem volt hajlandó, mert nem bírta a kaki szagot. Értsd: amikor ő vigyázott rá hogy egy órácskára elszabaduljak, mire hazaértem folyt a gyerek harisnyáján keresztül az anyag. Na, az volt az igazán férfias, igaz? Kár hogy mindez újabb szögeket vert a házasságunk koporsójába.


Én összetettem volna a két kezem anno ha a párom segít, sőt: örömmel teszi ezt. Büszke lettem volna ha fényképeket visz a munkahelyére.

Tovább megyek: a párom külföldi, nekem a szüleim már rég meghaltak. A lányom úgy nő fel, hogy nem tudja, milyen az ha nagyszülei, nagynénjei, családja van valakinek. Iszonyú szeretet éhség van benne, és olyan mint a kiskutya, mindenkit rögtön a szívébe zár aki egyszer meglátogat bennünket.


Tedd össze a két kezed, hogy a te gyerekeid így nőnek fel. Nem tetszik neked és a hozzászólásaidból látszik hogy valami nagyon nem stimmel nálad. Csak azt nem értem, mit akartál ezzel a kérdéssel? Hogy sajnáljunk?


A halott emberekről meg annyit: nem hullákhoz hasonlítják őket hanem az eltávozott szeretteikre emlékeztetik őket a gyerekek. Ezzel megint csak minden normális ember így van.


Érdemi választ akarsz egy olyan anyukától aki egyedül neveli a gyerekét és szó szerint senki nincs aki segítsen neki? Légy hálás.

2017. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Értem a ti állás pontotokat is,én is örülök,hohy sokan szeretik a piciket egyébként 2 hónapos anygyalkák egésznap alszanak,de a babáknak miért kell a nagyanyjuk hugait elviselni,egy csomó rongyot hoznak amire nincs is szükség 2 órákra beülnek és lesik a piciket meg gügyörésznek nekik,ezzel van tele a ház.A férjem hugai még okésak,de egyfeszt fotózzák meg videózzák az alvó mozdulatlan babákat,anyósom gyerekkori macikkal,párom babaruhájával tömi őket....és a párom meg ahelyett h helyre tenné az anyját még örül is neki h rêgi vackokkal "díszíti" a gyerekeinket.Miért nem fogják fel,hogy ők már nem a család részei?ez zavar,a páromban a legidegesítőbb h fars hangon "énekel" egész este,reggelente arra ébredek.Kértem h ne tegye de ő ezt latta a rokonaitol es elhiszi h ez a kornyikálás jot tesz a piciknek,az szerintem eggyáltalán nem ferfias hogyha egy ferfi pelenkát cserél,meg fetreng az ágyban babákkal,bezzeg én eltűrtem amikor kijelentette h a kutyusaink többé nem johetnek be a házba mert a védőnő szerint karos a babákra,ami hülyeség mert egy csomo oldal megirta h jo hatassal vannak a kutyak a babakra,de neeem.Szeretem a párom,romantikus,figyelmes,de baromi sok tud nni,főleg mióta apa lett,nem arok en elvalni vagy ilyesmi csak szeretnem ha megemberelne magat mert az hogy o ejszaka kozepen elsirja mat mert o most apa lett az nekem sok,rettento jo ember,empatikus,kdves de szoszerint sok amit muvelnek.valami ertelmes valasz? Hogy embereljem meg?
2017. jan. 4. 16:31
 17/49 anonim ***** válasza:
89%

"Miért nem fogják fel,hogy ők már nem a család részei?"


Hát te hülye vagy. Nem a család része? Ha az én párom mondana ilyet, hogy a szüleim nem a családunk része, abban a pillanatban dobnálak ki. Normális vagy te? Látom, hogy csonka családban nőttél fel, de nem normális amit te művelsz.

2017. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Most komolyan az a bajod hogy szereti a gyerekeit,büszke rájuk,és nem ciki neki pelenkát cserélni?Te rosszul vagy összerakva.A gyerekek összehozásához ketten kellettetek,a felnevelésükhöz is (ebbe bele tartozik a pelenka csere,fürdetés,öltöztetés,hamisan éneklés stb.)Örülj neki hogy nem hagy magadra.Bár megnézném mit ketzdenél ha hírtelen mindenki eltűnne körülötted.Gyanítom visszasírnád ezt az álapotot.A rokonok más tészta.Azt meeg lehet beszélni,hogy kicsit vegyenek vissza.Na de hogyva férjed???Komoly gondokkal küzdesz.Vagy egyszerűen rossz férfit (apát) választottál magad mellé.De a gyerekek szempontjából a legjobbat.
2017. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Nem pont a szüleiről volt szó,hanem a anyósom húgairol,azok gyerekeiről.Hogy mindenki felfogja végre! A páromnak két húga,két nagynénje,három unoka testvére van.Na most fogjátok fel,hogy hetente beállítanak gügyörészni,és vörös kereszteset játszani!itt még nem az egész családjárol beszélek mert még a nagyanyja testvére is él,szerencsére ő nem jár ide,de őt is idefurikázták már 2x-is.Ezek az emberek a sógornőimen kívül mind ugye már idegenek,a párom szerint legyek türelmes heti 1-2-3 óra nem sok (mondja ő) várjunk picit majd a család lecsillapodik csak még ujdonság,hogy uj generáció születet,de mennyi idő ez?!?!?!? Megbolondulok köztük\miattuk.ne értsetek már direkt félre
2017. jan. 4. 17:03
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, hogy a tágabb család idegesít, biztos meg lehet velük beszélni, hogy szeretnél egy kicsit a picikkel pihenni, és megkérni őket, hogy egy adott (másik) időpontban jöjjenek, amikor mondjuk a férjed is otthon van, és addig ő foglalkozik velük, te meg pihensz vagy elmész barátnőzni vagy akármi.


De abban nincs igazad (szerintem), hogy a férjed férfiatlan lenne, mert örül a gyerekeinek. Szerintem ennél kevés szexibb dolog van, amikor egy férfi őszintén szereti az "ivadékait", és kifejezetten büszke rájuk, mutogatja őket és szívesen foglalkozik velük. Most ez, később elviszi őket mindenféle programra, azután sportolni járnak együtt, vigasztalja őket, amikor az első barátnőjük összetöri a szívüket, megbíznak majd benne és egy általános, jó kapcsolatuk lesz, ami mindenkinek (neked is) csak a hasznára válik. Ennél férfiasabbat őszintén szólva el sem tudok képzelni. Vagy te azt várod, hogy feléjük se nézzen, csak morcosan állítson haza (mint általam ismert túlságosan is sok friss apuka), és vonjon kérdőre, miért nincs elmosogatva és meleg vacsora az asztalon? Az férfias lenne? Szerintem ez sokkal férfiasabb (felelősségvállalás, családcentrikusság, akármi).


Arra esetleg megkérheted, hogy legalább reggel, amikor te pihennél, ne énekeljen nekik. De arra nem kérheted, hogy ne szeresse a gyerekeit és ne foglalkozzon velük, milyen kegyetlenség lenne már ez?

2017. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!