Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire idegesí a férjem? Nemrég ikreink születtek, első babák és folyamatosan nézi őket, beszél hozzájuk, gügyög a kis ágy mellet, pedig még nem is értik.

Figyelt kérdés

Énekel pelenka csere kozben. Ne értsetek félre ez szépenek, és jónak hangzik, de baromi idegesítő. én is szeretem a kicsiket, de ő túlzás amit művel velük. Mit csináljak?

A másik meg a családja,első unokák a picik és ha jönnek nem lehet velük beszélgetni mint régen,mindig a baba,a tanácsok... A párom nagynénjei is folyton telefonálnak,baba ruhákat küldenek ami jól hangzik de sok....bejön a nagynénje és a halott rokonaikhoz hasonlitgatják a fiúkat dédpapa szeme,nagybácsi arc stb...baromi irritáló h amint megyek fürdeni már is kiveszi a srácokat és ölelgeti meg fetreng velük az ágyban,azt sem hagyja,hogy a babákat külön szobában altassuk mihelyt sír már rohan be az éjszaka kozepén és így el leszenk kapatva....tény h nekem nem jo a kapcsolatom a családommal,de amit ők csinálnak szerintem nem egészséges,hogy kérjem meg,hogy hagyja abba,hogyan tiltsam ki a családját (sajnos a házat amiben élünk párom nevére iratták a nagyszülei és nem feles) ,hetente legalább egyszer beállítanak párom nagynénjei és az az 1-2 óra heteknek tűnik,szeretem a párom,de kriminális amit művel.Kérem,hogy értékelhető véleményt írjatok!



2017. jan. 4. 14:34
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Hajrá!


Szerintem nagy lépéseket teszel előre, le a kalappal!


Ettől függetlenül nem kell számodra elviselhetetlen terheket magadra venni. Ha sok a heti látogatás, ezt egyenesen beszéld meg a férjeddel, mondd el, hogy nincs kifogásod a családja ellen és szeretnél velük jó viszonyban maradni, de két ilyen picivel nagyon fárasztó a minden heti vendéglátás. Nekem is az lenne, ebben teljesen megértelek.

2017. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Heti egy nap,azon belül is 1-2 óra nem sok,belátom az zavart,hogy felöllem mióta megvannak senkisem jött....férjem javasolta,hogy üljünk autóba menjünk anyához,de az biztos h nem én fogom vinni egészséges asszonyhoz az újszülött unokáit,hogy ugyan nézze már meg őket :\
2017. jan. 5. 14:39
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó szomorú - de igazad van, ha el tudna jönni hozzád, és nem érdekli ennyire az egész, akkor ne vigyétek oda a gyerekeket. :( A férjednek beírtam még egy nagy piros pontot a készségességéért.
2017. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
ha ennyire zavarnak a gyakori latogatasok fogd magad es menj el olyankor setalni, fodraszhoz, kozmetikushoz kapcsolodj ki. a ferjed ugyis el tudja latni a gyerekeket ha szoptatod oket akkor legyel otthon a szoptatas idejere vagy fejd le a tejet es hagyd a tobbit rajuk. menj el valamelyik baratnodhoz vagy moziba vagy barhova. az nem baj h ogy a ferjed reszt vesz a pelenkazasban stb mert ha esetleg te tul faradt leszel vagy beteg es o nem tudja hogyan kell csinalni akkor ki fog segiteni. hagyd hadd csinalja. egyebkent van egy olyan erzesem hogy lehet hogy azert mert szerinted ezek nem ferfias dolgok mar nem szereted ugy mint regen nem tartod eleg ferfinek tobbet. nem hiszem hogy a viselkedese valtozni fog, hagyd beken legalabb tobb a szabad idod, es tobbet tudsz torodni magaddal. ha nem akarsz elmenni, zarkozz be a furdobe csinalj magadnak egy kellemes habfurdot, hallgass valami kellemes zenet vagy olvass kapcsolodj ki. ha kesobb is igy erzel a ferjed irant el fogtok hidegulni teljesen egymastol. a ferjednek jelenleg fontosabbak a kicsik mint te ez ugyan ritka dolog de nem baj.
2017. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
44 es vagyok. nem lehetett szep es konnyu gyerekkorod ezert er sokk szeruen hogy ennyire mas egy masik csaladban a szokasvilag stb.elobb utobb tisztazd a ferjeddel mi az ami bant teged biztos vagyok benne hogy segit mindenben hogy helyre razodjanak a dolgok. anyukad viselkedese az ami nem normalis hogy megcsak nem is reagalt arra hogy unokai vannak es nem erdekli ot hogy szepek , milyenek stb. hidd el ez a NEM NORMALIS viselkedes. a ferjed jolelku ember fiatalok vagytok nem szabad meghatralni az elso problemaknal. szep lassan helyre fog jonni minden hidd el;-)))
2017. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság azóta?
2017. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:
Sztem fordulj orvoshoz mert ez szules utani depressziod van, mindenben a rosszat latod ahelyett hogy orulnel neki ezek alap dolgok. Nagyon buta is vagy mert a gyereknek nem az szamit h erti e mit gugyogsz hanem h szeretet fogadjon be akar a hangsulyak altal.... Beteg vagy, fordulj orvoshoz
2018. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
Mik vannak :O Rajtad kívül minde ki szimpi a családban,szívesen cserélnék
2021. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
kivancsi lennek hogyan alakult az eletuk. en is beleestem abba a hibaba anno hogy elhataroltam sziogoruan az anyosomat (naluk laktunk) es a rokonokat a gyerektol. joval kesobb mar valas utan gondoltam vissza azokra a vegigbogott es stresszes napokra amikor a kimerultsegtol mar nem birtam uralkodni magamon es legszivesebben a parnaba nyomtam volna a gyereket hogy elhallgasson, pedig csak annyi kellett volna hogy hagyjam neki hogy gondoskodjon egy kicsit helyettem a gyerekrol. es en nem eltem a lehetoseggel, oriasi hiba volt mert nekem nem jutott olyan ferj akinek fontos volt barmennyire is az ujszulott.
2022. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!